Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

hej:) wracajac do tych facetow i wolosienia. logiczne ze na nogach to musza byc ale pod pachamito ofuuuuu. na szczescie nie mam z tym problemu he he moje Kochanie na szczescie sie sie goli pod pachami :D ja tez wstawie zdjeciocho na nk to obejrzycie tą dziewczynke która pilnuje he he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja akurat to jestem przewiwna jakiejkolwiek depilacji u faceta, nie zeby byl owlosiony jak malpa, mozna sobie skrocic, ale zeby byl gladziutki, to jakos mi z homo sie nieco kojarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my nie mowimy ze ma byc gladziutki tylko ze w niektorych miejscach mogliby sie ogolic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to to tak ;) W kazdym razie jak juz to zrobi, to chociaz jeden dzien bedzie wlasnie taki gladziutki ;) Ide jesc, bom glodna :P Na noc, jaaasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachy podstawa!! :P klata nieowłosiona :P hmm i cos tam ogolone tez hahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz bejszus o sprawie higieny facetów to można duuuużo gadać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie facet byle nie mial wlosow na: plecach w tym kark i w: uszach :D resztę zaakceptuje a ta skóra Anulka to opalona jest piekna, tylko naturalnie a nie wysolarkowana ;) lecem dziopki, odezwe sie...hmmm...no w nast.tygodniu buziuleee 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻEGNAM WAS KOCHANE!!!!!!!:-P ADIJOS AMIGOS!!!!!!:-D:-D:-D ODEZWE SIE ZA JAKIS TYDZIEN:-P 3majcie sie ciepło!!!!!!👄papatki!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za przeproszeniem wczoraj spierdol... sytuacje :/ Nie wiem co mi w ogole bylo i cholera jasna zalamka totalna.. Pisze z nim juz dwa miesiace, planujemy sie za tydzien spotkac na urlopie. Od ostatich 3-4 dni praktycznie nie odpisuje na smsy a jesli juz odpisze to np \":*\" Postanowilam robic podobnie, ale wczoraj gdy napisal na dobranoc \":*\" po moim smsie, bardzo milym zreszta, to nie wytrzymalam :/ Zarzucilam mu, ze mnie olewa i ze bardzo tego nie lubie, poownalam siebiew do jego bylej, z ktora robil podobnie, bo sam mowil, ze troszke ja olal na poczatku, to jej bardziej zaczelo zalezec..Ja nie wytrzymalam i sie ostro na nim wyzylam.. On pisal, ze nie wie w ogole o co mi chodzi i co ja gadam.. Pozniej przemyslalam i napisalam, ze ja sama chyba tez nie wiem.. On odpisal \"jak sie doiwiesz, to daj cynk\". PO tym napisalam mu, ze czasem bardzo dziwnie i niezrozumiale sie zachowuje i jestem dzisiaj chora, mam 38.1 goraczki.. Nie odpisal nic na to, ale to bylo juz o 2.30 w nocy, wiec moze zasnal.. Jak mam to wyprostowac? Przeprosic za swoje bezsensowne zachowanie? Jak ja w ogole moge czegokolwiek od niego juz wymagac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejszus no troche Cie poniosło kochana... niepotrzebnie te wyrzuty mu zribiłas, ze cie olewa. Trzeba było sposobem!!!!!!!! nie pisz nastepnym razem,z e Cie olewa tylko sama go olej :D a teraz to mu napisz dzisaj sms, ale koło 18-19stej, ze sorki za wczoraj,ale mialas kiepski dzień...i że dzisiaj czujesz się znacznie lepiej, dlatego przesyłasz mu gorace buziaki!!!! i koniec kropka! nic więcej nie pisz... napisz sma tak, jakby on nie wymagał odpowiedzi! niech facet nie czuje nacisku, ze czekasz na kontakt z jego strony... daj mu czas, a on sie sam odezwie... sexy miłego wypoczynku, relaksuj sie i uzywaj życia ;) no i wróc pełna optymizmu i energii!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika.G.
czy jest mozliwosc otrzymania w jaki kolwiek sposob tej ksiazki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika.G.
Dzien tak wtraciłam sie w połowie tematu tak nie wypada....wiec zaczne od nowa mam na Imie Dominika i trafilam na to strone całkiem przypadkiem...ale widze ze sa tu takie tamty,ze chciala bym sie wtracic:) i tez podyskutowavc,bo jak wiekszosc tutaj mam taki sam problem:( Ale ogółem to chodzi mi o tą ksiazke bardzo mnie zaciekawiła bo spewnościa by mi pomogła tylko nie wiem gdzie mogla bym ja od pan dostac:)?jesli oczywiscie jest taka mozliwosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dominiko :) na pewno irrenka wysle ci ksiazke. ja niestety nie mam jej na kompie tak to bm ci wyslala ale na pewno ktoras z dziewczyn ci wyslel;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika.G.
To mam podac jakis adres...cos?bo bardzo mi zalezy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika.G.
a wiesz moze kiedy bedzie ktos kto bedzie mogl mi wyslac ta ksiazke?bo nie moge sie juz jej doczekac:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zołzo irrenko chyba tylko my jesteśmy na posterunku w weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to wyglada Uni ;) jaka u Ciebie pogoda jest? u mnie pochmurzone i co jakis czas wychodzi slonko na chwilke ale wczoraj wieczór był pod znakiem ulewy i piorunów, noc też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no irrenka u mnie identycznie masakra jakie pioruny w nocy były. ja juz trzeci dzien u mojego jestem he he tesciowka chciala zebym dzisiaj jeszcze na noc zostala hie hie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika.G.
Dziekuje doszły juz:) Az mi poczte cała zawaliło:P:P No teraz mam co czytaj duuuuuzo do czytania,ale zagladac tu napewno bede i pisac:P:)DZIEKUJE I POZDRAWIAM:p:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Och dziewczyny ja dołacze sie do klubu nie lubiących poniedziałków:Dhehe W piatek byłam na małej imprezce:P z kumpelkami i dlatego mnie nie było. a pozniej robóty w weekend miałam.. uuu sexy na wakacjach , baw sie dobrze i wypoczywaj;) Eee ze spoznionym komentarzem:D jesli chodzi o owlosienie meskie, najlepiej gdyby facet sie wogule nie golił :) wystarczy by zadbal o higiene i nikomu to nie bedzie przeszkadzac , przynajmniej mi:p całkiem ogolony to juz przesada , nie ma gdzie poglaskac :D:Dhahaha A ta tabela irrenka swietnie wyszla , fajnie wszystkie wygladacie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×