Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość intimiss
mogę prosić o tą książkę na maila ??? z góry wielkie dzięki !!! angle17000@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive wiesz to wszystko raczej od osobowości zalezy i od tego jak ważna jest dla danej osoby przyjaźń... moja przyjaciółka nie ma faceta a ja mam męża - to nie może miec nic do rzeczy, bo by było bez sensu ale miałam takie kumpele, co były świetnymi kompankami zabaw, a jak poznały facetów to nagle zniknął po nich slad! cały swój czas pakowałay w relacje z nim - ich sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka wiem jak to jest jak sie ma już dośc pracy. Ale słuchaj, jesli Ty planujesz mieć niedługo dziecko, to może nie warto teraz zmieniać? Jak jest nowa praca to wiadomo że trzeba troche się pokazać. Nie dadzą Ci umowy na czas nieokreslony, najpierw okres próbny, potem pewnie na rok. jak w trakcie tego roku zajdziesz w ciąże to Ci pewnie już nie przedłużą umowy. A tak to zajdziesz sobie w ciąże. W trakcie ciązy weźmiesz troche wolnego, potem macierzyński a jak wrócisz po macierzyńskim to spróbujesz czegoś poszukać, moze wtedy będzie lepiej na rynku pracy? Choć fakt, że kobiecie z malutkim dzieckiem cięzej znaleźc pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inserthome
czesc dziewczyny! zaglądam tu od czasu do czasu....hmm.... dajcie mi jakąs recepte na akceptacje siebie..... chce poprawic jakosc swojego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna jest w tym troche racji, ale wiesz... do odwaznych czas nalezy ;) u mnie w pracy byłoby wszystko pieknie gdyby nie to, ze mam umowe zlecenie (jak większośc pracowników u nas) i gdyby na przeciewko nie siedziała moja szwagirka, która wyżej sra niż dupe ma! nie znosze jej!!!!!!! aaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inserthome idź do psychologa, może innego niż tamten, lepszego!!! a poza tym zrób coś dla siebie, codziennie rób coś dla siebie, czy dluga pachnącą pachnąca kapiel, czy kup ładny lakier do paznokci i poswięć godzinke dwie na ich porządną pielęgnację - bedą wyglądały ślicznie, kup sobie ładne perfumy, albo idź do fryzjera, zmien fryzurke, kup sobie jakąs ładna sukienkę, albo seksowna bluzeczkę, posłuchaj ulubionej muzyki ze 2 godziny i tańcz ... i śpiewaj :D przeczytaj fajną książkę, idź z kolezanką do kina i na piwko... rób sobie cos dla własnej przyjemności i CODZIENNIE PATRZĄC W LUSTRO POWTARZAJ SOBIE NA GŁOS (!!!!!!) JESTEM PIEKNĄ, WARTOSCIOWĄ DZIEWCzYNĄ I BĘDĘ CIESZYC SIĘ ŻYCIEM, BO SZKODA CZASU NA SMUTKI!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzaj sobie coś co Ci pomoże w podniesieniu na duchu, cos co spowoduje, ze bedziesz dla siebie samej milsza i wywoła na twojej buzi chociaz mały uśmiech... jesli to zdanie drukowanymi powyżej pasuje to je sobie skopiuj do worda, powiększ i wydrukuj oraz przyklej na lustrze :P żebys nie zapomniała! Ty wyslij mi na maila swoją fotke bo sexy Cie widziała a ja nie i chce to skonfrontować z tym co Ty gadasz (ewkka@wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca ona na pewno słyszała cos miłego od kogos znajomego, ale ona pewnie w to nie wierzy ,że to było szczere! ma problem z wira w siebie samą a co dopiero w to co inni o niej sądzą!