Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

ja sobie wierszykuje dzisiaj, bo mnie Hope zaraziła :) no więc ciąg dalszy... Helcia teraz pracuje rzadko ją tu widuje ale się dziewczyna melduje! i za to ja ucałuje 👄 dobra jest dziewcznka jej znak to wesoła minka!!! brakuje mi jej obecności bo wnosi sporo sympatyczności :) a może przywiezie trochę słodkości... ;) i imie naszej miłości :P Madasia to pozytywna bestia co sie czasem rozbestwia i sexem nawołuje i zołzy wypatruje To nasza wojowniczka co na kawke zaprasza do stoliczka :) Jest z nami juz kupe czasu czasem narobi hałasu a czasem ma nieobecności ale wraca zawsze do na w gości!!!! Czwóreczka to jest dziewczyna jak słodka malina! ma intrygujące spojrzenie wprowadzające w osłupienie ;) dba o ducha i ciało i tez jej seksu mało :P potrzebuje faceta jak każda kobieta! :) ma ostre pazurki i majtki jak sznurki ...ha ha ha ha jest elegancka i modna a do tego bardzo pogodna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołzy to równe babki,do sexu i dobrej gatki:-D Każdna z nas jest inna,lecza żadna nie naiwna:-P Piękne i inteligentne to nasze atuty,więc każdy facet krzyczy:"niezłe z nich dupy":-D Mamy swoje zasady i zmienić ich nie da już rady;) Nawzajem się wspieramy , więc mamy tutaj jak u mamy:-D Zołzy najlepsze na świecie... oj dużo jeszcze o nich nie wiecie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no noooo ale rymujecie :D :D :D pięknie:) Dzięki tym wierszykom się trochę o każdej można dowiedzieć hehe :p pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis Tyyy ale nie bierz dosłownie tych wierszyków, bo kurde czasem to z rymu idzie a nie z skupiania sie na osobowości :P Ratunku a kiedy slub??????????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny świetne te wierszyki :) mi sie aż łza w oku zakręciła jak przeczytałam o sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Ratunku tym argumentem zamknęłas mi usta :) :D :P he he he tu masz racje!!!! ale mężulek kiedys sie tez przyda ;) ha ha ha Unitra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunku rozumiem... juz nic nie mówię ale masz humorka! a jak tam sekretarka? znalazłas jakąś odpowiednią co się sprawdziła? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra co????? 12-raczki???????????? wow!!! to chyba niemożliwe jest :( natura jest szokująca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaina
dziewczynu mam pytanie czytałam ta ksiazke i musze duzo zmienic bo facet faktycznie mysli ze ma mnie w garsci tymbardziej ze ja ostatnio ie zaangazowalam to on sie cos wycofał ..... eh bo ciagle mu słodziłam i jak to nie kocham ;/ to on mi teraz komlementu czy milego słowka nie powie... dlatego co mam robic? np ograniczyłam smsy i dzwonienie co wczesnije robiłam bardzo czesto to teraz facet mniej. ale zauwazyłam ze jak nie odzywam sie dosc długo to pretensje typu co jest ... ze jestem po za zasiegiem cały dzionek??? albo czemu sie nie odzywam? co mma na to odpisywac??? dajcie rady i co mma robic by facet za mna łaził ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaina --->>>jesli nie odbieralas czy nie odpisywalals mu to sie mowi:ze np.bylas z kumpela na zakupachm,w kinie,na piwku,na rowerze itp.on ma widziec ze Ty nie zyjesz tylko nim,ze masz swoj swiat,zainteresowania...skoro zauwazyl juz różnice to połknął haczyk :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaina
a jelsi zapyta ze byłam na rowrze (czy cos innego) .... to tez mogłam sie odezwać lub czemu sie nie odzywałam ? to co mam mu powiedziec ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaina sexy dobrze pisze... na taie rzeczy normalnie reaguj i broń boże nie przepraszaj go za to! odpisz, ze dopiero teraz zobaczyłąs smsa, albo nieodebrane, a że byłas zajęta bo z kumpelą poszłas na lody i telefon zostawiłąś w domu, albo że z babcią robiłas kiszone ogórki :P ha ha ha cokolwiek, niech wie, że czasem tak przyziemne rzeczy wygrywają z nim! w sensie, ze nie siedzisz i nie czekasz na jego cynk, zeby mu pisać długie czułe smsy albo cos w tym stylu. Nie mów mu teraz ze go kochasz...powiedz dopiero gdy on Ci to powie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że byłaś zajęta i nie miałaś kiedy się odezwać. niech wie, że masz swoje zajęcia na które też masz czas , że on nie jest całym światem i cały dzień masz tylko o nim myśleć i odzywać się co dziesięć minut. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram irrenke:)Ja sie juz tego nauczylam i to dziala nawet na kolegow:-D Ost.pislalam eski z kumplem-mial mi cos zalatwic- on lubi byc taki milutki...odpisalam mu podziekowania cos po 4h ,a on potem zaraz po minucie i taki słodki ze koniec:-D Potem ja mu nie odpisywalam od razu-dopiero po pół godz:-P A on zaraz po minucie:-P Ale mialam polew:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak Ratunku proponuje jest najsłodziej i najbezpieczniej... ;) na moje go zawsze dział i nerw mu od razu przechodzi a ja sie w duchu smieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaina
zle to ujełam... dobra napisze mu ze byłam na rowerze.. to ten mi napisze, skoro byłas na rowerze to nie moglas sie odezwac ???? to jak zareagowac na takie cos? co odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×