Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

hope hahahahahahaahahahaaaaaa nie ma sprawy helpik a zołzuchy dalej zboczychy hahahahahahahahaahahaaaaaaa dobrze że nas znowu tu przywiało,widac że zima idzie i zimno na dworze,bo czarownice coraz więcej w domu przed kompem siedza hahahahahahahahahahahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helpik 🌻 no baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....... jak zawsze hahahahahahahaaaaaaa dalej na wygnaniu??? czy jesteście tu na miejscu???? i zaproś kiedys na obiadek ... albo jaką kolacje przy świecach z lamkami wina.... hahahahahahaaaaaa posmakujemy tych pyszności... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P :P :P :P :P :P :P :P to na smieciach starych sie juz osiadło???? super bardzo sie ciesze,że tak ci sie poukładało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baaaaaaaaaaaaa.... wszystko sie kręciło wokół nich hahahahahahahahahaaaaaaa ale to dobrze,wreszcie masz to czego chciałas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze ja znikam juz dzisiaj .... pozdrawiam i całuje wszystkie zołzuchy na tym topiku, was chopczyki tez :P do usłyszenia papatki 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteś szczęśliwa i to sie liczy.... uciekam do domciu,zakupy dzisiaj mnie czekaja,koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze, że na wspominki Wam się zebrało :D sexy lady- a nie wiem czemu... wiesz może te samotne wieczory mnie przytłaczają hahahaha nie no dzisiaj mam juz całkiem dobry humor :D Witam Madaśke i Ratunkuu ale Was długo nie słyszałam mmm :D:D 😘 Kwiatek- a masz cos do dzieci?? jak ja jestem dzieckiem to ty dziadek w takim razie :P:D (haha wiek 32 lata to w syumie juz taki podeszły) po drugie to może masz troche racji bo ja sie tam dorosłą nie czuje :D hahahaha :D Na 18-stke wpisali mi taki tekst- \"Kto nigdy nie był dzieckiem nie może byc dorosłym- ty już możesz\" No jak miło i tematy o seksie się zaczynaja :D hahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księżąniczka nie mamy wersji elektronicznej ksiażki "dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy" ja Ci wysłałam te wszystkie inne które mamy. a na przyszłośc nie uzywaj imon na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kafeterki i kafeteriuszy ;) widzę ,że od rana o ptakach jest gadane :P, czyli dzień zaczął sie normalnie hahahahahahahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aljjjjoooooooooooooooooooo jest tu kto???? xyzed 🌻 irenka 🌻 gdzie się podzialiście???? i gdzie reszta czarownic??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ,że jeszcze czegoś spróbuję....... :P sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️sex❤️ heheheheheheehehheheheheeeeeeeeeee :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa widze że to tylko juz na nas działa.. hahahahahahahaaaa może my jakies zboczone jesteśmy???? :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed 🌻 to zależy co preferujesz... nas tu dużo... róznych... z róznym nastwieniem... i ochotami :P :P :P :P :P :P :P no to jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie słonecznie... chyba byłam grzeczna i wkońcu zasłuzyłam na słoneczko :P bo do tej pory u innych było a u mnie lało :P a może to aż tak niegrzeczna mam byc :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×