Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Luka nie nakrecaj sie tak ;) Sexy a pracuje i bywam tam i siam :) ale teraz raczej będę częściej bo zaczęłam nową pracę , gdzie będę miała internet ( w poprzedniej nie mialam ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka czys Ty zwariowała???????????????? po co mu piszesz?? nie pokazuj mu, ze tylko czekasz na jego "zawołanie"!! nie pokazuj że siedzisz i myslisz o nim! Przecież tak krótko sie znacie. Chcesz zaistnieć w jego oczach jako zdesperowana i mega stęskniona kobita, która dla faceta zrobi wiele?? zajmij sie sobą kochanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc zolzy. No burza była okropna ale nas akurat nie zalało;) po poludniu to sobie do gdyni na plaze jechałam;) Fakt że sie nie kąpałam bo narazie przez kolczyk w pępku nie moge:( ale za to moje kochanie sie wykąpało w morzu. Niech chociaz on ma zabawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on ma wyłonczony telefon nie wiem co jest grane wkurzam się bo mam złe przeczucie ze znowu dałam się podejsc i to przez gówniarza no nie wytrzymam taka jestem wkurzona.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co luka pisałas?? nie mozesz do nowych znajomości podchodzić od razu z nadzieją, ze coś wiekszego z tego bedzie! lepiej nie robić sobie nadziei i sie nie rozczarować...a może mile zaskoczyć. No wiesz...nie zachowałaś sie jak zołza :P musimy Cię jeszcze podszkolić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide już spac, bo chce sie wyspać przed jutrzejszą obroną dobranoc gwiazdeczki moje :D 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka zazdroszcze Ci:( do mnie nitk nie pisze,nie dzwoni..nie zabiega....:( smutno jak cholera 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy ledy a to jest tak, że jak chce zeby ktos sie odzywal, to nieodzywa a jak nie chce to odzywa, adoruje, zabiega, przypomina się... oj ci faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy ledy co to znów dziś taka smutnawa? idz na disko i kgoos poznasz? tego kolesia tez na disko poznalam, ostanio koelzanka zaczela mnie na disko wyrywać, to ciotka byla u mnie to tez mnie na diskow wyrwala i go pzonalam dobrze tanczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem ci sexy ledy ze jakby sie mi jakis spodobal to bym go porewala, wczesniej na disko taki jeden wpadl mi w oko a baiwlam sie z innym, to zaraz zaczełam mrugac oczami i przyclecial do mnie, poderwalam go, poprosil mnie do tancza i sie juz bawailismy do konca,he a ten adorator o ktorym wyzej pisalam, to nie wpadl mi w oko, nie jest w moim guscie, znaczy sie wizualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie:-P Do mnie to zawsze jakies penerki sie przyczepiaja...a o takiego porządnego to trudno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem anulka.za tydzien w sobote wstepnie sie umowilam z kumpela,ze idziemy na impre.ona bierze jakies swoje 2kumpele i kolegow-jeden jest policjantem:-P wiec mysle,ze bedziemy bezpieczne:)hehe i pojde podylac...ale raczej nie nastawiam sie na poznanie kogos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×