Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Lena--dasz rade-ja daje:-D mysl o sobie Piekna-ciesz sie wolnoscia bo jak cie spotka milosc niespodziewanie to nawet sie nie obejrzj jak o tamtym zapomnisz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to Zołzy tak juz obrzydziły moje mena ze mam pewnosc ze nie JEST MNIE WART:-D ciekawa jestem tez opini Uni i Hope na jego temat-mam nadz.ze dzis sie tu tez pojawia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to ze nazwałam np.mojego męza samolubem bo nie kiedy sie zachowuje jakby tylko chciał brac a nie tez dawać,co do uczuc.Wydaje mi sie że mama go troche nie tak pokierowała bo on był sam dmuchali na niego chuchali ,ciągle dostawał to co chciał ,nigdy nie musiał nic dac od siebie ,teraz to wychodzi zero romantyzmu w nim ,nie pomysli o jakiejś drobnostce co by mnie uszczęsliwiła .Kiedys rozmawialismy na ten temat to mi powiedział"to powiedz mi co bys chciała to ci kupie"ale nigy nie pomysli np.będąc gdzies w sklepie o jaka ładna rzecz kupie ją mojej zonie.Nigdy.Jak jedziemy do marketu po jakies pierdołki typu pasta do zebów pianka do golenia,szampon ,to jak on wybiera to ja musze zobaczyc powąchać ocenić ,ale jak ja coś wybieram i prosze go o rade to on mówi nie wiem jak ty uważasz..........dziwny jest pod tym wzgledem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co do ludzi,znajomych rodziny jest bardzo pomocny jakby mógł to by we wszystkim pomógł ,tu gdzies pojechac tu cos załatwic nie kiedy jestem na to zła bo ja jak cos chce to prosic,sie i prosic ale wystarczy ze ktos zadzwoni że potrzebuje pomocy ,najczęsciej ktos z rodziny to nie ma sladu po nim......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.a wiec: Pan P. Egocentryk i cwaniak. Ignorant. Cos z pogranicza metroseksualnego i homo... Po solarce?? JA zawsze patrze w oczy a w jego widze kpine. Wyobrazasz ssobie siebie obok tego faceta za 4 lata? Myslisz ze szanowalby Cie...moglabys na niego liczyc i dla Ciebie moglby zrezygnowac z lansowania sie?:p (on zawsze bedzie szukal zachwytu w oczach innych kobiet,komplementow..) Nie nie nie Jesli dalej o nim myslisz to potrzeba Ci terapii wstrzasowej Nigdy,przenigdy nie lubilam tego typu facetow,juz zdecydowanie wole spokojniejszych,moze brzydszych ale o radosnych oczach i cieplym sercu Jestes warta lepszego mezczyzny, bo ten kolo to jeest gogus,chlopek, na miano mezczyzny nie zasluguje:o Wiem ze to jest tylko moj poglad na podstawie wrazen wizualnych ale czesto na podstawie zdjecia mozna duzo o czlowieku powiedziec:) Ja osobiscie odradzam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy Lady -> dzięki Wam też zmieniłam zdanie na jego temat. Nie mogę jedynie pogodzić się z tym, że skończyło się to w ten sposób. Mam pewne podejrzenia, że tu chodziło o jego pracę, karierę na którą postawił a ja mu tylko przeszkadzałam :( Tak czy inaczej będę silna i wygrzebię się z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Cudowne oczy i piekny usmiech" -to komentarz od jkaiegos faceta w jego galerii... A moze jednak jest gejem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZWORECZKO dziekuje kochana:-)wszystkie tutaj widzice to samo...i najlepsze jest to ze ja tez to widze i co??ale nie mawrtwcie sie nie jest mi potrzeba terapia-daje rade dzieki WAM🌼 taki ma komentarz???hmm nie widziaalm:-D musze dzis tam wejsc hehe moze powinnam napisac dlaej w komenatrzu...."hmm pawelku nie wiedziala ze Ty jestes inny" hehe ale nie jaos nie mam tyle odwagi":-D moze ktoras z was mu to napisze...nie no musze to dzis zoabczyc:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie o nim piszcie....w koncu go wybije sobie z mojej glowy:-P a teraz mykam...ide sie poszlajac po skalepach z siostra:-P bede ok 19🌼buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka bravoooo!!!!!!!!!! :-D Kaha - a faceci to wszyscy maja cos z samoluba niestety niezaleznie czy mają rodzenstwo :-( a skąd się wzieło "kobieto podaj piwo" albo brzydkie"...dała mi dupy" tylko daj i daj :-P mój tez kiedys nic