Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Dziewczyny!!! Witam was z wielkim usmiechem na twarzy:-))) Otoz co sie stalo... mamy ogrzewanie i to nawet podwojne teraz!!! Boiler naprawiony a za oknem grzeje slonko:-) :-) :-) Normalnie czuje sie jakbym mogla gory przenosic, tak sie ciesze!!! Kapiel tropikalna trwala prawie 1,5 godziny!!! Tak sie cieszylam ta ciepla woda!!! Nie no naprawde sie ciesze. ach i juz wiosenny spacer zaliczony, normalnie stalam i sie gapilam w slonce:-)) z zamknietymi oczami oczywiscie:-) Kurcze przeczytalam wpisy jednym tchem i juz mi sie pomylilo, ktorej dzieciaczki jakie postepy porobily, ale gratuluje bardzo!! U nas widze ciagle o cos sie "scigamy":-), a to ktora pierwsza do porodu, a to pierwszy zabek, a teraz pierwsze raczkowania, pierwsze kroki.... no wyscig na calego:-)) sprytne te nasze dzieciaczki!!! MamoE... z opisu zachowania to Maja identycznie jak Ola!! Siedzi siedzi i nagle bec lezy bo cos tam zobaczyla i chciala dosiegnac:-) I tak w kolko.... No i "mamo nie opuszczaj mnie!!" tez przerabiam:-))) Shila.... fajnie ze juz jestescie w domku. Co do kapieli to sie nie przejmuj, podmywaj go na ile mozesz,a tydzien jakos wytrzymasz. Maje jak byla chora i miala goraczke tez nie kapalam przez kilka dni i bylo dobrze. Wiesz, takie dzieciaczki to jeszcze nie brudza sie tak bardzo i nie poca. Przy zmianie pieluszki przemyj faldki, przy zmianie koszulki przetrzyj brzuszek, raczki... dasz rade:-)) Kasza.... z tymi kupkami to naprawde wyrazy wspolczucia. Wiesz, Maja teraz ma podobnie, w czwartek, piatek to kilkanascie pieluch szlo bo co jakis czas kupka:-( No az biedna pupe sobie odparzyla. Cale szczescie powoli to sie normuje ale wciaz robi z nienacka i takie wodniste kilka razy na dzien. U mnie to chyba zeby, wiec jeszcze spokojnie czekam. Ale u Ciebie to juz troche czasu trwa. Moze faktycznie sprobuj tych probiotykow?? Pamietam jak tu na forum dziewczynom magicznie zmienialy sie zielone kupki na zolte i brzuszek malenstwa sie uspokajal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza w sprawie tych kup Marianki, choć od razu zastrzegam, że rozwiązania problemu nie znam. Koleżanki córeczka, jest mniej więcej w wieku naszych dziewczyn (21.05.) ma takie rozwolnienie od 2 tyg. Kupka zbadana - robaków brak. Jeść za bardzo też nie chce. Ale cała reszta zupełnie normalna, mam na myśli aktywność. Angielscy lekarze kazali tylko dawać te elektrolity, ale z tego co wiem, to mama się za bardzo już denerwuje i wybiera się prywatnie do polskiego pediatry. Jak się dowiem co on mądrego wymyślił, to napiszę. A nóż coś się sprawdzi u Marianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha fajny ten kabaret :) a nogi łączące się w komunę to mój odwieczny problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tych paluszkach znalezione w gazecie, cytuje: "Moja 2-letnia córka chodzi ntylko na palcach, a nie na całych stpach. czy to jakaś wada i powinnysmy pójść do lekarza? odp: Ważny jest nie tylko sposób stawiania stopy przez córeczkę, ale też cały sposób jej poruszania się (rodzaj chodu), a także postawa i budowa dziecka. Ważne jest także, jak dziecko siada i w jaki sposób układa się w czasie snu. Dlatego jeśli cos niepokoi panią w tym zakresie, najlepiej będzie, jeżeli oceni to lekarz (...) Lepiej zrobic to szybko, bo im dziecko młodsze, tym łatwiej korygować takie nieprawidłowości."