Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość He_cia
Irrenka oki nie ma sprawy :) Kurna kwiatek nie czepiaj się, bo zapewne i Tobie się zdarzyło zrobic nie jeden błąd 😠 i irrenka ma racje, że jak się szybko pisze, to się nie zwraca uwagi na błedy i może się zdarzyć 😠 a teraz spadj stąd jak Cię grzecznie proszą!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy moge prosic o ebook
Dlaczego mężczyźni kochają zołzy ? kici@kozacki.pl Dziękuję z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki baranek ma złote różki, Pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki. Gdy nikt nie widzi, chorągiewką buja I beczy cichutko: Wesołego Alleluja! mokrych jaj i kolorowego dyngusa życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze dalej zwiedły badyl pcha sie tu gdzie go nie chcą ;] ;) Irrenka ja własnie zajadam sie sałatką :Ddla mnei tooo małooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope chudzielcu prosze mi o jedzonku tu nie wspominać, bo ja sie biore za odchudzanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pięknisie;) ja objedzona.......od poniedz.dietki ciąg dalszy:-) Noo i chora nadal jestem;) to tyle u mnie;)jak u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch mnie po świetach nie boli z przejedzenia, ale mało też nie zjadłam ;) więc dietka musi juz koniecznie wejśc w zycie a do tego każdego dnia pół godzinki kręcenia hula-hop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josefina
Hey Dziewczyny.Jestem w trakcie czytania właśnie.Zarówno Was, jak i książki:) Nie byłam do końca taką miłą panienką, ale też często psułam swoją zołzowatość, bo "ubzdurało mi się".Teraz widzę ten błąd i więcej go nie popełnię,bo pomogłyście mi go sobie uświadomić.Pozdrawiam i dziękuję.Pewnie jeszcze napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim zołzom /cześć RUDA(irrenko hi hi)wiesz po tych wszystkich zdjęciach przekonałaś mnie co do tego koloru dla ciebie ;-P U mnie zmiany lepszy humor życie tryska,słonko świeci jest git. Co do ciązy to ani widu ani słychu,nie wychodzi. Walnęło mi coś do głowy i zapisałam sie do OSP . Zobaczymy jak mi pójdzie Co do świąt i jedzenia to masakra jem i jem i do teraz jem . Uwielbiam SŁODYCZEEEEEEEEEEEEEEEEEE. Buźki i pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
josefina no to dobrze, ze widzisz swój błąd, bo wiecej go nie popełnisz :D pozdrawiam i zpraszamy! Kaha ooo do Osp! Odwazna dziewczyna jesteś! Ale fajnie - podoba mi sie ten pomysł :D a co do dzidzi to spokojnie trzeba podejśc do sprawy - kochac si ez miłości nie z oczekiwania i wtedy wyjdzie sliczna dzidzia ;) ...ja tez uwielbiam słodycze, a dokładniej czekolade, bo landrynki, lizaki i inne takie moga dla mnie nie istnieć ;) ale czekolada to moja królowa he he he :P Ciesze sie Kaha, ze humor dopisuje!!!!!!!!!! p.s. a mój kolor to jeszcze sie sciemni ;) :P ale wszystko w swoim czasie! ...ide sie kąpać :D :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
hej zołzy. A ja się w świeta nawet nie objadłam. Zresztą nie mogłam, bo się odchudzam więc koniec z obżarstwem ;) hehe gadac to ja se mogę. A tak ogólnie to fajnie. Ciepło sie zrobiło, wiosna przyszła (a nawet już lato), dzień jest dłuższy, ech żyć sie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja przytyłam troche! :D nawet ciotka w świeta do mnie, że widać, że przytyłam :) a teraz jem sobie pizze :D hyhy ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope nie mozliwe!!! Tyyyy przytyłaś???? nie wierze :D samotna tylko mi nie mów, ze w swięta kiełbaski i jaj nie posmakowałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D fajnei bo na buzi też sie zaokrągliłam :) a to dlatego bo jem obiad o tej samej porze jak wracam z pracy :) a wczesniej to róznie bywało i jadłam znacznie mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA NO WIDZISZ :D to poprosze nową fotke na nk z zaokraglonymi kształtami Pani Hope :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjjeczka
dziewczyny czyktoras z was moze mi przeslac te ksiazke prosze gosia1719@yahoo.co.uk z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
irrenka, oczywiście że zjadłam i jaja i kiełbache, ale starałam sie nie przejadać. I nawet mi sie udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna aaaa no to dobrze :D maaaajeczka zaraz Ci wysle :) Dziewczyny jak mi cięzko idzie to pisanie pracy mgr :( no masakra! czy wy wszystkie łapiecie, ze w sobote trzeba wypic Kliverka zdrówko :) nasza Madaska wychodzi za mąż już w ten weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
aaaa faktycznie. kliverka ma ślub. bedzie hulać na weselichu. aaaaleee fajnie. w tamtym roku Irrenka, teraz Kliver. to która sie szykuje za rok?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... samotna nigdy nic nie wiadomo ;) która bedzie następna los pokaże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×