Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Irrenka to jets w ogóle złoty skarb :D Ja tez sie przejechałam na swoich pseudo przyjaciółkach. Do obgadywania to zawsze chętne. Do imprezowania kiedyś też były bardzo chętne. Ale jak przychodziły powazne problemy to nagle wszystkie zamykały gebe na kłodkę. I tez co mi się podoba. Wszytskie sa już mężatki. Różnych tam mają męzów, no ale wiadomo to ich męzowie nie moi, więc nigdy mi sie nie zdarzyło żebym krytykowała któregoś z nich. natomiast one uwielbiały krytykowac moic facetów. Zawsze było coś nie tak. Zawsze był zły i w ogóle beznadziejny. Przy czym żadna nie pomyslała że jej mąż az taki wspaniały nie jest i ma wady nieraz gorsze. takie hipokrytki co innych beda krytykowac, nie widząc swoich błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole teraz ludzie co inni, a moze to ta doroslosc, kurcze juz sama nie wiem...... ALE kiedys to byly kumpele super, w liceum, w podstawowej szkole;), oj byly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nei wiem o co chodzi ale facetom to chyba łatwiej sie przyjaźnić z innymi facetami. Z nami kobietami jest raczej gorzej. Ja nie moge narzekać mam świetną przyjaciółke ale z racji tego z eona jest w związku nie spotykamy sie tak często i nie chce ze mną jeździc nigdzie. Irrenkuś popieram ejsteś samo złoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca, ale nie zgadzam sie co do męskiej przyjaźni, u facetów jest tak samo jak u kobiet - musi trafic swój an swego mój mąż nie ma takiego prawdziwego przyjaciela, na każdym z kumpli kiedys się zawiódł i nie jest nastawiony na bezgraniczne zaufanie do nikogo ... takie życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choinka Chodziłam ostatnio rozdrażniona ale myslałam że to z powodu zmęczenia w pracy, upału itp.A tu dzisiaj niespodzianka. Dostałam @ Tydzień za wczesnie!! I to w trakcie brania tabletek. Nie wiem co sie dzieje. Nie wiecie jakie moga być tego przyczyny? Nigdy mi sie tak nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna kurde no nie wiem, ale raczej powinas iść do ginka to sprawdzić :o bo to dziwne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna powinnaś raczej iśc do ginka to sprawdzić :o bo to dziwne jest tabletki powinny regulowac te sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(kurdeeee wpis mi zniknął to napisałam kolejny a ten sie cholera wziął i odnalazł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dupeczki 😘 niiic mi się dzisiaj nie chce buuuu nawet czytać tego co napisałyście przez te dwa dni. Ej mam pytanie...chciałabym pochodzic na saunę. I zastanawiam sie jakie pozytywy będę z tego miala..wiecie, co ze skórą, bo mnie chodzi o jakąś jędrność...bożesztymój cellulit...i czy ta sauna cokolwiek pomoże ;) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magggdaa
wchodzcie na www.snuffy.pl tam w zakladke konkurs jest gra . zarejestrujcie sie wpiszcie jakielkolwiek nik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos kafeteria nawala No najlepiej iśc do gina tylko teraz nie mam po co iśc bo przecież i tak mnie nie zbada, a niedługo wyjeżdżam więc cholera też kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj miałam to cudo...stosowałam, fajna była skóra ale genialnych efektów jednak nie :( ale kupię takie dwa pudła po 600 ml i będę sie smarować ;) jak już pisałam kiedyś zaczęłam biegać i to może da jakiś rezultat...mama zaproponowała żebym sobie karnet na masaże wykupiła ale czy ja wiem...220/mc to dla mnie troche sporo :o A we wrześniu ide na wesele...i w czerwcu kolejna koleżankawychodzi zamąż....a tam będzie mój eks i musi mu szczęka opaść :D i dlatego zaciskam zęby i....nawet włosy chce zapuścić choć wiem że tragicznie z tym będzie hhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×