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila jak dobrze, że jesteście już w domu! No oby Filipek ładnie sie goił! I pewnie trzeba będzie robić cuda, żeby nie chciał się czołgać. A tym,, że nie będzie kapany to sie nie martw!Nic mu się nie stanie, a pewnie opieka przy ranie to tak jak z kikutem pępowiny... Myszko no wyobrażam sobie Twoje zadowolenie z ciepełka! :) Dobrze, że naprawione, i piecyk i pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki] Shila tak sie ciesze ze Fifi juz wypisany! oj biedulek moj strasznie mi was zal teraz jak Panda chora niby biegunka a widac jak sie meczy tro nie chce myslec jak Fifi m,usial sie czuc:-( Kupilam probiotiki za ok 2 godz dostanie z mala iloscia mleka. Ilosc kup od rana=4:-( a dopiero na polmetku dnia. Teraz zrobie jej gotowanego kurczaka bop miecho ma podobno powodowacv zatwardzenie, poza tym od rana na ryzu...:-( Ania P daj znac co z kolezanki dzieckiem, mam nadzieje ze zarowno jej corci jak i mojej sie szybko poprawi Mysza tropiki powiadasz? hmmm ja juz 3 dzien biegam w szortacvh klapkach i bluzkach na ramiaczkach:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwojne mamy: jakie pierwsze buty do chodzenia? czytalam ze maja zakrywac kostgki zeby byly sztywne znalazlam takie http://www.payless.com/store/product/detail.jsp?skuId=033153040&productId=20570&subCatId=cat310002&catId=cat10090&lotId=033153&category=&catdisplayName=Girls+ Sprzedawczyni polecila takie tylko ze one sa ze skory na polu jest plus 25! czemu wopgole chce kupic? bo malej bieganie po domu z samolotem juz nie wystarcza tratuje wszystko, meble zabawki, bajzel na maxa. Niby nauczyla sie zawracac ale widac ze by sonbioe polatala na polu. Mamy parking, park itd ale w rajtuzach jej nie puszcze po parkingu bo sa male kamyczki i jej oprzeszkadzaja a po trawie to mam schize ze weze, mrowki czerwone parzace itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Nie miałam ostatnio ani chęci do czytania ani pisania.Dopadła mnie jakaś mała depresja.Zaczęła mnie po prostu przerażać przyszłość bo zwolnienie lek się kończy a tym samym pieniążki.Na Mojego M nie ma co liczyć.W ogóle znowu się zepsuło między nam.Mam do niego wielki uraz bo znowu mnie zawiódł:-(...szkoda gadać... Mam pytanie.Może się orientujecie?Miałam po zwolnieniu iść na wychowawczy ,Zus miał płacić mimo że nie przedłużono mi umowy.Czy jeśli teraz poszłabym na kuroniówkę to później należał by mi sie wychowawczy czy przepada? Oczywiście muszę się obowiązkowo pochwalić że Mała tydzień temu zrobiła pierwsze samodzielne kroki.trzymała w łapkach balona,zamyśliła się i ruszyła do przodu.Przeszła ponad metr i bach.Byłam w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo, witam z obozu jednoosobowego w stanie oblezenia czyli ... ferie wiosenne sie zaczely :-D Tak, tutaj dzieciaki nie maja ferii zimowych. Maja normalna przerwe na Boze Narodzenie (choc najczesciej wolne zaczyna sie od poczatku tyg, w ktorym sa swieta) i trwa ta przerwa do pierwszego poniedzialku po Nowym Roku - czyli podobnie jak w PL. No i potem jakos w marcu z reguly sa ferie wiosenne, tydzien (na szczescie tylko ;-)) i potem jakos chyba Wielki Piatek wolny a Lany Poniedzialek - uznaniowa, bo to z reg podpada pod tzw Weather day. Czyli jesli w ziemie bylo duzo wolnych dni z powodu sniegu to wtedy odrabiaja te wolne dni szkoly, ale przedszkola maja z reg zamkniete. Takze sie feriujemy, Hania zaliczyla 3 godziny camp w sali gimastycznej, gdzie chodzi na gym i basen, teraz zalicza bajki,a Jasiek spi :-) Lusia___ dzieki za podpowiedz z tymi stopkami, paluszkami. Ja tez uwaznie jeszcze obserwuje Jaska i zobacze czy to sie zmienia,b o wydaje mi sie, ze u Hanki to byl tylko taki moment. Choc ona w por z Jaskiem wogole zaczela pozniej wstawac ale szybko potem sama zaczela chodzic. A