Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

czesc laski:) ja juz sobie odpoczelam troche. dostalam yszny obiadek i miałam małe leżakowanie :) moj powidział że jak wróce do domu za kilka dni to mam isc do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde u mnie w domu tez gg szwankowało i je wywaliłam, a teraz nie moge zainstalowac nowego...jakis błąd wyskakuje :( kurdeeeeeeeeeeeee Uni a co Ci lekarz powie... ze osłabienie... no chyba,z e masz jeszcze jakieś inne dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mój bedzie chciał mnie wysac na badania i takie taml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka spróboj z innej stronk izainstalowac gg... clkowicie usuń z komputera to co masz i z innej stronki spróboj.. tez tak kiedys mialam i mi pomoglo jak z innego źródła zainstalowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni, zawsze dobrze jest sobie zrobić podstawowe badania (krew, mocz, morfologia). Krwotok mógł byc z przemęczenia ale jakby Ci się powtarzał to na pewno skonsultuj się z lekarzem. Irrenka no wiem, że przecież pospotykac się zawsze można, tylko ja mam jakąś schizę jak ktoś jest taki szybki to jest desperatem co się rzuca na wszystko i nie do końca ma poukładane w głowie. A ja niestety takich przyciągam. jakiś takich połamańców życiowych. (swój do swego ciągnie czy jak ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inserthome
Czesc dziewczynki:) Co u Was slychac:)? U mnie róznie-dół przeplata sie z chwilami radosci. Chyba rzeczywiscie mam zoraną psyche. ajj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inserthome
A propo to ja przyciagam, podobnie jak samotna, równiez tlyko takich osobników:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inserthome
A jeszcze w ogóle to chciałam spytac czy oglądałyscie film "The secret" i jakie macie wrazenia po nim:)?myslicie, ze to działa:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebuś, taki kop od Ciebie to będzie sama przyjemność :P inserthome nie ogladałam tego filmu. Czytałam opis, wygląda na ciekawy tylko że to thiller/horror a ja się boje takich filmów :) serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny uzywalyscie perfum escada?? boże one sa sliczneeeeee !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! co wg. ksiązki powinnam zrobic w tej sytuacji? mój chłopak poszedl wczoraj z kolegami na trening ok godz. 18 i od tej pory do godz 23 nie napisał zadnego smsa a jestem pewna ze póxniej poszli z kolegami na piwo. gdy poszłam spac tak przed północą napisał sms " kochanie ja ide spac a ty co robisz". a dzis rano jak nigdy napisał sms pierwszy ze "jest w pracy, co u ciebie". co powinnam mu teraz odpisac? powinnam udawac ze wszystko jest ok?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni :) pysia wiesz że najlepsze jest to, ze w sumie to jest wszystko ok... nie bądź zbyt zaborcza. Skoro chłopak chodzi na treningi to jest z kumplami i ma prawo po treningu z nimi isc na piwo. A miło, ze do Ciebie dzisiaj napisał. Niektórzy wcale tego nie robią!!!! nie bądx zbyt zaborcza bo to niepopłaca! a poza tym chciałabys mieć takiego chłopaka, co wychodzac z treningu namawiany przez kumpli - zgraną paczke - na piwo, miałby sie wykręcać i jako jedyny wyłamac, bo on leci do domu, zey dziewczyna była spokojna... przeciez by go wysmiali!!!!! chciałabys takiego, co sie z niego śmieją???? wkurzyć to ty sie możesz jak sie z toba umówi i spóźni 1,5 godziny, albo jak miał z toba iśc na urodziny kolezanki, a w ostatniej chwili sie wykręca jakimś błachym powodem, albo nie liczy sie z Twoim zdaniem i oznajmia zarozumiałym tonem, że wyjezdza z chłoapkami na 3 dni... wyluzuj... jak idzie na trening to Ty sobie znajduj inne zajęcie na ten czas... żeby nie mysleć za długo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni ale która escada, bo jest kilka odmian ;) Hope próbowąłam z innej strony ściągnąć, ale sie nie udało :( spróbuje dzisiaj...ale póki co w domu nie mam gg 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inserthome nie oglądałam tego fimu, podobnie jak samtna nie przepadam za takimi! ale bardzo sie ciesze, ze masz tez pogodne chwile!!! tak trzymaj!!!! samotna oj! zaraz desperat! wiesz co mi mój mąż zrobił za jazdę na naszym 3 czy 4 