Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość aniołeczek191919
witajcie, czytam tak sobie ten topik i złośc mnie zżera że dopiero teraz na niego trafiłam... tez bym chciała przeczytac ksiązkę "dlaczego mężczyźni kochają zołzy", więc czy jest moze tu jeszcze jakas dobra duszyczka, która mi prześle ebooka?? bardzo proszę mój mail: ilona188@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zartiwałam !! najpierw kąpiel potel lulu !! nu nu nu :D ale możemy iśc razem spać... :D tak proponujecieee :D tylko ktora ma duze łoże abyśmy się pomieściły hęęę ?? :> :D :D :D 🌼 Ps. Achtung czasami chrapię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona191919
witajcie, niestety dopiero teraz trafiłam na ten topik czy jest tu jeszcze jakas dobra duszyczka która moglaby mi przesłac ebook "dlaczego męzczyźni kochają zołzy?" strasznie mi na tym zalezy, bardzo proszę mój mail: ilona188@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona191919
przepraszam ze dwa razy wysłałam i to pod innym nickiem ale myslałam ze nie doszło... to jak?? moze ktos ma?? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:( ja dzis spalam tylko 4.5h i normalnie głowa mi pęka....na maxa...nawet kawa nie pomogła😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy a czemu tak krótko???? :o Hope luzik chrap sobie... ja mam duże łóżko, powinny sie 3 zmiescić :) ilona zaraz Ci wysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalam film do 24:00-3 odcinek....wiec za nim sie połozylam bylo prawie 24:30 a wstac musialam o 5:00 bo dzis wyjątkowo znowu sie wlokłam autobusem-zreszta jutro tez:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzięłam ibuprom-jak nie pomoże to kulka w łeb:-P irrenka a co znaczy Twoj opis na gg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo najlepiej to by było się połozyc gdzies i przespać z godzinkę :D ale w pracy to tak troche nie wypada ;) jak nie kawa, to może popros kogoś żeby Cie porządnie wkurzył - od razu Ci sie odechce spać he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy mi ibuprom zawsze pomaga na wszelkie bule :) ale zwykły to zawsze w podwójnej obstawie łykam, a kupuje juz od dłuższego czasu ibuprom max, wtedy jedna kapsułka jest w mnie w stanie zaspokoić ;) a opis...hm... no o włosy chodzi :) że tak myślałam,z ę jak umyje i bede musiała sama ułozyć to juz mi tak ładnie nie wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zołzy ok Irrenka to jedziemy dzisiaj spać do Ciebie, do Twojego wielkiego łoża ;) kurcze, nie chce mi się za pracę zabrać. Chyba jakiegoś strasznego lenia mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się niewyspałam :D rano wyglądałam jak chińczyk takie oczyyy ----- ... ----- hehe :D ok.. dzisiaj spimy u Irrenki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka a ja tez moge wpasc?Wsiade w pociagaczy bus i jestem:-D I tak mam najbliżej do Ciebie ze wszystkich Zołz:-P a co do włosów to zawsze tak jest,że po umyciu juz nam sie tam ładnie nie układaja jak fryzjer zrobi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj Dziołchy Widzę że dzisiaj imprezka u Irrenki, co to , jakaś selekcja rasowa się odbyła że 4 nie zaproszona? A ja sprzątam w moim grajdole, mam dzisiaj "randke" z panem z funduszu emerytalnego :Dnie wiem po co on chce o tym trzecim filarze rozmawiać hehe Milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka ha ha ha ha chyba nie bedziecie tylko o trzecim filarze gadać :D a łeb Cie nie palnąć????? kazda zołza jest zaproszona :P Hope od razu widać czego ty pragniesz :) ;) sexy no wiem, ze masz najbliżej, więc sie nie zdziw jak Cie wykorzystam do robienia pączu albo sangrii w wielkim wiadrze :D żeby kazda się napoiła jak spragniona klacz :D he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo....mam nadzieję że on nie będzie mi tego swojego "trzeciego filara" pokazywał :D hehehe Nudziarz pieroński z tego chłopa ale jak trzeba to trzeba ;) Irrenka, to weź potem butelke 5litrową po mineralnej,przelej i resztki z tego wiadra i podeslij :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie od niedzieli siedzi w lodówce Redds, chyba dzisiaj go wreszcie opróżnię ;)o jaaa ale mam burdel w pokoju, kurze, jakies pudelka na szafie, masakra I jeszcze kuleje ;) stopa na wierzchu mnie boli, tuż nad palcami. Moze to od butow, bo wczoraj w tych nowych troche łaziłam po domu zeby stopy przyzwyczaic Ciekawe czy uda sie kiedys zorganizowac spotkanie zołz, chociaz z tym bedzie bardzo trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 walnij sobie redsa :D a Ty w domu jesteś?????? no spotkanie na pewno wyszło by fajnie gdyby sie troche nas zebrało, ale wszytskie przewaznie daleko mają do siebie :( hm... ale kto wie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalyscie o tym wypadku w sobote k.Koszalina.Samochód zderzyl sie z busem.Zginęła kobieta i jej kilkumiesieczne dziecko?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry piekne kobietki, jaki temacik? och juz coraz blizej wekendu:), superrrrrrrrrrrrrrrrrrrr dzieczyny wiecie moze czy mozna kupic złoty kolor, bo chce strzelic w chatce jedna sciane na tkai kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła musisz zapytac w odpowiednim sklepie odpowiedniego pana :D sexy ja słyszałam o tym wypadku :o od razu sobie pomyslałam,z ę facet - pewnie mąż kobiety, ojciec dziecka, który po wypadku odwieziony był do szpitala z licznymi obrażeniami, jak wydobrzeje to sam sie chyba bedzie chciał zabić :( 😭 taka świadomośc, ze żona i dziecko nie żyją 😭 cos okropnego!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten mężdżyzna irrenka jest ode mnie z pracy:( w innym dziale pracuje.....walczy o zycie, ale jego stan jest bardzo cięzki....pomiażdzone rece,klatka....masakra....on 28lat,żona 29.........a synek w listopadzie skonczył by roczek:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×