ze ja pediatre "umowionego" mam dopiero po powrocie z PL, to nie wiem czy teraz sie wybierac z ta sprawa czy poczekac jeszcze :-o Kasza______ z przestawianiem na mleko to moze trwac i do dwoch tygodni zanim organizm sie przyzwyczai :-o To cie pocieszylam, co? I w zasadzie wczesniej niz 2 tyg po zmienie mleka, w normalnych warunkach (a nie wirusowych na dodatek jak u was) nie ma sensu wprowadzac nowego bo tylko mozna sprawe pogorszyc. Wiec nie wiem co tu ci doradzic... Mam nadzieje, ze dziewczyny jednak maja racje i ze to jeszcze pozostalosc po wirusie i ze jutro juz minie jak reka odjal. MantraElle_____ hehe, u mnie tez jak zostawie M na dluzej z dzieciakami to jest rozpacz :-P Nie mowiac o tym, ze w zasadzie wszystko musi byc podszykowane. Ale najwazniejsze, ze dalas radde z robota nadgonic, to teraz masz nieco spokojniejsza glowe :-) annnnnna_ :-D :-D :-D Ale sie usmialam z chorego faceta :-D Ale malzonkowi oczywiscie szybkiego powrotu do zdrowia zycze (nie wiem komu bardziej powinnam zyczyc, jemu czy tobie :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila____ super, ze juz w domku jestescie, i ze Fifi wrocil do siebie :-D A z myciem dacie rade, pupe tylko np czesciej myc woda z mydlem a nie chusteczkami i tyle. Reszte przecierac, przemywac i od razu wycierac. 🌼 Kasza_____ wlasnie sie zastanawialm ktora pierwsza poruszy temat butow :-) Bo to kolejny temat rzeka i sa dwa zupelnie inne podejscie. Wybitnie polskie: buty wysokie w kostce usztywniajace. Podejscie amerykanskie: najlepiej ile sie da bez butow, a potem dopoki naprawde dobrze nie bedzie dzieciak chodzil takie "kapciuszki": http://www.robeez.com/EN-US/default.htm?PriceCat=2&Lang=EN-US&refid=affna&AID=7330475&PID=580516 - to sa "firmowe", skorzane i naprawde super butki, bo skorka cieniutka i maja tez wersje sandalkowe dla dziewczynek :-) Ale sa drogie, fakt! Jak na "kawalek" skorki ;-) Ale sa tez "podroby", tzn pomysl sciagniety, tez skorka, tyle ze moze fasony i wzory nieco inne. No i tansze sa: http://www.amazon.com/s/?ie=UTF8&keywords=ministar+baby+shoe&tag=googhydr-20&index=aps&hvadid=4078022905&ref=pd_sl_769ul1x70q_e -mozna kupic w Target (on line tez). Ja przerobilam temat z butami przy Hance i ona na poczatku miala wlasnie takie kapciuszki, dluuugo. Tym bardziej, ze ona (i Jasiek teraz tez) miala b. szeroka stopke i na dodatek wysoka w podbiciu i byl naprawde problem z butami dla niej. Dopieor kolo poltora roku, dwoch lat dorobila sie butkow z PL w takim stylu jak tutaj firmy Lemigo czy Befado: http://www.obuwiedzieciece.com.pl. Tanie, w Pl uwazane raczej za kapcie ale w naszej pogodzie to ona w takich latala i w domu i na dworze. I takie miala tez dluugo, dosylane w roznego rodzaju paczkach. Co ja poradze na to, ze anwet teraz, jak mloda skonczyla 4 lata buty w jej rozmiarze NA OBCASIE mnie szokuja ;-) :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza23_-pierwsze butki tak ja na zdjeciach wysokie zapietki. Co do upalow biegania to moj Jasiek chodzi od 1 m-ca trzymany za raczki oczywiscie) w papciach z Befado-naprawde sa fajne i wypróbowane-ja polecam alternatywa do bucikow, tansze -sandalki super ale te z odkrytymi paluszkami dobre do wozka -inaczej kamyczki wpadaja do srodka)))))) http://www.sklep.befado.pl/index.php?c=produkty&str=3&id_pgr=987 modele: chlopczyk: MAXI 24.90 zł 674P144 dzweczynka: MAXI 24.90 zł 802B039 Rozmiary sa od 17 -Jas ma teraz 18 i sa fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.sklep.befado.pl/index.php?c=produkt&id_pro=2387 strona głównakolekcja wiosna 2010!obuwie poniemowlęce (roz. 18-26)chłopięcespeedy