Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

czy któraś z was ma na pdf-ie Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy :P sorry ze jestem nachalna:P chyba ta książka jest nowa co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna to chyba miałyśmy bardzo podobnie,ja miałam tą samą sytuacje co ty ,zero czułości od rodziców a co dopiero usłyszeć\"Kocham Cię\".A wieczna krytyka przy rodzinie ,sąsiadach,hmmmmmm znam to znam kochana.I powiem wam że jak urodziłam syna bałam sie go pokochać ,bo nie wiedziałam czy dobrze to zrobię,uczyłam sie od podstaw jak kochać mojego malutkiego synka,i choć ma on już 8 lat to dalej sie tego uczę i przypominam sobie codziennie żeby mu pokazywać uczucia i te najważniejsze słowo\"Kocham Cię\"..............Ach ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zołzy, jem paczka ,poranne snadanie, bo nie zdazylam zjesc w domku ,kurcze znow sie nie wyspalam, jaki jestem śpioch, łooooooooooooo, a najlepiej spie rano, gdy trzeba juz wstawac, beee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy ja mam podobnie w domu :) z tym , że ja się tak nie daje :) weiesz co sie u mnie działo jak pierwszy raz chlopaka do domu przyprowadzilam, jak wyszedł to gadki , że kto to widział abym do domu OBCYCH CHŁOPAKÓW sprowadzałaaa bla blaaaa ale ja zawsze stawiałam na swoim, nie dam zagonić się pod dywan... :) a teraz uwielbiaja mojego chłopaka ;) zawsze też coś nie pasuje, w szkole dostawałam 5- to bylo \"dlaczego nie 5\" , 3+ \"dlaczego nie 4\" , 5+ \"dlaczego nie 6\" :P aż sie człwiek wkur..... i powiedział co myśli ;) albo jak jestem w kuchni robie po swojemu to mi babcia zrwaca uwage ale mowie ze ja to nie ona :) nigdy też nie usłyszałam , że mnie kochają ale wiem z,że tak jest, po prostu ich tak nauczono wychowywać dzieci... bo ja mieszkam z dziadkami , moj dziadek był bity w dzieciństwie za cokolwiek mu sie obrywało były inne czasy(jego ojciec miał podejscie , że \"ręką wychowa dzieci\") , mnie moj dziadek nigdy nie uderzył.Wiem , że uczył się cały czas jak wychowywac dzieci by nie popełniać tych samych błędów co jego rodzice. a Babcia wiem , że ja sama tak rodzice wychowywali ale to dobra kobieta z wielkim sercem, zawsze patrzy dla mnie jak najlepiej, dlatego nie ma co sie załamywac i biadolić tylk ozacisnac zeby i stawiac na swoim! :) ja dziewczyny wczoraj po proacy padłam :D zasnelam obudziłam sie przed 20 i potem w nocy budziałam sie po 50 razy :P a tu komar bzykał a tu spac nie mogę a tu pić sie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje Hoope:) a moi rodzice, hm............................................ moja mama TERAZ tez jest bardzo opiekuncza, coddziennie do mnie dzwoni, nie ma dnia kiedy nie uslysze jej glosu.... nie ma... teraz jestm samodzilena, ale na poczatku tej mojej smaodzielnosci probowala zarządzac moim zycie, decydowac, ale kilka razy jej powiedzialam co mysle, to teraz to nawet sie nauczyla mi fajnie doradzac, no super jest............... moj ojciec jest tkaim chlodnym zimnym facetem, ale dobrym, pracowitym, dobrym są malzenstwem, .......a czy ojcem dobrym to nie wiem, hehehhehehe, czesto z nim wojowalam w dziecinstwie, a teraz to i piweczko razem sie wypije usiadzie, ale ii tak czesto klocimy sie kto ma racje, mama to sie zastanwia kiedy nam to przejdzie, ale to chyba do konca zycia juz tak bedzie.... tez nie mowili mi ze kochają, ani mama ani ojciec, teraz to mama mi mowi ze kocha jak dzown do mnie i szok........... ja nie wiem co odpowiedac , co gadac.............. ale pamietam do dzis, jeden dzien z mojego dziecinstwa...................., kiedys jeszcze bylam gowniarą a ojciec na dzien dziecka dal mi taka pocztowkę i napisal w niej tak "... tato jaki jest to jest ale kocha cię córeczko" NIGDY TEGO NIE ZAPOMNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje Wam bo moja mama nie jest taka czepialska ;) w ogóle mam fajnych rodziców. A nawet jak sie czegos kiedyś czepiali to gdy mieli racje słuchałam, a gdy jej nie mieli to JA ich ustawiałam ;) tak tak jak masz argumenty to możesz z rodzicem polemizować i czasem możesz sprawić, ze mu bedzie łyso :D a co do krytyki to MOCNO KRYTYKUJE TYCH RODZICÓW CO SWE DZIECI KRYTYKUJĄ A TYM BARDZIEJ PUBLICZNIE!!!!!!!!!!!!!!! NIE POPEŁNIAJCIE DZIEWCZYNY ICH BŁĘDÓW!!!!!!! BŁAGAM!!!!!!!!! ...wiadomo troche krytyki nie zaszkodzi, ale nie przy innych ludziach i nie w zbyt ostrym wydaniu, a co wiecej nie za często!