Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

dziewiątka sie zepsuła :( trudno... Hope jest usprawiedliwiona, zę jej nie ma , bo pojechała...gdzieś daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahahahaha Kwiatek to żes mnie rozbawił :D Nie no ja bym chciała miec blixniaków czemu nie :d Niech wam Nowy Rok przyniesie złotych monet całą kieszeń. Złota i pieniędzy, by nie było w domu nędzy. Niech bogaty każdy będzie, niech dostatek gości wszędzie;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie nie chcecie mieć bliżniaków a mnie to szczęście spotkało. od 9 miesięcy mam podwójne sranie i nocne wstawanie, ale ogólnie nie jest żlespodziewałam sie wiekszej katastrofy i nie ukrywam, ze na słowa lekarza, ze bede miec dwójeczke o mało nie eksplodowałam ze złosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Nowy Rok życzę Wam kochani wytrwałości w dążeniu do celu, życzliwości osób, które spotkacie na swej drodze, miłości tych których kochacie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolini nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ;) załatwiłaś 2 od razu i nie będziesz sie babrać w ponowne pieluchy jak sie już na więcej nie zdecydujesz ... Ty sie po prostu nie rozdrabniasz ;) konkretna kobieta jesteś :D pozdrawiam i wszystkiego dobrego!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_k
Wszystkiego naj, naj, naj w Nowym Roku; właśnie zaczęłam czytać Zołzę, jest świetna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w Nowym Roku :D 😘🌼 I jak tam ludki po Sylwestrze??:D Wszyscy jeszcze odpoczywaja po wielkim piciu hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nooo fajnie, zę tyle wolnego, troche się odpocznie... ja byłam wczoraj na zakupach i zjadłam duuuże pyyyyyszne lody :D więc nie wiem jak z tym moim odchudzaniam ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystki i składam spóxnione - ale szczere życzonka noworoczne :) Szczęścia i wiele pieknych chwil Zołzy i Zołzole :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_k- właśnie powiedz nam cos o sobie ;] Witam Wszystkich :D hehe :D Dziękować za zyczonka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wieć dobrze Kwiatek życze Ci znalexienie interesujacej pracy :P :D Co kolwiek to znaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani Wszystkiego Najlepszego Wam życzę w tym Nowym Roku 2009! Ja nowy rok zaczęłam od kataru coś mnie bierze powoli wziełąm już zapobiegawczo polopiryne s mam nadzieje ze przejdzie. Dzisiaj niestety synka musiałam dać do szkoły ,och ale nam, sie nie chciało iść ,tak sie fajnie spało codziennie a teraz znowu sie zaczęło. Sylwestra spędziłam bez alkoholowo ,ale za to świetnie ,pierwszy raz sie tak bawiłam ,sama byłam w szoku. Przepraszam że cały miesiąc sie nie odzywałam ale chłopek był miesiąc w domku trzeba było wykorzystać sytuacje . Co do kolegi Kwiatka to muszę też przeprosić ale niestety nie pomogę . A jak u was czas leci zołzy,przeczytałam wszystkie stronki pare dni mi to zajęło;-) Pozdrawiam. Uni gratuluję prawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha duzo zdrówka życze :D ja spedziłam sylwestra w domu z mężem i tez nie żałuje ;) dostałam głupawki i się bardzo uśmialiśmy ... :D :D :D a ogólnie mielismy do Wrocławia jechac ... ale w domu było super - tym bardziej,ze to nasz ostatni sylwester w tym mieszkanku - akt notarialny już spisany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha spisany na sprzedaż naszego mieszkania, a my możemy tam jeszcze do konca marca mieszkać, a później nie wiem co... mamy 3 opcje: - pewne mieszkanie średnio fajne (od rodziców), - kupic piękne mieszkanie i sie z kasy totalnie wpśtykac, - albo zamieszkac w domu meża siostry, bo stoi pusty ale 15km od miasta wiec dochodzą dojazdy... zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka ciężko się żyje bo już w sylwka gardło mnie bolałoi potem mnie rozłozyło przeziębienie :O a teraz szara rzeczywistosc trzeba sie uczyc ... :) i Irrenka co do 1 opcji srednio fajne dlaczego? lokalizacja, czy wyglad? jak wyglad mozna wyremontowac :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope to średnio fajne mieszkanie ma położenie w samym centrum praktycznie o to jest plus, ale remonty mnie dołuja, bo wessają tez troche kasy, a to stare budownictwo jest :( wolałabym nowe mieszkanko - takie jak to co sprzedajemy własnie tylko większe, ale tu znowu z kasy się spłuczemy :( a jak zamieszkamy w tym od rodziców, to kasa będzie na koncie procentowac ;) takie mam dylematy ... ale mój mąz ich nie ma 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope nawet mi nie mów o nauce :P ja mam prace do napisania, coraz mniej czasu na to, a nic nie tknęłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwitaek ta 3 opcja to odpada, bo trzeba by chyba dodatkowe auto kupić... zostaje 1 i 2 , przy czym mąż przy 1 obstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga irrenko ja mieszkam 5 lat z mężemi z synem w wieżowcu ale na parterze bez balkonu(ciulato)mieszkanie ma 43m2,dwa pokoje. I szczerze mówiąć wolałabym się z kimś zamienić na stare budownictwo w jakiejś kamienicy ale metraż gdzieś około 100m2.Wolałabym władować w takie mieszkanie więcej kasy niż mieszkać w małym ale wyremontowanym. Patrz też na metraż jakie gdzie jest ,teraz może ci to obojętne ale uwierz mi później sie to widzi jak jest dziecko pies rower,sanki pierdołki a w piwnicy juz też upchane,potem dojdzie w dużym pokoju kurz na meblach bo pościel sie jednak też codziennie wyciąga,nawet pronto nie pomoże hi hi,i zaczynasz myśleć o salonie dla gości i sypialni osobnej .Hmmmmmm ja teraz przechodzę ten okres . Przemyślcie dokładnie te 3 warianty.Jak macie zamiar już tam spędzić więcej niż kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek grzyba tam żadnego nie ma :D ale trzeba dwa pomieszczenia totalnie wyremontować - łazienke i 1 pokój a i tak nie będę zadowolona z wyglądu tego mieszkania - rozmieszczenie jest do kitu (3 pokoje są, ale mega długi zakręcony korytarz, którym podąza się do łazienki i kuchni- BEZNADZIEJA!) niby duże, ale koślawe jak dla mnie... moi rodzice mają też takie duże ale mają piękne wielkie pokoje :) nie ważne - kuszace jest to, ze te nowe ładne mieszkanka tanieją, ale jak zdecydujemy sie pomieszkac w tym starym to kasa sama troche zarobi na koncie... Kaha, ale jakbysmy kupowali, to też takie nowe w miare duże co najmniej 3 pokoje i min.70 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba, ze kryzys sie będzie pogłębiał :( ale ogólnie to tez słyszałam, ze wróża iż największe apogeum będzie w 1 półroczu tego roku, a mieszkania maja byc najtańsze w środku roku... zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×