Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość Tequila*
irrenka musze przeczytac, zapamietac wszystkie rady i sprawdzic na wlasnej skorze:) sorry ze bylam niemila na poczatku i ucielam Wasza rozmowe🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequila* spoko w sumie dobrze, ze wróciliśmy do tematu,, czasem powinniśmy ;D a no kwiatek to pan, ale sie po jakimś czasie przypałętał ;) kwiatek bez obrazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequila* przeczytaj i wróć na forum to pogadamy :D :) dobra dyskusja nie jest zła ...ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila*
_Kwiatek ->tak z ciekawosci-czytales ten poradnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila*
irrenka-> ide czytac i wpadne napewno to podyskutujemy:) pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła zonka
witajcie, czy mogłabym poprosic o ta ksiazke? lizzy181@wp.pl z góry bardzo dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna i Irrenka co do sprawy wymiany zdan z Kwiatkiem ja nie mialam pretensji i nie zbulwersowałam (:P) sie tym co pisal ironicznie bo dla ,nie ewidetnie tak byyło co do stopki i tego ze dla dzieci ona bedzie czy cos takiego, niewazne :) Poszlo mi o jedno słowo któe napisał później ;) Co wypowiedź była po angielsku :) i nie wracajmy do tematu :) Kwiatek napisales do mnie napisales ze myslales zw jak zołza to mozna tak pisac a potem cos co mi utkwilo i pozwol ze Cie zacytuje \"zołzy się szanują i mają swoją godność-tak w skrócie\" - wlasnie dlatego ze sie szanuje nie pozowole sie obrazac :) co do Twojego pytania ja jestem 3 lata w zwiazku i u nas nie ma osoby ktora \"narzuca ogolny kierynek\". Ja mam taki charakter, ze sie nie dam , moj Pan też. I pewnie gdyby był uległy to bym z nim nie była, bo zawsze unikałam takich facetow. Były osoby z którymi nawte nie byłam, zabiegały o mnie i własne zdanie zmieniały specjalnie by mi sie przypodobac , kiwnelabym palcem i zrobilyby co chcialam :O Taka podatnosc na wplyw innej osoby mnie odtrąca :) Bo ja mogłabym wejsc na glowe a ta osoba by tego nawet nie zaywazyla :P To co pisaly dziewczyny , pomimo ze oboje mamy silne charaktery potrafimy isc na kompromis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha oj matko nie patrzcie na literowki i bledy bo szybko pisalam !! :P Kwiatek napisales do mnie napisales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróóóóóóóóóóóóóóciłaaaaaaaaaaaaaaaaam :P :P :P Hope moje kochanie!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope jaka Ty patriotka... :) dobrze dobrze, ze nasze forum jest dla Ciebie wyjątkowe :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcem i sie na innych topikach pisac :) bo jak widze na ogolnym ze tam tylko starania o ciaze, czy tam majowki , albo jak sie odchudzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jaaa wiem :) ja tez raczej się na innych nie wypowiadam... czam jak mnie cos zaciekawi albo bardzo zirytuje ;) no i do pewnego czasu siedziałam na topiku kobitek przygotowujących sie do slubu :D :D :D ale tam już wszystkie zaciążyły i nie mam o czym z nimi gadać... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten Kabaret to juz widziałam :D hahahahahaha:d ale się z niego uśmialam :D A Helcia dzisiaj bardzo zajeta a zołzy tyyyyyyle napisały :P Poczytam potem :) Do usłyszyska 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) dzis bedę do 12stej bo później spadam na misto na zakupy świąteczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka no szwendałem się to tu ,to tam żeby poglądy powymieniać i trochę oberwać oddając z lubością bo o nadstawianiu drugiego policzka nigdy nie myślałem:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne kwiatek, ale wiesz Ty zazwyczaj jestes bardzo dostadny, uszczypliwy, ironiczny, wręcz bezczelny w swych wypowiedziach, robisz ludziom przykrość, a teraz tak o tym piszesz jakbys był z tego szalenie zadowolony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek ja nie pytam sie dlaczego tak sie zachowujesz! ja sie pytałam czy jesteś z siebie dumny :) a poza tym widze, ze nasze forum działa na Ciebie leczniczo i sie uspokajasz tu troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×