SPEEDY Cena 27.50 zł SPEEDY 110P005 Przedstawiamy Państwu obuwie dla chłopców w grupie rozmiarowej przedszkolnej, szkolnej i młodzieżowej. W tej wyjątkowej grupie użytkowników największym powodzeniem cieszy się obuwie wyprodukowane z uniwersalnych, nie brudzących się i praktycznych materiałów. Specjalnie dopasowane do grup rozmiarowych hafty i sitodruki sprawiają, że kolekcja jest niezwykle atrakcyjna i podąża za aktualnymi tendencjami mody. UWAGA!! NOWOŚĆ WIOSNA 2010! Dodatkowo oddychajaca, antypoślizgowa podeszwa SPEEDY! Ja jestem z nich bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, zapomnialam dodac, ze wlasnie dzis kupilam Jaskowi takie kapciuszki, za grosze bo sa w ... balwany :-p Ale jedyne jakie byly w rozm 12-18m-cy, bo Jasiek ma walsnie takie stopiszcza (jak i cala reszte). Ale widze, ze Sztorm tez chwali te Befado :-) Tyle ze tutaj Kasza ich nie kupisz :-( Cos podobnego w fasonie w ub sezonie bylow Khol's ale nie wiem czy teraz tez jest, z ich "firmowej" dziecinnej marki Jumping beans. A jesli nie znjadziesz, to kup co badz, nawet takie kapciuszki, w oktorych ja pisze, nawet jesli nie bedziesz przekonana do nich, a jak bedziesz w Pl to obkup sie w Befado :-) Ja wlasnie musze wygrzebac reklamowke z butkami od koleznaki. Mimo ze butow sie nie powinno dawac chodzonych, to ja od niej wzielam wlasnie te piwersze buciki. Raz, ze jej synek to jeszcze nie chodzil, tylko mial takie "wyjsciowe. A dwa - nawet jak zaczal chodzic to szybko wyrosl. Takze po butach wogole nie widac, ze byly chodzone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff,ale czytania:) troche Was zaniedbalam 3-4 dni Shila__zdrowenka dla malego bohatera❤️.tak dzielnie zniosl operacje,oby szybciutko wszstko sie zagoilo,a kapiela sie nie przejmuj,kilka dni zleci,a przemywaj chustkami jak dziewczyny pisaly.😘dla Was,dzielnie przetrwaliscie ten szpital,cala trojka:) Carmen i Ewcisko___gratuluje mobilnych smykow,teraz gimnastyka dla mamus sie zaczela,przyjemne z pozytecznym.a u nas ciagle nic w tym temacie:( Kasza__ja tez mysle ze wirus Was trzyma a wiadomo takie jelitka male to potrzebuja czasu na odbudowe flory bakteryjnej. oby w koncu sie skonczylo. dziewczyny,wlasnie mialam na wyrost zapytac za kilka dni o butki dla pociech,a tu mowisz(myslisz)i masz:P dobranoc. aha..u nas marudzenie,wiec moze skok w dzien spal raz:(,a poza tym odwiedzila nas moja mama:) wsyzkim mamusiom i dzieciom zdrowka,sukcesow i ogolnie wszystkiego co najlepsze. dobranoc,serio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila super, że twój "dawny" Filipek już powrócił. Dużo zdrówka dla niego i szybkiego powrotu do sił. Tak jak dziewczyny mówią, o mycie się nie martw, zwłaszcza, że w PL nadal zimno, to pewnie nadal nosi długi rękawek i nogawki - czyli przynajmniej się nie okurzy za bardzo ;) latem byłoby trudniej :) No a wszelkie fałdki, pupcie itp to można mokrym wacikiem, tak jak to było na początku. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zagladam na naszego bloga. Sztorm____ fota naprawde cudo! W ramki i nad przyslowiowy kominek :-D A obok zaraz Jaska w moro i Madzie - cudowne masz dzieciaki! Ganetka____ rozesmiany Beni w kamizelce w romby - klasyka :-) Az sie sama do siebie usmiechnelam :-) Czy ciebei tez wszyscy "na miescie" pytaja, czy on zawsze taki pogodny i usmiechniety? Biala czekoladka___ czyzby Kuba tez uwielbial zabawe "ja wyrzucam na podloge, niech KTOS podniesie"? Oj, sliczny chlopczyk ci rosnie :-D A jak sie zmienil! ewcisko____ to Jasiek ma jednak chyba mniejsze to wciecie a jezyczku. Choc z drugiej strony, chyba nigdy