Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

raczej nie przepadam za długowłosymi, ale ten blondyn jest boski!!!!!! ajajajaja ale ciacho!!!!!!!!! a no własnie tamten taki troche dzieciakowty, dlatego mi sie nie podoba, a piszą ,z ę ciacho! ten blondynek co impri wkleiłas jest extra! ja takiego chceeeeeeeeeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się takie lalusie osobiście nie podobają.. więcej czasu spędzają przed lustrem niż ja :P takie lelum polelum to nie dla mnie :D Mi się podoba styl takiego buntownika. Taki facet jak Sawyer z serialu LOST :D http://cm1.theinsider.com/media/0/68/71/josh_holloway_97.0.0.0x0.441x600.jpeg http://img.listal.com/image/255325/500full-josh-holloway.jpg http://www.gadudodatki.pl/uploads/produkty/galerie/22/220607605a7110a7550df7766aea63632c40ddb3.jpg mmmmm :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziela Ty sie uspokój, bo Ty masz dwóch do wyboru do koloru, jeden blond, drugi czarny... więc sie uspokój z tym językiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no ten twój metis men :p to jest spoko, ja lubie naturalnym z zarostem a nie ogolonych:) iri to fabio jakis?;p a to nie ten chipendalles?! haha przypomnialo nasze polskie chipendales Ohh Yeah!!:):)bylyscie na tym badboys polecam wam, bedzie mocno podniecone , nasi zwykli mezczyzni to guzik przy tym co oni wyprawiaja:D:D bylam z kolezankami hehe fajowo bylo:P:P http://www.badboys.pl/index.php?page=galeria1〈=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła ale Unitra tu nic o facecie nie pisała ...:o chyba :O a ja znam jednego tancerza :P nawet byłam na jego występie ;) przysłał mi później swoje fotki z zagranicznych występów :D i miał taka jedną z murzynem - murzyn miał bardzo dużo w majtkach z przodu!!!! a z tyłu sznurek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki delikatny zarościk tak fajnie szarmancko wygląda i dzięki temu facet jest taki mmm męski :D Ale inna sprawa że nie każdemu pasuje.. trzeba mieś konkretną urodę :D :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid ozdoba mi sie nie podoba. tzn może i ciało wypracował, ale jest ciotowaty jak sie odezwie - głos ma jak kastrat. jak sie tylko odezwie to czar pryska!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ircia bo miła była u mnie na nk ;) he he :D nooo to moje ciacho hie hie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni aaaaaaa no chyba, ze tak :D a my tu sobie papierowych kolesi wklejamy i nagle bach! miła pisze, ze masz fajnego ...i ja sledze do góry, gdzie ta Uni wkleiła jakiś link...hm... a tu nic i mi sie wydawało,z e jej sie cos pokiciało ;) ale sorka! to ja nieuświadomiona byłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Wy tu za chłopów wklejacie hehe :P mi z tych jeden średnio sie podobał :P reszta nie mój typ :) blond u faceta jakos mnie nie przyciąga a wręcz odwrotnie :P ja to sowje typy wklejałam :D i ich kochaaam :D hahaa:D PRISON BREAK ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope to juz wiemy, ze Ty uciekających więźniów lubisz :P he he he ale czasem troche odmiany tez dobrze robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę przyznać że uciekających więźniów też lubię i też mi się podobają :D w końcu to też łobuziaki :P delikatnie powiedziawszy :D :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co odmiana ich jest 3 :D poniedzialek - Majkel , Wtorek Sukre... środa - Linkoln... czwartek ich troje haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Ircia:) ja sobie właśnie walnęłam paznokietki na czerrrrrwono hie hie chyba pierwszy raz w moim życiu:P:P w środe śmigam z moim i jego rodziną sobie do aquaparku:D jupiiiiiii :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klmx
witam!! Widze ze sie tutaj tak wspieracie wiec pomyslalam ze mi tez pomozecie. Przeczytalam ksiazke i nie wiem dokladnie jak ja zastosowac do swojej sytuacji. wyjechalam na 1,5 miesiaca i zostawilam chlopaka w polsce (jestesmy ze soba dlugo) przy rozstaniu byly lzy itd. Wracam za 25 dni, rozmawialam z nim 3 dni temu i problem tkwi w tym ze on chyba nie odczuwa potrzeby rozmowy ze mna. Ja najchetniej gadalabym znim codziennie. Co prawda on pracuje po 12 godzin dziennie wiec jest zapracowany. Po przeczytaniu ksiazki zacisnelam zeby i nie pisalam i nie dzwonilam przez 3 dni. On tez sie nie odzywa. Nie wiem co mam o tym myslec, i czy tez sie nie odzywac i poczekac az on zrobi pierwszy krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amstaffffff
kto wam takich bzdur nagadał że kochamy zozły ? zołzy są na 1 noc, natomiast na całe życie wiążemy się z normalnymi dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdcdcdcdcd
Amstafffff - jesteś jeszcze? Bo chciałam o coś zapytać..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×