Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Widze nastrój seksistowski :P:D Ostatnio słyszałam w radiu, że jak ktos kichnie to mysli o seksie :D hahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha Kwiatek a lubisz takie roboty?? :P Irrenka a gadaja gadaja hahaha:D podobno to stwierdzili jacyś Brytyjscy naukowcy :D A Uni dzisiaj prawko zdała :) UUU ja też bym tak chciała...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dobrze Helcia, ze chociaz Ty nam troche nakablujesz :) Gratulacje UNi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek u mnie luzik :) prezenty kupione, w sumie na wszystkie wydałam z 1000 zł masakra!! ja to zawsze musze tyle pokupowac!! aaaaaaaaaaaaa w pracy dzisiaj chyba tylko do 12stej bedziemy i spadamy do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale to chyba czasu i determinacji mi nie starczy na to..." wszystko zalezy od samego Ciebie :) ja też musze schudnac troche :) wszyscy mi mówią, ze jest ok, ale ja bym chciała ze 4 kg zrzucić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u niektórych ograniczenie tłyszczu, u niektórych cukru - łasuchy jak przestają jeść słodycze to już sporo spadają z wagi... a najlepiej to tzw. ŻP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek jedna z naszych kolezanek jest dietetykiem 9choc w zawodzie nie pracuje) ale ona mi diete układała i makarony,czy chleb to tez nie są dobre produkty gdy sie chce chydnąć :) nie słyszałes o diecie cezarego pazury, który po prostu przestał pieczywo jeść... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i spaghetti i pesto musi miec troszke tłuszczu :( suchego makaronu nie będe żarła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D grubasy :D:D:D:D:D:D a ja co święta wpierdzielam jakbym w życiu porządnie nie pojadł i jaki efekt???? Ano taki,że zawsze po świętach ważę 2-4 kg mniej:D:D:D:D:D Dobre,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia jak zwykle musisz sie wygadac kurde nigdy nie moge sie sama pochawlic😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed ja wiem czymu ty jak wiecej jesz to chudniesz :P bo jak sie najesz to masz dużo siły i sie jeszcze wiecej bzykasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka :D:D:D dobre ale przyczyna jest zgoła inna :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×