Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

czesc dziewczynki:-) ja bylam w weeken w szkole wiec niewyspana jestem:-( i u mnie tez sloneczko swieci:-) do tego juz na dobre zerwalam kontakt z tym idiota.....pousuwalsimy sie nawet ze znajmoych itp.mowie wam jakie mialam z nim ost.ceregiele:-O a jego kumpel???normalnie tak mna zaczal obrazac....wiec powiedzialam zegnajcie:-)teraz mam z nimi na pienku:-P ALE czuje se super:-)wreszcie sie uwolnilam:-D powiedzialam mu co o nim mysle i niezle sie wkurzyl hehe buziaki na mily dzionek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy gratuluje stanowczości i radości z takiej decyzji :-) super! zaczynasz nowy rozdział, więc po co Ci stare smiecie ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie irrenka:-D taka nasza znajomosc gdzie on sie odzywal raz na jakis czas....zwodzil...bajerwowal to nie znajomosc:-) a jego kumpel mnie nazwal szmata i pusta idiotka on sam mnie zablokowal na gg z nk mnie usunal:-D w sumie to mnie wyreczyl:-D nie mam dola bo nie chce go w moim zyciu....taka znajomosc jak byla jest bez sensu...wole w ogole....z nim nie utrzymywac konaktu:-D wczoraj mialam jakies gluche z nowego numeru:-O jak zapytalalm kim jestes to ta osoba byla niemila,pisala cos spadaj,nie lubie cie dupo itp.:-D wiec zczajilam ze to on.....i napisalam mu :\"tak Pawelku masz racje,sliczna dupa ze mnie:-D Dobrego humorku zycze.pa\" i juz sie nie odezwal:-D przechytrzylam go:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy braaaaaaawo a na gg najlepiej sobie ustaw opis \"smieci posprzątały się same :)))))\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki irrenka dobre:-P napisze hehe tylko nie wiem czy on to bedzie widzial bo mnie zablokowal,ale jesli ma mnie na liscie to mimo to bedzie widzial hehe.Tez jestem z siebie dumna:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy Lady niezły tekst mu walnęłaś;) kuźwa dziewczyny ile rozmowa potrafi problemow rozwiazac no masakra normalnie:) jedna rozmowa a duzo potrafi zmienic:) A więc dziewczyny rozmawiajmy ze swoimi kochasiami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ...JESTEM TU NOWA I SZCZERZE MÓWIĄC.PODZIWIAM WAS.BARDZO MADRY TOPIK.TEŻ BYM CHCIAŁA NAKOPAĆ SWOJEMU FACETOWI...POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlgaMycha>> my nie chcemy nakopac swojemu facetowi po prostu chcemy go ładnie wychowac jak powinno sie traktowac kobiety;) nie robimy niczego zeby mu nakopac, dokuczyc itp... po prostu chcemy byc szczesliwe ale troche trzeba im w tym pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katefox
tak bardzo chcę mie tą książkę .... że chyba się wścieknę .. nigdzie nie mogę jej dostac wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katefox
Bardzo Was proszę podajcie mi link gdzie mogę ją dosta bądź prześlijcie na maila, będę wdzięczna ( katefox77@wp.pl ) dziękuję ZOŁZY :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katefox
Thnax , thanx, thanx, .... ja im pokaże jaka jestem ZOŁZA hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katefox
książka pochłoneła mnie do reszty dziekuję z awysłanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka Lovelas wczoraj zaczl mi jakies eski pisac.......ja mu nic nie odp.a on chyba z 3napisal:-O tak mnie obrazil ze koniec:-( nazwal pusta laleczka...naiwna idiotka...porownal do Dody itp. ze jestem taka jak inne kotre on ma na peczki,ze on nigdy nie myslal o mnie jako o kims z kim moglby byc:-O moze i bylam naiwna...ale dlugo wierzyalm ze jest inny:-( dobrze ze chociaz w koncu to do mnie dodtarlo.Ehh dziewczynki ciezko mi...bo zabolaly mnie jego slowa.....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy to Ty masz takich jak on na pęczki dlatego szukasz czegos lepszego, bo zasługujesz na wiecej! a znasz takie powiedzenie z dzieciństwa \"kto kogo przezywa sam sie tak nazywa\"? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja tez moge prosic o ksiaz
ke? kiedys ja mialm i bardzo mi pomogla.z gory serdecznie dziekuje indue@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciał Ci dopiec i mu się udało bo Ty zamiast się cieszyć,że szybko okazało się co z niego za ziółko to się przejmujesz głupszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to już nudne dzisiaj będzie, ale jakby któraś z Was mogła mi machnąć książkę mailem... joanna.biuro@vp.pl ... to ja bym ślicznie podziękowała:) mam wrażenie, że bardzo tej książki potrzebuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ksiazki juz polecialy:-) xyzed--->>nie przejmuje sie nim bo wiem ze teraz juz wiem jaki to debil:-P ale potrzeba mi czasu aby zapomniec.....te slowa mnie bola na maxa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy lady -> na szczęście mnie słowa debili nie bolą nigdy bo szkoda mi czasu na ich rozpamiętywanie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed-->>to nie tak łatwo kiedy osoba ktora uwazalo sie za bliska..tak zrani.....ale najbardziej sie boje tego,ze on ktoregos dnia znwou sie odezwie....jak gdby nigdy nic...a j nie chce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×