Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

xyzed co to jest parko?? :P :D ojej kwiatek jestem sekretarką :P i czasem fatycznie musze wysłuchiwac debili :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed cos dzisiaj nie w sosie chyba jesteś :) co kupiłes na gwiazdke swojej pani?? Kwiatek mam dwóch szefów - przegibana sprawa ;) a czemu zaraz stosunki?? :P :P :) Tobie w głowie tylko jedno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie jestem po stosunkach :P inna pani tu stosunki studiuje :D i fajna jest dziewczyna :D ale trafiłeś, bo jestem z wykształcenia pedagogiem i menadżerem oświaty :P za to moi szefowie nie nadają się totalnie na menadżerów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kwiatku Kaha miała taką operacyjke... :) powinna sie juz czuc w miare dobrze, wiec nie wiem czemu do nas nie zagląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku jua nie mam wyrostka i zyje wycieli mi go przy okazji innej operacji - bo stwierdzili, zę tak jest lepiej i zapobiegawczo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek mój mąż miał po wypadku noge do amputacji... ale cudem jest cały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zobacz, zołzy nie zaglądają, xyzed tez się zmył a póxniej gadają, ze kafeteryjna para... jak sie wszyscy do tych swiąt przygotowują łooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek ja tez mykam, bo mam jeszcze kupe roboty, a juz padnięta jestem ... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) I od razu przepraszam za moją nieobecność :) uuuuu ale żeście napisali teraz musze nadganiac :P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Helcia nie ma żartów :))) powiedz co u Ciebie i co u Uni?? jak jej brat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to dzień dobry wszystkim :) strasznie mi sie dzis nic nie chce :o jakos mnie zmuliło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D mnie nawet jak się nic nie chce to zawsze mi się chce ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Kwiatek mnie kiedyś ktoś powiedział,że mnie to trzeba będzie zastrzelić bo sam nie padnę:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed ty zbereźniku ;P kwiatek mnie sie cholernie dziś nie chce pracowac chyba sobie odbiore połówke urlopu i o 12 pójde do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka bo jam seksoholik :D:D:D:D:D:D:D:D:D ale na szczęście jest ktoś kto nie narzeka na moją przypadłość :D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek chopie jak tylko pracą będziesz żył i nie daj Boże się nią przejmował to impotencja pewna:D A seksik jest seksik i naukowo udowodnione,że dobry na wszystko:D:D:D:D Moje wkurwienie zawsze jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki mija przy seksiku:D:D:D A ONA to wie :D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek nawet mi nie mów, jak do nas chińczyki dzwonia to jest masakra w ogóle do ładu z nimi dojśc nie można :D ja swietna w angielskim nie jestem, ale oni gadają po angielsku jak kaleki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) specjalnie dla irrenki odmeldowuje sie,ze jestem cala i zdrowa;) ZYje:)ale mam mało czas,bo nie dosć ze świeta,latanina,to jeszcze w weekend mam zajęcia i egzamin:-O Porażka totalna.Wybaczcie,że rzadko zglądam....no ale takie życie sexy lady:-D Pozdrówki cieplutkie dla wszystkich:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen999
witajcie:) dzis odkryłam ten wątek i jestem niezmiernie happy gdyz sama ostatnio przeczytałam naszą cudnowną ksiązkę \"dlaczego mężczyzni kochają zołzy?\". I zamierzam czytać kolejne...Czy mozna sie przyłaczyc do waszego wspanialego klanu;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i zapraszamy :) ostatnio troche nas tu mało i przeważnie ja z kwiatkiem utrzymujemy forum przy zyciu, ale myslę, ze niebawem się cos ruszy... ;) przed świętami wszyscy są zalatani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agdybytak
Kochane.... słyszałam mnóstwo różnych ( często skrajnych) opinii na temat książki "dlaczego mężczyźni kochają zołzy". Chciałabym wyrobić sobie o niej własne zdanie. Mogłaby któraś z Was wysłać mi ebooka? Z góry dziękuję. inneska-kz@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam Ci tą książkę wtedy co mówiłam,ze wysle a maila skopiowałam, bo był w niku :P i co nie doszło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×