Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

hej dziewczynki nie było mnie bo wyjechałam sobie na długi weekend. Piątek miałam wolny więc skorzystałam i pooddychałam trochę świeżym powietrzem (na grillu hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Standardowo się przywitam ;) A mi już niedługo znowu jeden rok przybedzie :( ech Staraaaa jestem :( ale co tam ;) przy lasce jeszcze nie chodze:) Ale mnie szew dzisiaj wkurzył mam to gdzieś kto zamyka jego interes ja się zmywam 28 do domu i mam tego człowieka głeboko w D... te dwa tygodnie wytrzymam:) :D jeszcze mi telefon zgłupiał i teraz dopiero w czwartek bedę go miała przy dobrych wiatrach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zaczynamy nowy pracujący tydzień Zołzy :) FANTASTYCZNIEEE :) :P bo przez weekend zdążyłam już się stęsknić za pracą i to jak bardzo :P że sobie tego nawet nie wyobrażacie :P Helcia hahaha no Ty i stara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Hope ja nie moge...jak Ty sie tak mogłaś za pracą stęsknić???? :D a mnie sie nic nie chce...rozbestwiłam się strasznie w ten weekend. w czwartek ide do dentysty (mojego przystojnego :P ) ale musze jeszcze przed 20 iść do ginekologa na kontrole :( bo on 20 wyjeżdza na 3 tygodnie :o więc iść musze!!!!!! miła a Ty idziesz do ginka w tym tygodniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenka jeszcze mam o kr.. to nie moge, musi na czysto mi sie skonczyc a poza tym napiety ten grafik w tym tygodniu, moj mennnnnnnnnnnnnnnnnnnn jedzie jutro rano doperio i wraca w czawrtek wieczorem:) jutro do fryzjera:) jeszcze chce skoczyc do kosmtyczki:P i buciki kupic, rety gdzie ja znajde czas mialam odwiedzic koleznke ktora dziecko urodzila, ale chyba nie zdaze w tym tygodniu:P, szkoda ze ona blizej nie mieszja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) własnie skończyłam czytac ta drugą część zołzy , jest naprawde fajna, i bardziej mi otworzyła oczy...a z byłym mam takie jaja, jego corea bardziej wkurza ze sie nie odzywam, jest pewny ze sie tylko słodko gniewam hahaha cwaniak, nabrac sie nie dam:p mysli ze sie nic takiego nie stało buhahaha faceci to totalne swiry... boshee ale mam w pracy do roboty ze sie nie wyrobie z wami:O eh!!! wy to macie fajnie ze macie grdzie wyjsc i z kims:( ja tuo juz znajomych nie mam tutaj ,powyjechali...tragedia:( rodzinka ukochana mi została i zyje nadzieja ze sie to wreszcie zmieni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła taki sprzęt to rzadkość;) haha ja do plotkarskich portali chetnie wchodze:D a cio?:p hehe co tu tak cicho:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shemsssss
Ja również bardzo bym prosiła o tą książke...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o humory pytam:-D Ale widzę,że każda narzeka na cos:-P No to ja nie bede sie wyróżniała:-P W weekend zaliczyłam dwie imprezy i dwie uroczystości rodzinne:-P Głowa mnie boli i niewyspana jestem.......no ale trudno-raz się żyje :-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he... ja w sobote dałam tak czadu, ze pic jakiegokolwiek alkoholu, nawet w małej ilości mi sie odechciało na troche... nawaliłam sie piwem, poprawiłam drinkiem z whisky i już w domu bedąc z męzem doprawiłam drinkami z rumem wczoraj cały dzien sie jeszcze pijana czułam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kac to cos okropnego! ciekawe czemu człowiek jest taki głupi i póxniej znowu sobie to robi :o hej podoba Wam sie ten facet? bo mnie nieeeee http://alefaceci.pl/gid,11182100,kat,1020191,title,Luca-Marin-wloskie-ciacho,galeriazdjecie.html?ticaid=5894c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się on niespecjalnie podoba na tym zdjęciu przynajmniej.. Może jak by był bez koszulki, miał inną fryzurę i pozował by w innej scenerii to bardziej by mnie urzekł :D heh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×