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka widzisz u mnie to raczej na odwrót ;) moja mama jest chłodniejsza niż tata! mój tata to taki wielki kochający niedzwiedź ;) he he he a mama to taka troche zołza, jak byłam mała i sie nudziłam (jedynaczce sie tak cześciej zdarza) to mi powtarzała, ze tylko głupki sie nudzą! i co musiałam sobie zajęcie znaleść bo nie chciałam być głupia :D he he he ale samotna ja tez nie usłyszałam "kocham Cie" od rodziców, może raz czy dwa od taty, ale tak to zero! Podobnie jak Ty uważam, ze to jest niesłuszne! i swoim dzieciom będę to móić, choc nie specjalnie często, bo sie tak naucza i tak będą wymagać nie tylko ode mnie ale też później od bliskich, gdzy założą swoją rodzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze macie kochanych rodziców, nawyki naszych mm można przezyc... jezu jak ja sie denerwuje:(:( boje sie stracic mojego czworonoznego przyjaciela mam nadzieje ze dobrze sie skonczy ,módl sie panie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenka a moja mma to taka lwica, oni rządzi , jak najedzie czasem na ojca to szok, az ja jej mowie zeby przestala, ja nie wiem skad ten facet ma tyle cierpliwosci:) impresiwe20 bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impresive20 próbuje sobie skojarzyc sobie ludzi ze wczesnjesyzm forum, bo teraz to malo bywalam, teraz jakos chęć mnie naszla by tu siedziec i toche czasu bo taki okres wakacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a idź pan w ch......j tyle sie napisalam i złe hasło wpisałam i mi sie skasowało wszystko :O :O :O u mneito dziadek jest tym cieplejszym i bardziej wyrozumialym, bo babcia to krzyyykieeeemmm zarazz wszystko zalatwia :) a dziadko na spokojnie rozmawia :)ja im tyle zawdzieczam , że nie jestem w stanie tego opisac i wlasnie nigdy mnie publicznie nie krytykowali , jedynie co to babcia tam , że pyskuje :D a tatko dziadek dumny , ze pracuje , studiuje:) Impressive20 co z Twoim zwierzatkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja chyba wiem, impressive Ci sie kojarzy z ivisibile z pierwszego naszego topiku :D ale to nie jest ta sama osoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope , mój piesek ma wodniaka ponoc ,wykluczony jest rak bo go nie boli , powiekszyło sie do rozmairu pileczki pingpongowej ,po prostu zaczelo mojemu psu przeszkadzac bo rozciaga skóre przy klatce piersiowej to wyglada na wode rope ale stwardniało...no kurcze niewiem co to do diaska moze byc, no i weterynarz chce zrobic operacje dzisiaj jestesmy umowieni , ale martwi mnie tto ze musi byc pod narkozą a juz mial narkoze i dobrze zniósl , tylko boje sie nastepnej , bo ledwo co psy wybudzaja z tego, no kurcze źle mi z tym...:( moj ma 12 lat staruszek ale nie widac po nim bo aktywnym i zadbanym pieskiem jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive nie martw się, będzie dobrze! mój pies miał operacje jak był jeszcze szczeniaczkiem i dobrze sie skończyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żebym się chciała licytowac ale... tak przejebane jak ja mam w domu to chyba zadna z was sobie tego nie wyobraza...sexy>> to że twoja mama jest nadopiekuncza to mały pikus do tego jak wygladało moje dziecinstwo i obecne zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive spokojnie, bedzie dobrze... Unitra witaj... :) wiem, wiem że u Ciebie nie wesoło, ale pamietaj, ze są i tacy co mają jeszcze gorzej :o niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy gdzies w Polsce teraz pada?? bo u mnie znowu upał!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie taki upał i sucho , i jakies alergeny lataja w powietrzu bo od wczoraj kicham po nascie razy, i w nosie swiad, mam problemy z zatokami i mysle ze blona sluzowa jest podrazniona..kurcze aja nad morze jade za dwa tygodnie:p a wole juz teraz poki pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wszędzie tak jak u mnie... Uni a co tam u Helci słychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka reaktywcja
ja nad morze ze 1,5 tygodniu, hura;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×