tak jezorka nie wywalil na wierzch ;-) To chyba wszystko z fotek, ktorych nie widzialam wczesniej. Slodkie te nasze dzieciaki i szkoda, wielka szkoda, ze tyle dziewczyn juz z nami nie pisze :-( lilianka_____ szkoda, ze znowu sie popsulo miedzy toba a tata Malwiny. Juz tak dobrze "szlo" w kierunku normalnosci, prawda? Nie dziwie sie, ze dopadl cie dolek, a dokladajac rozmyslania finansowe... Niestety ja nie mam bladego pojecia jak to jest w polskich przepisach, nie pomoge w tym temacie :-( Ale trzymam ciuki najmocniej jak sie da, zeby cos sie ruszylo w dobra strone ❤️ Tzrymaj sie i nose w gore 🌼 jolaaaa_____hop hop?! monik_____ ja juz mialam malenka nadzieje, ze na blogu jest juz twoja "nowa" wersja ze tak powiem :-) Oj, ciekawosc nas ( amnei na pewno) zezre ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen - no wlasnie z ta rana nie jest jak z pepowina :( Ona ma ok 10cm dlugosci:(:(:( i idzie przez pachwine tak po skosie w gore. Nie mozna jej moczyc i wlasnie najwiekszy problem z myciem pupci :( No a F wczoraj jeszcze zrobil koooope i to tak, ze ten plaster, ktory zakrywa rane sie pobrudzil dobrze, ze mam pielegniarke w bloku to mi zmienila na nowy :) No i z pomyslow zabaw skorzystam ) Co do butow to Filip ma takie http://www.allegro.pl/item955298111_coolclub_lepsze_niz_bartek_roz_27.html w smyku byly przecenione ze 100 na 40 zl :P:P:P:P no, ale sztorm Rozmiar 18? Hmmm moj ma 22 I wklejam strone z przepisami, moze ktores sie przyda :) http://malutka441.blogi.oilatum.pl/przepisy-dla-niemowlat/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztorm...
Wiem ,ze dzieci nie powinny nosic butkow po innych. Ale..... Moje dzieciaki...chodza w butkach po innych ..czemu poniewaz dzieciaczką szybciej rosna nogi niz zdaza wychodzic w butkach i zniszczyc badz zdeformowac. Druga strona ceny-ale patrzac na corke nozki ma o.k noszac po innych dzieciach. Fakt papucki domowe to co innego. A co do befado to kupujemy poniewaz zaklad jest w Bielsku i raz w roku maja wyprzedaze wiec mozna kupic za kilka zlotych fajne kapcie lecz organiczona ilosc na osobe. Te co ma Jas kosztowaly 8 zl..nowe. a normalnie w sklepie to az 27 zl.Wiec kupilam jemu 3 pary na zapas i corce tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza i jak tam kupkowe spawy? przynajmniej o 1 mniej wczoraj było? Lilianko to smutne niestety wieści od Ciebie! W tych sprawach wychowawczych, zusowych to sama sie nie orientuje zupełnie...Ale jak mi coś wpadnie w oko lub ucho to napiszę...Szkoda , że i mąż Cie nie wspiera tak jak powinien... Mam nadzieję, że szybko zmądrzeje...Pozdrawiam ciepło! I gratuluję pierwsych samodzielnych kroczków! brawoooo!!!! :) Super dziewczyny, że podałyście linki do bucików i co polecacie, bo ja tez sie zaczynam powaznie nad tym jakie kupic i kiedy zastanawiać. Ja wyczytalam w jakiejś gazecie, że właśnie buty to należy kupic jak już dziecko samo dobrze chodzi :)Jeśli dopiero się uczy to skarpetki antypoślizgowe wystarczają. No ale u nas nie wystarczaja antypoślizgowe bo nie spełniają swojej roli na parkietach/panelach, a Wito właśnie na takie powierzchnie sie pcha omijając dywany i pianki....:)Dlatego zaliczył dzisiaj takiego pirueta że strach o mała główkę! Ganetko juz miałam Cie dzisiaj wywoływać :)A tu prosze :) wróciłaś! Bardzo się cieszę! :) I jaki miły weekend miałaś z mamą :) No a skok też u nas sie ładnie rozwija :) Cóż, trzeba bedzie to jakoś przetrwać, nie pierwszy, nie ostatni :) Shila pisząc o pielęgnacji i porównując do kikuta to raczej miałam na myśli bardziej delikatność, ostrożność, niż właściwe czynności związane z