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam bo sa momenty że moja wiara w siebie też szwankuje. ale wtedy wspominam że generalnie jestem dobrze odbierana pzrez innych to może nie jest ze mną tak źle. Ale tutaj sie nauczyłam że sami wystawiamy swoją metke z ceną. Ile sami sobie damy tyle prędzej czy poxniej przypisza nam inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa Irrenka skoro masz umowę zlecenie to i tak nic nie tracisz. To faktycznie warto zaryzykować. Szukaj irrenka. Czasem trzeba trochę szczęscia i a nuż sie uda. Mnie czasem w pracy strasznie denerwuje moja koleżanka. Nie ciagle bo w sumie to fajna baba jest, ale czasem to mam ochote ją kopnąć. Ale w mojej poprzedniej pracy też były takie osoby które mnie irytowały. Doszłam w końcu do wniosku że w każdym miejscu znajdzie sie jakas jędza więc już lepiej mieć ta znaną jedzę :D inserthome (zmien swój nick bo nigdy nie wiem jak sie go pisze ;) ) ja często mam tak jak mówi Irrenka, jak mi ktoś prawi komplement to sobie myślę że się ze mnie smieje ;) gadanie sobie samej że jestem piękna i fajna i w ogóle, średnio mi pomaga bo po prostu w to nie wierzę. Spróbuj może jednak pójśc do psychologa. masz znajomych z którymi dobrze spędzasz czas? Mi najbardziej pomagało kiedyś spędzanie czasu ze znajomymi, wygłupianie sie itp. Staraj się często robić to co lubisz, słuchac muzyki którą lubisz, oglądac filmy itp. przebywaj często na słońcu, słońce dobrze wpływa na samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wczoraj miałam intensywny wieczór dziewczyny, no jazda.................... a co do przyjaciolek, to tez mialam taką, ktora brala mnie tylko do lkali by kogos wyrwac, wychodzilam bo lubilam wyjsc, mialam faceta, a ona nikogo, jak potem poznala meza, to koniec spotkac, juz jej dawno nie widziala, spotykamy sie 2 razy w roku, szok. A zapierała sie nogami i uszami, ze jak ona kogos pozna to dalej bedziemy sobie chodzic to tu i tu i przyjazn nie pewnie, Teraz juz wiem ze bylam tylko wabikiem na facetow,!!!!!!!!!!!!!!! wrrrrr, tak zreszta tez mowil moj facet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w przyjacioklach podzial, jedna jest od jednego, druga od drugiegi, nie mam takiej pelnej jednej. Inna tez poznala faceta to zadko sie spotykamy, jeszcze inna daje sie przeprowadzila, mieszkamy dalej to ciezko nam sie spiac na w ten sam dzien w ten sam czas. a tak poza tym to fajnie by bylo, jakby jakas laska rano wpadla na kawe np w sobote na ploty, a tu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca bardzo mądre to co napisałaś :D samotna Ty chyba nie wiesz co gadasz!!!!!!!! ja bym wolała miec obcą francę w pracy, bo bym jej nie musiała prywatnie widywać na wszelkich obiadka, urodzinkach itd itp bo w takich sytuacjach przenosi sie jej denerwowanie z relacji w pracy na relacje osobiste i rodzinne. Gówniana sprawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka tak to jest z kumpelami! nie każda potrafi byc dobrą przyjaciółką... a jak sie ma zróżnicowane kumpele to tzreba robić podział - tak jak Ty to robisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wpadla wieczorem do mnie laska namawiac mnie na pormocje telewizji telefonu, internetu, kurcze jaka wygadana, ja tez lubie pogadac, to jak zaczelismy gadac to sie okazalo ze blok obok mieszka i wogole i kawał zycia mi opowiedziala sowjegooo, myslalam ze ode mnie wyjdzie, zapraszala do siebie, no szokkkkkkkkkkk co za szybkie spoufalanie sie- no za bradzo tego nie lubie ale musze przyznac ze zabawna byla, nasmialam sie, az brzuch mnie bolal:))), ze smiechu nie wyszla by ode mnie gdyz nie samiec- wpadl ten moj adorator z pizzą, ... jeszcze w dziwach wszyscy gadalismy kupe czasu i sie smielismy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczorem uuskutecznialismy spacerek nad jeziorkiem... przyroda, och jak fajnie, czuje ze zyje adoratot mial ochote u mnie na noc zostac i piweczko nawet przyniosl, ale mu powiedzialam co sobie mysle o tym, niech nie przesadza, nie mam ochoty na tego samca, w moim super duzymmmm łozku:))))),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże co za oszustwa zatrudniac ludzi na umowę zlecenie na tak dlugo, ja wspolczuje bo nie ma zadnych praw czlowiek, irenka ty szukaj pracy i coraz wieciej o tym slysze, kurcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka szukam caly czas i nic nie ma :( powysyłałam swoje cv do różnych miejsc i na 1/3 tych wysyłek przyszła odp negatywna, reszta ciszaaaaaaaaaaa więc mozliwe że bedzie tak jak mówi samotna, że jak zajde w ciąże to jeszcze sie tu przemęcze...bo co zrobić :o tylko żeby mnie nie wywalili po powrocie, bo jednej tak zrobili w grudniu... ale pierwszy raz tak postąpili chamsko, więc mnie zaskoczyli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem Irrenka że lepsza obca franca, bo wychodze z pracy i mogę o niej zapomnieć. jak zatrudniają na umowę zlecenie to niestety kobieta nie ma żadnych praw. Więc panom władcom wszystko wolno. Teraz tym bardziej że jest kryzys to już niektórym całkiem odbija. Wkurzające jest to jak się traktuje pracowników. Zero szacunku i poszanowania praw. no nic, ja czekam z niecierpliwościa na urlop. Jeszcze tylko dziś i jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kierunku tytułu mgr to sobie moge pobimbać, bo w szkołach nie ma pieniędzy ani na etat pedagoga szkolnego, ani tym bardziej menadżera oświaty! Póki co bombarduje swoimi cv-kami wszelkie instytucje w których znajdują się najróżniejsze wydziały edukacji i oświaty itp zobaczymy... jakby sie trafiła praca na tym samym stanowisku co teraz pracuje ale w innej firmie to też sie bym może skusiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zołzy :D ale u mnie pgooda dzisiaj wiatr , kropi deszcz... wiatr ale zbiera się na wieeeelka ulewe :O a mi zimno w tej mojej kanciapie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope u mnie tez zimno i nie wiem czemu, ale mam wrażenie, ze jestem najcieniej ubrana osobą w okolicy :o Anulka znam angielski w stopniu coraz bardziej wygasającym, bo go nie używam... :o w firmie w której pracuje jest 2 panów export-import manager więc oni zagranicznych gości zabawiają przez telefon ;) Chciałabym sie na hiszpański zapisac, ale chyba przydałoby sie angielski zacząć reperować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co do przyjaźni , to u mnei wiele własnie skończyło się gdy "przyjaciolki" poznały facetow i wtedy sie odcinaly no a przylatywały , gdy sie pokłóciły :D ale ja o dtakich to sie odcinam , bo w dupie mam takie pseudo przyjaźnie ;) dla mnei w dzisiejszych czasach ciezko o takiego lojalnego wieloletniego przyjaciela, dlatego gdy ktoras z Was ma takiego to ma prawdziwy skarb ;) mam dobrego przyjaciela, ktory niegdys sie kochał we mnie , dobrze ze mu przeszło :) i takiego jednego ale on zbyt przystojny hehe i ogolnie dobry chlopak i mnie nawet cioagnie do niego :P nawet tu na forum sie zaprzyjaxniłam :D i w szkole na studiach poznałam "dobry materiał na przyjaciolke" ale zobaczymy jak to sie rozwinie, bo teraz podchodze z dystansem do przyjaźni , bo za duzo razy sie przejechałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem dobry materiał na przyjaciela :P :D ja kocham ludzi i zawsze bardzooooo dbam o bliskich memu sercu ❤️ :P :D hie hie hie jeszcze sie nigdy tak nie reklamowałam ;) nigdy nie pisałam/mówiłam o sobie samej w takich superlatywach, nigdy nie lubiłam sie chwalić ani nic z tych rzeczy :o więc to mój debiut ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki:) Prawda Hope , na przyjaźnie trzeba uważać, najlepiej to poznawac nowych ludzi i miec dobrych znajomych, bo nie kazdy przyjaciel to wsparcie..W przyjacielu to widzialabym w chlopaku, gdybym go miała:(zawsze razem i wszystko razem, wsparcie i miłosc. Ale pogoda lipa Irrenka szukasz pracy? A tak to jest !Widzisz mam kolege magistra ekonomii i 3 lata pracy nie mogl znalezc, wkoncu jakas firma go przyjeła i pracuje a przez te 3 lata to pił wódę i nie mógł uwierzyc ze wykształcony a tu lipa, ale mam wrazenie ze to kwestia czasu, Polska to brytalny kraj, tu sie ciezko utrzymac..Swiat do odwaznych nalezy, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×