Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

irrenka rozwiązanie jest baaardzo prozaiczne:D:D:D Po prostu super szybko spalam i ......;) :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D bingo :D:D:D:D:D:D ja bym tego tak delikatnie i z gracją nie napisał :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek ależ ty delikutaśny :P :D:D:D:D:D:D poza tym nic nie pisałem o sraniu :P:P:D:D:D:D:D irrenka określiła to dużo syubtelniej:D:D:D a w święta na kafe siedział nie będę tylko będę w góreckach poperdalał:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed uważaj w tych góreckach :P bo jak Cie niedzwiedź jakich pacnie to spadniesz i co bedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni jak nie możesz sie pochwalic przeciesz możesz ja Ci nie zabraniam... Po prostu powiedziałam dziewczyną bo Ty tu mało kiedy zagladasz i ... Zajzysz raz na miesiąc i ogłosisz jedna badz dwie informacje i juz Cie nie ma... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życze wszystkim jeszcze raz wesołych swiat i wszystkiego co najlepsze ;] Duzo miłości, seksu bezowocnego, no dla Irrenki owocnego ;P Dużo szczęscia, pomyslności :)wielu przyjaciół i zdrowia przede wszystkim ;D BuŚŚŚŚka 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek co do tego co wyżej to zgadfzam się w dużej mierze z Tobą... Helcia dzięx :D te owocki się w tym roku przydadzą :D akurat tak w końcu wakacji ;) ja Was przepraszam, że tu żadnych życzeń nie złożyłam, ale się zrewanżuje w życzeniach Noworocznych :P buziolki dla Was!!!!!! ide oglądac wojny gwiezdne :D - oglądamy codziennie po odcinku, dziś jesteśmy na 3cim :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eves
*Hope* i dla dziewczyn jeżeli chcecie ksiązki takie jak * DLACZEGO MĘŻCZYŹNI KOCHAJĄ ZOŁZY* *MężCZYźNI Są Z MARSA A KOBIETY Z WENUS" *KOBIETY KTóRE KOCHAJą ZA BARDZO" "MARSJANIE I WENUSJANKI ZACZYNAJą żYCIE OD NOWA" "MARSJANIE I WENUSJANKI W SYPIALNI" to piszcie mozna by poprosic tez ? bede zagladac na forum czekam na odpowiedz *Hope*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_k
czy mogłabym prosić o książkę "dlaczego mężczyźni kochają zołzy"? Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka czyli co to znaczy?? ;] Już możemy gratulowac?:P:P:P hehe A co tam u Was?? czemku tak pusto?? Kwiatek ale czemu?? Czytaj czyatj :P Czy czasami troszQ nie przesadzasz. Kobiety pragna być adorowane i podziwinae ale jak słysza to tylko po to żeby szybciej wskoczyły komus do łozka to ich szlak trafia :D Czasami facet mysli że jak go śie nie zna i do Ciebie podejdzie i troche popszytula to od razu kobieta zwróci na niego uwage. To jest dopiero idiotyzm. hmm czy oni mysla , że samotne kobiety sa aż tak zdesperowane że na byle jakie teksty polecą... w dzisiejszych czsach faceci nawet rozmawiać nie umieją zawsze sie najebia i zadowoleni. :O:o :/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek Ty szurnięty jestes :P :D Helcia, nieeeeee jeszcze nie, owocki mogą sie dopiero pojawić pod koniec wakacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowe deko
ta skiążka jest beznadziejni egłupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"po co sie przytulac trza od razu do łóżka iść uprzednio zmiekczywszy towar alko albo od razu pigułą gwałtu \" Tym tekstem kwiatek mnie rozwaliłeś :D i potwierdziłeś moja teorie o facetach :D:P A Cisza bo ja dzisiaj z Uni przygotowywałysmy mieszkanko na imprezke Sylwestrową :D no i dopiero teraz weszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia gdyby nie ty to by tu nam topik umarł chyba ;) nawet Kwiatka nam wcieło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! podczytuje Was ukradkiem od jakiegoś czasu i postanowiłam dołaczyć do Waszego grona, mam nadzieje, że znajdzie sie tu dla mnie miejsce. od 4 lat jestem mężatka i przez ten czas mój mąż zmienił się nie do poznania, z faceta który zrobiłby dla mnie wsazystko e zobojętniałego durnia, kompletnie nierozumiejącego moich potrzeb p.s. sorki za błędy ale własnie trzymam synka na reku, a on probuje mi tu stukac w klawiature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kochane moje gdybyście mogły przesłać mi książke bede dozgonnie wdzieczna moj mail: martolini14561@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolini- oczywiście, że możesz dołączyć :) Irrenka no właśnie Kwiatek może już świętuje nowy rok :P:D A z dziewczynami to nie wiem co się dzieje... już żadna nie zagląda a potem gadają, że topik umiera.... a czyja to wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwaitek no masz racje szczescie i to wielkie:D fajnie tak mieć bliźniaków :) Tylko szkoda, że oni wszedzie razem muszą być... Jak chce się kiec owocki to lepiej być z ta osoba dłużej a nie kilka mintu :P i zaraz jakies tance przytulańce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolini oczywiście, ze możesz dołączyć, zapraszamy!!!!!!!! a książke wysle Ci za pare minut :D Helcia za robote nad małym szczęściem zabieramy się w sierpniu ;) zobaczymy co wyjdzie nam z tego ... Kwiatek a no widzisz, bo teraz to tak jest, ze prawie wszystkie laski biorą tabsy anty (ja zawsze byłam przeciwniczką tej chemii, ale mój lewy jajnik przestał być mi posłuszny i byłam zmuszona do brania ich ze wzgledu na zdrowie) i jest tak, zę jak dziewczyna przestaje je brać, to przez pierwsze 2-3 m-ce często dochodzi do zapłodnień, z których powstają ciąże mnogie... dlatego ja odstawie i troche odczekam ;) bo taki podwójny mlekociąg mi nie potrzebny, przy jednym jest już sporo roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym... Kiedy Nowy Rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi Kufel piwa to za mało Litr szampana by się zdało Trzeba opić wszelkie troski By następny rok był boski i... Przyjemności w dotyku, Słodkości w przełyku, Szelestu w kieszeni, I słońca promieni, Oraz by Rok cały Po prostu był wspaniały ! na $$$$$____¶¶¶____$$$____ ¶¶¶¶¶ $$$$$$___¶¶¶¶¶__$$$$$___¶¶¶ ¶¶¶ $$__$$__¶¶¶_¶¶¶_$$$_$$__¶¶¶_ ¶¶¶ ____$$__¶¶¶_¶¶¶_$$$_$$$_¶¶¶_ ¶¶¶ ___$$___¶¶¶_¶¶¶_$$$_$$$_¶¶¶¶¶¶¶ __$$_$$_¶¶¶_¶¶¶_$$$_$$$__ ¶¶¶¶ _$$$$$$__¶¶¶¶¶¶_$$$_$$$___ ¶¶¶ $$$$$$$__¶¶¶¶¶___$$$$$___ ¶¶¶ _________¶¶¶¶_____$$$$__¶¶¶ rok tego wam życzę z całego serce kochani moi!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×