Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Dlaczego mężczyźni kochaja zołzy i męzczyźni są z mara najlepsze :) nawte mnei sie bardziej podobała ta 2ga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dostałam od męża jajko z niespodzianka wczoraj i tak sobie mysle, ze to dobry moment by je zjeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoppe zaczelam ta czytac o marsie ale nie skonczylam...jaks mnie tak nie wciaga jak zołzy:P Irrenka to fajnego masz meza:)to zrob sobie kawke i zjedz:)smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiazka mówi o: Prawda o życiu wewnętrznym mężczyzny, którą twój życiowy partner chce, byś poznała Czy zdarzyło ci się, że czułaś się zupełnie zaskoczona czymś, co twój mąż powiedział albo zrobił? Czy chciałabyś zrozumieć jego wewnętrzne pragnienia i lęki, jego codzienne zmagania, o których nie masz pojęcia? W szczerej rozmowie, jak kobieta z kobietą, Shaunti Feldhahn zabiera cię pod powierzchnię, w głąb wewnętrznego życia mężczyzn. To książka o tym, czego my, kobiety, nie rozumiemy u mężczyzn. Książka oparta została na wynikach wykonanego specjalnie na jej potrzeby szerokiego badania ankietowego, i na niezliczonej liczbie osobistych rozmów autorki – z ponad tysiącem mężczyzn. "Tylko dla kobiet" Shaunti Feldhahn to książka pełna odkryć i faktów, o których wcześniej nie wiedziałaś. Wiadomości, które pomogą ci nie tylko zrozumieć mężczyznę twojego życia, ale również wspierać go i kochać w sposób, w jaki pragnie być kochany. Będziesz miała okazję zrozumieć, jak kochać swojego męża takim, jakim rzeczywiście jest – a nie tylko takim, za jakiego go uważasz. Shaunti Feldhahn jest autorką kilku bestsellerów, popularnym wykładowcą i felietonistą. Ukończyła politykę społeczną na Uniwersytecie Harvarda, pracowała na Wall Street i na Kapitolu. Pisze cotygodniowe artykuły na tematy kobiece i bieżące dla „Atlanta Journal Constitution”. Wraz z mężem Jeffem są aktywnymi działaczami w swoim kościele, prowadzą również grupę wsparcia, pomagającą parom małżeńskim pogłębiać relacje z sobą i z Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki. A więc ja twierdze że sexy w dalszym ciągu ma w głowie tego lovelasa,i jakby ją zaczął ściemniac to zaczęła by znowu mieć love w oczkach,ale to moje zdanie. Drugie irrenko ja jak jestem przeziebiona to są trzy warianty 1) GRIPEX HOT ACTIV ale w saszetkach .Świetnie likwiduje katach na pare godzin. 2)Dwie polopiryny S ubieram sie w dres i pod kołdre żeby sie na maxa wygrzac,nie odkrywam sie wogóle przez kilka godzin,po samą szyje jestem opatulona 3)albo kupuje piwo i podgrzewam w garnuszku,i pije ma kopa ale tez pomaga ,witaminka c he he,i tez do łóżeczka i opatulic sie najlepiej to zrobic na noc przynajmniej sie nie wyjdzie z wyrka,a rano jak nowa,na gardło to septolete ,eukaliptuski,albo cholinex Oki Mam pytanko czy jak jutro dostane miesiączke bo dzisiaj juz zaczełam plamic czy moge isc na Usg brzucha,nie bedzie to komlikowac wyników badać? Drugie w poniedziałek ide zrobic paznokcie tylko nie wiem jakie mówiła mi ta kobitka czy chce mleczne czy jakies kryształowe,czy cos w tym stylu,ja sie na tym nie znam ,doradzcie mi. Co do perfumów to dostałam próbki z sefiory pachnie mi teraz uuu bajka,czuje sie jak w raju .Z zapachów przyniosła mi tak Chanel Chance EauFraiche - DKNY Be delicious -+ trudno okreslic Lolita Lempicka- Gucci Rush2+ C.Klein Euforia? Kenzo Amore? T.Kilfinger Dreaming + ten najlepszy na razie jak dla mnie Ferragamo Incanto Charms +ten tez. niektóre z nich juz wypróbowałam ale one sa tak cholernie mocne ze trzy zapachy powącham i juz nie czuje nic he he tam gdzie sa plusy to juz mi sie podobają a minuski tez juz mam hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha ja w pracy siedze, to sie kołdrą nie mam jak przykrys :D ale dzięki za pomocne wskazówki :) co do USG to mysle, ze chyba to nie ma wpływu, ale najlepiej zapytaj jak tam pójdziesz robic to USG... paznokcie tzn tipsy tak?? ja miałam doklejone białe - dzięki temu przy francuskim nie musiała mi na biało malowac końcówek, bo one juz były białe :) mysle że ale mleczne to takie zwykłę są ale i tak Ci na tym cos ładnego wymaluje, a te kryształowe, to chyba jej o szklane chodziło - czyli przezroczyste - takie sie przydają jak wtapia coś w akryl zamiast malowac... a z perfumami to jest tak, ze człowiek po 4 zapachu juz ich nie rozróznia (naukowo potwierdzone), nie ma innej rady jak odczekać dłuższy czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kAHA! moze i mam w glowie lovelasa ale nic na to nie poradze,dopoki sie nie zakocham w innym...ale na pewno juz nie dam sie nabrac na jego czule slowka!!!Zobaczycie jaka ze mnie sxy lady.... co do USG to chyba nie ma znaczenia....tak mysle....ale nie wiem:-O a co do paznokci to ja dzis ide zrobic zelowe...podobno sa lepsze niz takie kupne przyklejane tipsy bo sie czuje jak by sie mialo swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy no żelowe sa na pewno lepsze od kupnych!! ale lepsze od żelowych sa akryle! są bardziej wytrzymałe i dłuzej wyglądają świeżo !! a z lovelasem to na pewno jeszcze długo bedzie w twojej głowie, ale nie daj sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem,ale kuzynka mi zorbi...na razie żelowe:-p a lovelasowi sie nie dam....jestem strong sexy lady:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sie dowiedziałam, ze mąż nie zdązy wrócic do miasta do 16-stej i musze iśc sobie na nogach do domu super! przeziębiona, deszcz pada a ja na nogach mam iść kuźwaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinuje nad tym kolegą, tylko problem w tym, ze nikt nie jeździ w moja strone :( a na autobus mi sie nie opyla czekac, bo bym dłuzej czekała niz doszła na nogach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki👄 kurde nie mam kiedy tu do weas wejsc😠 non stop musze sie uczyc az mi to bokiem wychodzi masakra normalnie😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczyna ale nie mam czasu jak na razie wchodzic ciagle coś mam i na dodatek im więcej się uczy tym gorzej mi wychodzi... ostatnio sama podpowiadałam i i tak Kurna jeden dostałam ;/;/;/ no żesz kurna nie wiem jak wytrzymam w tej szkole jeszcze 1,5 roku :o :O A tak po za tym nie mam nastroju do niczego najchetniej cały czas bym spała i ryczała... a czemu to sama nie wiem.. Może uda mi się jeszcze zajżeć wieczorkiem. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×