Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

odpowiedzzzzz>> książke możesz sobie ściągnac z 5 strony tego topiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa345
niee moja jest sztuczna, zgrywa tylko zolze i wychodzi jej to za dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patelnia
pozdrwiam wszystkie zołzunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...już się zaczęło... Znowu przestałyście tu wchodzic...:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa345
-o wszystko sie obraza -nigdy pierwsza nie dzwoni -zawsze to ja muszę przepraszać nawet jesli klotnia niebyla moją wina -jest egocentryczna -rozpieszczona idealna zołza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 😘 a mi zimkooo i katarek mam buuuuuu :(:( A co tu tak pusto zadnych stron nie mam do nadrabiania?? ej no co jest?? Kaha- ale od czasu do czasu i tak stosuj się do zołzy :) Życzę powodzenia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaa345- to to juz jest prawdziwa zołza a nie ta z książki... Nasza \"Zoła\" jest inna... Jeśli mogę zapytac... Ty ją rozpieścileś czy rodzice??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa345
po czesci rodzice po czesci ja, chcialem dla niej jak najlepiej a zadzialalo to na niekorzysc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa345
niewiem czy to prawdziwa zołza, bo sa momenty w ktorych jest naprawde Kochana i wspaniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa345
nie najlepiej ale nie tragicznie, slowami nie da sie jej opisac trzeba by ja poznac, jest niezwykla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnatrzydziecha
jaaaa 345 tak jak ktos wyżej napisał, Twoja dziewczyna to prawdziwa zołza (nie ta o której pisze książka) Moim zdaniem powinieneś zacząć stosować zasady książkowej zozły, żeby nie dac sobie wejść na głowę. Pokazać dziewczynie że nie jestes na każde jej skinienie i nie masz zamiaru znosić jej fochów. jak strzeli focha następnym razem (o cos głupiego albo gdy sie obrazi na Ciebie mimo, że nic złego nie zrobiłeś) nie lec do niej od razu i nie przepraszaj. Poczekaj w milczeniu jak jej minie. Albo powiedz spokojnie, że nie rozumiesz czemu się obraża, a ponieważ tego nie lubisz więc w spokoju poczekasz jak ona Ci powie (spokojnie) o co jej chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak robie jak pisze trzydziecha> gdy on np mnie zrani slowami czy cos w tym stylu to owszem odzywam sie do niego ale mniej i troche z dystansem, dam mu czas zeby sie troszke zastanowił i po chwili przychodzi, przeprasza jak jest jego wina. mowię mu ze tym i tym sprawil mi przykrosc, potem mnie przytula i jest ok... ale dziala to takze w druga strone> jesli ja go zranie slowami to tez on mi daje chwile i wtedy go przeprosze on jeszcze powie co go zranilo i jest wporzadku... Tutaj najwazniejsza jest rozmowa... od niej wiele zalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim 🌼 :) jaaaa tak jak piszą dziewczyny Twoja Pani to ZOłża z krwi i kości a nie \"Zołza\" z ksiązki :) Tylko nie wiem dlaczego Ty ja przepraszasz kiedy nic nie było z Twojej winy, stawiaj sie a nie pod pantoflem jesteś, no chyba , że lubisz:P Samotna trzydziecha dlaczego nie masz nastroju? ❤️ tu Twoj Sebus hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnatrzydziecha
Sebusiu mój księciuniu :D Nadziejo Ty moja wielka :D Jak miło Cie znów widzieć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnatrzydziecha
kurcze, zapomniałam jak sie robi emotikony kolejna próba 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i tak kochane bede tutaj często zaglądać bo czuje sie miedzy wami super,tutaj mnie nikt nie wyśmiewa i nie olewa,tylko wspiera.Co do męza Będe miec oczy szeroko otwarte ,wiem,że w razie czego moge tutaj z wami o tym popisać.Pożyjemy zobaczymy.Pozdrawiam.Buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam ta ksiazke juz po raz drugi. Analizuje ja tym razem poprzez pryzmat dlugiego, zakonczonego juz zwiazku i musze przyznac ze autorka ma racje za racja. Teraz widze wyraznie zwiazek miedzy bledami jakie popelnialam a ich konsekwencjami w postaci jego zachwania, ktore mi nie odpowiadalo i ranilo. Wszystko to przez niska pewnosc siebie, ale musze wam powiedziec ze ona stale rosnie od momentu jak wyrwalam sie z tego toksycznego ukladu :) teraz trzeba sie odpowiednio nastawic zeby nastepnym razem wyszlo tak jak ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda nuda czy w końcu cos zacznie sie tu dziac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory Unitra ale jak będziesz takie wpisy dawać to nie pomożesz topikowi ;) Jest weekend wiele osób odpoczywa, niektórzy piszą jak są w pracy , spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotnatrzydziecha nie wkurwiaj mnie juz Ci cos napisałam w piatek na gadulcu!!! masz to zagladać i koniec kropa!!!!!!!!!!!!! 🌻 :-) ❤️ ;-) 🌻 :-D 🌻 :-) ❤️ ;-) 🌻 :-D 🌻 :-) ❤️ ;-) 🌻 :-D 🌻 :-) ❤️ ;-) 🌻 :-D 🌻 :-) ❤️ ;-) 🌻 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do faceta - Ty masz faktycznie zołze dziewuche, ale w tym złym znaczeniu zołze :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kha fajnie wyszło w sumie, wiesz to jest faktycznie prawda, ze faceci robia czesto rózne rzeczy żeby w nas wywołać zazdrość bo tylko to (zazdrość z naszej str) i sex ich upewnia że ich kochamy. SERIO! oni mają inaczej niż my :-P też jest o tym książka, czytałam ją, ale nie mam w wersji elektronicznej "Tylko dla kobiet. Przewodnik po tym, co kryje się w duszy mężczyzny" Shaunti Feldhahn jest zupełnie inna niż zołza, ale też fajnie sie ją czyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle dzień dobry :-) nie było mnie w weekend bo pojechałam do niemiec :-P dłuuuga to historia, ale nie bede przynudzać... bo tu mamy powazniejsze rozmowy ;-) a te pomarańczki tam namieszały grrrrrrrrrrr nie wiem jaki cel w tym miały, ale i tak chyba nic nie zdziałała :-D hehe he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha ale miałas wyraźny przykład jak zmiana zachowania kobiety z miłej i grzecznej na bardziej chłodną i zdystansowaną zmienia zachowania faceta z chłodnego na bardziej kochającego :-D to jest najzabawniesze!!!! Ty sie do niego "przysuwasz" to on sie "odsuwa", ty sie "odsuwasz" to on sie "przysuwa" jakie to proste :-) :-D ;-) a jeżeli ten proces jest zaburzony jak u sexy lady, że ona sie odsuwa i on też robi to samo tzn że nic z tego nie bedzie :-( niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×