Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

sexy mozesz do mnie napisac na gg bo nie mam numerow waszych dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wykorzystałam jedego z samców, hahahaha:) przeszedl i przycioł mi drzwi bo mi obcierały o kafelki w korytarzu, aaaaaaaaaaaaaaaaa UNi pewnie ładnie wygladasz;), ja tez tak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny a czemu ja nie dostalam meila ze zdjeciem tej dziewczyny?? ja tez chce zobaczyc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sobie jakies disco polo wymarałam w kompie:-P hahaha podaje Wam linki do teledyskow tego lalusia:-P możecie Go sobie teraz obejrzec i posluchac:-P Troche jak pedałek tu wygląda:-P ale luknijcie;) Ehhh dobrze,że z nim skonczyłam;) http://www.jmstudio.tv/artysci/two_boys/teledyski.htm Tu macie oba-wystarczy na każde kliknąc;) milego sluchania buahahahaha:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i tez chcialabym zobaczyc jak wyglada impressive i czworeczka bo nie widzialam ich nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie wiem jak wygladaja impersine 20 i czworka a ja odpalilam sobie polska stacje - ineternetowe radi- ale super muza kurcze laski jak duszno, ja chyba zaraz wyzione ducha, łaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde przezyłam krutki romans ehhh super tylko szkoda ze taki krótki i teraz tylko mi smutno.......bo mnie olał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy a to ten koleś z blond piosenkami to jest ten o którym była mowa?:p po tych teledyskach straszny podrywacz:D a tam tak ładny to nie jest ale chyba zabawny jest co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive tak to ten;) śmieszny jest,ale podrywacz i potrafi ranic jak nikt:) ogólnie człowiek-egoista;) mi sie tylko ta druga nutka podoba,no i jeszcze z dwie z calej plyty,ale teledyski sa tylko do tych;) no to 25 lipca zobaczymy jak sie bedzie gieroj jeden zachowywał jak sie zoabczymy na tej imprezie:-D Ja mam zamiar ubrac sie sexi bawic na calego:-D A on niech patrzy,podziwia i żałuje:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do zdjęc to jak chcecie to wysle bardziej aktualne bo na naszej klsie sa "stare" ;) albo w niedziele sobie zrobie bo bede w nowym kolorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zlaoze, bo nie chce by pewne osoby mialy wglad w moje zycie, zakochani wielbiciele ,ktorych nie cierpie chetnie wlezli by mi z butami w zycie., beeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×