przemywaniem ran :) Wybacz :) No i rana faktycznie w niefortunnym miejscu :/ niech się szybciutko goi! Duniu juz kiedy miałam pisać, że Jasiu ma uroczego irokezika :) (zdjęcia na blogu :) Mojemu Witowi, też da się solidnego kogucika na głowie zrobić :D Ganetaka, zgadzam się z Dunią, że zdjęcie ze sweterkiem w rąby rządzi :) Kubuś Białej_czekoladki taki grzeczniutki na zdjęciach :) Ewcisko Wiki sama słodycz! taką ma śliczniutka tę buzieczkę :) Kasza super te zdjecia Marianny na FB :D Cudna jest ta Twoja rozrabiara ! i ile fryzur juz można jej robic :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu jestem czytam :) poprostu dol mi nie mija i nie mam ochoty wni weny do pisania maly juz lepiej nie kaszle ,nie smarka ,mleko nadal nie chcetnie pije ale jakos dajemy rade do wszystkiego zlego mam taki@,ze nie mam sily na nic,mam nadzieje,ze jakos sie pozbieram psychicznie to i wena przyjdzie do pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE U NAS DALEJ WALAKA Z KATAREM:( wszyskim dzieciaczkom po przejsciach duuzo zdrowia Dunia dieta jest poprsta lek wyeliminowal mi smazone i czerwone miesa z jem ryb sledzie makrela i czasem losos d jajko jednotygodniowo duzo salatek i oliwa z oliwek orzechy mleko chude i jogurt naturalny pieczywo ciemne dzis milenka wkoncu stanela w lozku i zaczyna siadac powoli wszystkigo mozna sie doczekac jednak :) http://www.youtube.com/watch?v=aZFj6tyugmw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila, swietnie ze wy juz w domciu! Moj szef ciagle mi powtarza (on ma trzy corki) ze dzieci bardzo szybko dochodza do siebie, szybciej niz dorosli :) Duza 😘 dla was! Co do bucikow to ja tak jak Dunia slyszalam I uwazam ze jak najdluzej bez, gola stopa lub wlasnie takie kapcioszki jak podawala Dunia. W Uk sa dosc tanie, ok 10F a I mozna ciut wieksze kupic. Dla Evelyn pierwsze buciki kupowalam we Wloszech, w sklepie przyfabrycznym Valleverde za 1/3 ceny sklepowej. Co najwazniejsze to ze taki bucik musi miec sztywna piete zeby stopke dobrze w miejscu trzymac ale miekka reszte podeszwy. My mielismy cos w tym stylu http://www.valleverde.it/default.asp?id=213&desc=1&stag=10&coll=398 Jeszcze je mam gdzies schowane, mam zamiar je czyms "splastykowac" na pamiatke dla Duzej. Lilianko, ja tez niestety nie potrafie odpowiedziec na twoje pytanie - zdaje sie ze Czekoladka zna sie dobrze na tych sprawach? I Wiki? I przykro mi z powodu zawiedzenia :( Mam nadzieje ze szybciutko sytuacja sie polepszy 😘 Dziewczyny, sciskam wszystkie I zycze dobrego dnia, ja na obiadek wyplywam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joolaa szybkiego wzrostu energii zycze! :) Dobrze, że choróbsko Was opusciło! Nemezis powodzenia w walce z katarem! I gartulacje dla Milenki! Piekna dziewczyna Ci rośnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza w walce z biegunka pomagaja tez GOTOWANE jabłka I SOK z jagód - wlasnie wyczytalam. (surowe jagody dzialaja przeczyszczajaco). [czytam sobie gazetki bo maly słodko spi :) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen ilosc kup wczoraj=10 z rana bylo 4 potem 4 godz przerwy mleko no i sie zaczelo... wstala poltorej godz temu i zrobila jedna wielka, terazdalem jej ruzy gerbera na wodzie to pewnie zaraz ja znowu zacznie czyscicco do jablkem i jablek lekroniarka zabronilka bo ona juz jest wystarxczajaco przeczyszczona:-P Lilianko oj...masz Ty z tym chlopem...mam chociaz nadzieje ze dla corci jest lepszym, ojcem niz dla ciebie mezem, w koncu dziecko nie powinno cierpiec ze ojciec nagle ma poprzewracane we lbie:-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×