Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

hm... lubisz sie pochwalic, ze umiesz komus dowalić!! :P dziwne... nie gniewaj sie Kwiatku, ale mysle, ze próbujesz sie tu na forum dowartościować :) i jak komuś \"dołozysz\" to az \"rosniesz\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia mnie ten kabaret rozwalił :D bo znałam tą wcześniejszą wersje gdzie telefon był krótszy... a tu ...:D Xyzed ale Cię wcieło na jakiś czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek ja wiem, że zycie nie sielanka i trzeba umiec walczyc o swoje! ale co to ma wspóllnego z tym co robisz na kafeterii, bo mnie sie wydaje,z e niewiele tak jak sam wspomniałeś - jestes tu anonimowy, więc... o nic tu chyba nie walczysz, hm?? no chyba że zalezy Ci na kafeteryjnej sławie - KWIATEK NAJWIĘKSZYM SZYDERCĄ I CHAMEM :D ...bez obrazy, ja zartuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka widze, że szykujesz sie na bój zakupów :D ja jeszcze musze kupić prezent mojemu mężulowi... chciałam mu jakaś bluzke sprezentowac ale on sam sobie kupil 3 i teraz "masz babo placek" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka a pamietasz cp w tamtym roku mezowi swojemu zamowilas ?:> działą to jeszcze :> i czy masz linka do tego ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Hope szykuje sie, bo tesciom musze jeszcze prezenty kupić i przyjaciółce :) a no to Cię mężus załatwił kwiatek ja wiem, ze to stary topik, ale wiesz że wszem i wobec wiadomo, ze potrafisz dopiec, słyniesz z ostrych tekstów chyba, nie??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale widzę,że irrenka Cię urzekła skoro jednak coś napisałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie kobiety potrafią urzec ale i jeszcze szybciej potrafią wkoorwić,obzrucić błotem i bańka mydlana pryska:D:D:D:D:D:D więc z zachwytami lepiej ostrożnie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz chciałam wam chłopaki powiedziec, ze mnie zawstydzacie, ale jak zobaczyłam tekst o 9.44 to mnie sie odechciało ;P chłopaki co z wami?? co wy tak kobiet nie lubicie... chyba na złe w swoim zyciu trafialiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka ależ ja uwielbiam kobiety :D a mój tekst był jak najbardziej życiowy i dziwię się ,że poczułaś się dotknięta. No chyba,że zaliczasz się do takiej właśnie grupy kobiet:O Na pociszenie powiem ,że my nie jesteśmy lepsi ale kobietom nie dorównamy nigdy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek dla taty: - dobra, fajna latarka - piżama - flaszka (whisky, wino, zalezy co lubi) - krawat - woda toaletowa - książka - atlas tematyczny jakiś - czapka + szalik - lub rękawiczki lub cały komplet ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek to kup mu majtki i :D nie żartuje, kup biovital, albo doppelherz :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa, z rozporządzenia szefa musze zostać do 18 w robocie :P Kwiatek no to powiedz mi, akcje PKO stoją teraz 36,00 czy warto w nie zainwestować czy poczekac?? spadną?? Biora c pod uwagę ostatnie tygodnie to ostatnio było nieco niżej, ale urosły i teraz są stosunkowo wysoko... ale sie wahają... jakie jest twoje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki :) mój szanowny męzulek ostatnio sie przeraził i sprzedał jak szły w dół bo myślał, ze spadną jeszcze... i że kupi na dfołku a w momencie co sprzedał zaczeły roznąć myslałam, ze sie potne, tym bardziej że ja mu powiedziłam : "nie sprzedawaj, poczekajnmy jeszcze" ale luz strata nie była tak ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no my najpierw zaroblismy, a później straciliśmy :D ale juz te straty całe szczęście odrobiliśmy w innej dziedzinie ;) ale widze, zę zołzy sa leniwe albo sie tak gorączkowo przygotowuja do świąt, których ja nie czuje za bardzo w tym roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek jakiego urzędowania?? :P papa no włacha!! sexy odmelduj się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawód który wykonuje, no moja praca - stanowisko jest chyba obarczone pewnymi stereotypami ;) ...natomiast moje wykształcenie to inna bajka i to też chyba stereotypy niekoniecznie korzystne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×