spotkaniu????? wziął mnie do swojego nowego mieszkania - w stanie surowym było jeszcze. Był wieczór, ciemno, ale weszlismy on zaswiecił telefonem ha ha ha ha, wyszlismy na balkon, bo tam było od ulicy najjaśniej i popatrzał w dal mówiąc "zobacz jak będziemy mieli ładnie" aaaaaaaaaaaaaaaaaaa jak to usłyszałam, to myślałam,z ę zemdleje... przeciez ja go prawie w ogóle nie znałam, chciałam uciekać!!!! ale guio by wyszło jakbym sie zerwała i zwiała...więc ochłonęłam i byłam normalna tylko troszke sie zdystansowałam... no i widzisz tez mogłabym pomysleć,z e desperat! ale wcale nim nie był...po prostu go chyba fantazja poniosła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja gapa jestem :D escada sentiment :D irrcia ty to masz przeboje he he :D ale ja z moim jak byliśmy tez u niego na budowie to tez wszystko stan surowy. no i nie bylismy ze soba a śmialiśmy sie że ten konkretny pokoik bedzie dla mnie he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o niee pisałam wam o moim adoratorze dzisiaj przyjechal znowu 😭 mowi ze tylko na chwile i o ktorej koncze prace... odpowiadam , że o 16 ... on: a co robisz o 20:30 ja: jestem w domu on:a może poszłabyś ze mną gdzieś na spacer ja: nie on: no dlaczeego? ja: bo mam chlopaka! on: no to co.. chlopaka zawsze mozna zmienić ja: nie ma mowy on: no ale dlaczego. to moze w sobote pojedziemy nad jezioro ja: nie ma takiej opcji w sobote widze sie z chlopakiem on: no to razem mozemy isc... hahaha !! :P spławiłam gościa z piskiem opon pojechal haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wpadek... mój mi napisał po pierwszym spotkaniu , że mnie kocha... ;] ale olałam to hahaha :P normalnie bym spieprzała gdzie się da :D dobrze bo potem usłyszałam to uu chyba po roku albo półtora jak naprawde "to" czuł ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka>>>>>>>>>> moze masz racje. tylko ze ja to sobie wyobrazam niewiadomo co. ze mnie oklamuje ze skoro nie pisze to robi cos złego. czasem poprostu nie potrafie sie dobrze zachowac w sytuacji i wybucham nagle i wszystko sie komplikuje:( czy moge czasami was dziewczynki zapytac o rade? bo widze ze wasi chlopcy chodza jak w zegarku bo potraficie nimi kontrolowac:) ja tez bym tak chciala!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka>>>>>>>>>> moze masz racje. tylko ze ja to sobie wyobrazam niewiadomo co. ze mnie oklamuje ze skoro nie pisze to robi cos złego. czasem poprostu nie potrafie sie dobrze zachowac w sytuacji i wybucham nagle i wszystko sie komplikuje:( czy moge czasami was dziewczynki zapytac o rade? bo widze ze wasi chlopcy chodza jak w zegarku bo potraficie nimi kontrolowac:) ja tez bym tak chciala!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje kofane :):):):):):):) musze wam cos napisac uśmiałam sie sama jak diabli hahahahahahaaa czy wiecie dlaczego monsumy mają imiona żeńskie a nie męskie?????? nie wiecie????? hahahahahahhahahaaaa bo jak każda kobieta sa na początku ciepłe i wilgotne..... potem zabieraja domy i samochody hahahahahahahhahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahhaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Uni rozumiem Hope o jaką miałas fajna konwersację :D he he he pysia spokooooo nasi tez czasem szwankują ;) i my też czasem sie zachowamy nie po zołzowemu ale naprawa musi byc takich usterek ;) natomiast zwróć uwagę, że jak sobie wyobrażasz niewiadomo co i wybuchasz to takie zachowanie psuje atmosfere, twój sie wkurza i nie jest dobrze... wyobraź sobie, jakby twój facet był takim niedowiarkiem jak Ty i ty bys sie przykładowo nie odzywała, w sensie nie napisałabys mu eska, bo bys była z kolezankami na lodach i by sie wam dobrze gadało. Wróciłabys o 23 dopiero do domu i poszła spać. a on na drugi dzien by Ci zrobił jazde, ze go zdradzasz, ze gdzie byłas i czemu sie nie odzywasz... poczuj sie tak, wczuj sie w sytuacje. Może za pierwszym razem by Cie to rozbawiło, ale za kolejnym juz by Cie wkurw....iło! na bank!! faceci tez nie lubia jak im sie bezpodstawnie nie ufa... wiem, bo tez tak miałam...zarówno w jedna jak i druga stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahhahahhahaahahahahhaaaaa wiem dlatego napisałam hahahahahahahhahhahhahaahahahahhaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×