Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

irrenka i *Hope* jeśli ktoś tu się na żartach nie zna to napewno tym kimś nie jestem ja :P Poza tym wymagania swoje mam i jak już, to tekst, uogólniający to co wystarcza facetowi żeby latał z wywalonym jęzorem był obraźliwy:P :classic_cool: Nie przeszkadzam więc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie...
ksiązki dotarły.bardzo dziękuje. tak sobie mysle ,że najlepsze wtym wszystkim było to,że ja mu nawet nie pozwalałam być facetem twierdząc ,że ja taka samodzielna i samowystarczalna jestem.a potrm mu robiłam awantury ,że sie nie stara:D o głupoto ty moja! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie...
irrenka --mam nadzieje świetna stopka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie na pewno teraz bedzie lepiej :) ...pisz do nas :) w wolnej chwili jakie postępy są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka4616
mam ogromną ochotę na II cz ksiązki dlaczego mężczyzni kochają zołzy, czyli>>dlaczego mężczyżni poślubią zołzy. Poratujecie dzielne lejdis ??!! Nie pogardze również pozycją ' mężczyżni są z marsa a kobiety z Wenus' czy jakoś tak. Z góry thx:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Postanowiłam się zmienić. Krok po kroczku, nie drastycznie bo nie chcę żeby to odebral ,że np. go zdradam czy coś. Pop rostu nie będe tyle dzwonić. Sam mi dziś powiedzial, że męczą go ciągłe telefony ode mnie. Nie ma nawet kiedy odetchnąć. Także czas na zmiany. Czy mogłaby też prosić o książkę \"mężczyźni są z ... \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobic gdy...
traci się wszystkich dookoła... Z rodzenstwem zero kontaktu.... z rodzicami nie najlepjiej... Przyjaciele się odwracają... w szkole nie za dobrze... wręcz powiedziałabym, że bardzo źle... a ja nie wiem co takiego robię, że tak się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i o zdrówko pytam, bo u mnie kiepsko, mam zapalenie gardła i katar :( księzniczka tej wersji zołzy nie mamy w wersji elektronicznej ( ja ją mam, ale papierową) - jest bardzo podobna do pierwszej... a inne moge Ci wysłąc )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co zrobic gdy... nie wiem - cięzka masz sytuacje i podejrzewam że mega spadek nastroju... cóz postaraj sie miec z rodzenstwem lepszy kontakt i moze zmien przyjaciół, bo podejrzewam, ze sa kiepsko dobrani i skoro sie tak bez przyczyny odwracają, to nie sa wcale przyjaciele! a szkoła - to tylko i wyłącznie Twoja własna praca, więc olac fałszywych znajomych i zabrać się do nauki prosze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku witaj :-D jak miło Cie widzieć :) suuuper że z majowym sie układa :-) bardzo fajnie :) a jakies konkretne plany na przyszłość są?? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunku ty zołzucho, nareszcie zajrzałas,napisz cos więcej co u ciebie słychac,jakies poważniejsze plany na przyszłość??? a tak poza tym pozdrawiam was wszystkie i z tego co widze wszystkich tez heheheheheheeeee u mnie wszystko ok,ale mam za dużo pracy,naszą klasę nam zablokowali,jeszcze nam tylko gg zostało ;) a tak poza tym ok,dzieciaczki rosna,z trolem wszystko gra - oczywiście zołzuje jak sie da ;P- oby tak dalej,a co u was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku no dobra na ten rok wykorzsystany limit ale nastepny juz niedługo :D i co ico ico??????????? Madasia czasem wieczorkiem jak masz chwilke zajrzyj, w pracy nie ryzykuj :) buziloe kochane!!!!!!!!!!!!! nawet nie wiecie jak miło Was tu ujrzeć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Witam ratunku i Madasie dwie sroki co tak mało zaglądają:P:P:P Hehehe:P:D kurcze teraz jest tak mało czasu na przyjemności, że mała bania:(:( 😭 Irrenka to chorobowe masz pewnie co?? i w domku siedzisz i się leczysz :P Ja mam dzisiaj tyyyyyyyyyyle nauki, że pewnie dopiero wieczorkiem zajże :P:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu to nie dobrze irrenka bo się jeszcze na całego załawtisz wiem jak było z moją mamą ... życze więc szybkiego powrotu do zdrowia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:-D co tam u Was?? mnie ten debil wkurza:-P 1,5 tyg.temu zerwalam z nim znajomosc....on mnie pozablokowywal wszedzie gdzie sie dało:-p łacznie z gg....tylko nie rozumiem.....jego ost.zachowania bo w jeden dzien jestem zablkowana...na nastepny nie.........i tak w kólko?:-O w co on gra???po co to robi??debil:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia dzieki ale fakt jest taki, ze dzisiaj czuje sie gorzej niz wczoraj 😭 sexy wex go olej on Cie tylko prowokuje, zebys sie do niego odezwała, żeby to on Ci mógł dowalić cos chamskiego - żeby on był górą... a teraz Ty jestes górą i to go denerwuje i dręczy :) OLEJ GO!!!!!! to najwspanialsze wyjscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka wiem ze mnie prowokuje-czuje to :-D hehe ale nie mam zamiru sie odzywac:-P a jeszcze sobie takie ladne opisy robie na gg hehe bo ost.duzo grasuje po miescie:-P choc mnie wkurza to jego dziecinne zachowanie i tak go olewam i bede nadal:-D niech nie mysli,ze sie odezwe.......palant:-P Irrenka a Ty moze powinnasm na L4 isc co?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj no nie wiem Ireenak jesli masz tego virusa:-P co ja mialam...czyli katar,troche kaszel,gardlo.....temp.moze byc a nie musi....to to dlugo trzyma...mnie 1,5tyg:( ale trzeba odleżeć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole nie powinnas na niego zrwacać uwagi ;P ale co on Ciebie zablokowal na gg a Ty dalej masz go na liscie?:P wywal smieci ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×