minigdy nie kupił (o drobnostki chodzi) a w dodatku zapomniał o dniu kobiet i nic totalnie mi nie dał mówiąc , ze jak wracał z pracy (21:30) to już wszystko pozamykane było - TAAAAK STACJE BENZYNOWE TEŻ ALBO CONAJMNIE BRAKŁO NA NICH CZEKOLADEK... ;-) kurde dla chcącego nic trudnego - jakby chciał to by cos wymyslił ( tesco 24/dobe jest) nie wazne kwiatów mi nie kupował bo twierził, ze to wyrzucanie pieniędzy - kwiaty więdna! z czasem sie zmieniło, kwiaty i tak rzadko dostaje, ale czasem mi w kaptur wrzuci jajko z niespodzianką albo kupi jakis drobiazg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienie temat Co do dnia chłopca. Jak mój mąż był w wojsku to dostał w same walentynki przepustke,ja biedna nie spodziewałam sie go ,o 12tej zadzwonił ze przyjedzie no i stwierdziłam ze urządze mu obiado-kolacje z okazji walentynek.A więc że spagetti było przy innej oakzji musiałam wymyslic inne danie na szybko.Zrobiłam potrawke z piersi kurczaka z pysznym sosikiem,do tego warzywa na patelni ,kupiłam mrozonke bo sa dobre i duze kawałki,i ryż ,takie alla chińskie danie ,do tego kupiłam pół wytrawne czerwone wino,no i oczywiście zrobiłam po kolacyjny deser, lody czekoladowe i smietankowe do tego owoce , wafelki w kształcie serduszek posypke kolorowa i oczywiście bita śmietana .Zrobiłam ta kolacje ,poxniej zrobiłam godzinke przed jego przyjazdem deser wcisnelam je do zamrazalki przed jego przyjsciem zeby za duzo nie widział,co do nastroju w pokoju a wiec kupiłam pare baloników i swieczek w kształcie serduszka ,balony powiesiłam na lampie a świeczki dałam na stół ,żeby było bardziej w deche spojrzałam na kwiaty w wazonie które kupiłam kilka dni wczesniej dla pocieszenia.Były to róze wziełam same listki i porozwalałam je po całym stole było ich duzo,na to połozyłam swieczki serduszkowe i dwie długie swiece oczywiscie czerwone i talerze ,wyciagnełam tez kieliszki do wina, butelke wina tez postawiłam i zeby było smieszniej ja mam pięc poduszek serc od najwiekszej do najmniejszej dałam je wszystkie na kanapę,uwierzcie efekt bombowy zamknełam drzwi od pokoju i czekałam.................Przyjechał,,, juz w drzwiach wyczuł że cos pichciłam .Jak wszedł do pokoju to go zamurowało.Było mu głupio ze on nic dla mnie niema,ale to nic trudno sie mówi.Pomyslałam .Cieszyłam sie że on sie cieszył.Zjedlismy wypilismy pare lampek wina.Było bosko . Napisałam to wam bo może cos z tego wybierzecie na dzien chłopca ,na pewno odpadaja balony i swieczki w kształłcie serc ale reszta czemu nie. Po jakiejs godzince dałam lody .A potem były podziekowania,hmmmmm.......do łózka wzielismy jeszcze lampke wina i oczywiście bita smietanę .Na tym koniec he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha Ty łobuziaku :-) dobreeeee jak nic nie wymysle do 30stego to będe zmuszona mu jedzonko +winko i takie tam... zaserwować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alw żescoe natrzaskały tych stron dziewczyny:D jeszcze nie przeczytalam tego bo dopiero wrocilam a zaraz zabieram sie za nauke...:( Bylam na zakupach z mama i kupilam tą prostownice i butki nowe takie fajne he he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że tu jeden mężczynza sie znalazła wy go od razu podrywacie nie no niezłe jesteście babki:D Mamusiu Kaha "cy moge pójc z kolezankami na podwólko"?? ha ha:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha...osz Ty bestyjko:D Jedzonko na pewno pyszne bylo,ale ja to bym od razu podala lody, bita smietane:p zeby potem musial sie grzac;) Jessu znowu jade podtekstami:D Obejrze dokladnie galerie tego lalusia i moze walne jakis komentarz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka to poprosze lampeczke, bo wineczka nie odmówie ...tylko nie wiem czy ja moge swietowac z Tobą, bo ja męza mam :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenka, Ty to zamiast dogryzac mi od niewyzytych podeslalabys jakiegos fajnego chlopaka:p Glupie mysli poszlyby precz hihi Ale obiecuje ze juz bede grzeczna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×