Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

oj do mojego faceta zadzwonila dziewczyna byla, ktora niedawno zawrocila mu w glowie:(, i tak jakos dola zalapapalam, boje sie co bedzie, ktora wybierze.... mowi ze kocha, ale.... kurcze zawsze jestesm taka pewna siebie, silna, wogole nigdy tam zazdrosna az tak nie ejstem, bo znam sowja wartosc, ale ten wczorajszy teleofn tej laski to mnie wyporowadzil z rownowagi, szok.... i sie glupia poryczalam...teraz mi wstyd ze ryczalam a co sie stalo sexy ledy???czemu masz dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis ide do fyrzjera, to troche humora sobie poprawie, ale mimo wszytsko, kurcze zawsze sie cos schrzani, mam nadzieje ze go na tyle usiealilam, ze mi nie ucieknie a mam mniejsze pole popisu bo tamta na miejscu a ja troche dalej, troche kilometrwo do mnie, jakbym byla na miesjcu to nie bylo by obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła bądz dobrej mysli:) To,że tamta sie odezwala nie znaczy,że do niej wróci.... Ja mysle,ze zostanie z Tobą:)Głowa do góry:) no ja mam troche doła,bo tak jakos wkurza mnie ta monotonia...nic sie nie dzieje ani nic....:(ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cie sexy ledy, taką monotonnnie mialam tez kilka miesiecy temu... oj w tej lasce czuje rywalke, nie ejstem zazdrosna o inne, to chyba dziwne nie, niech idzie z z laskami z pracy na piwo, czy z kolezankami innymi, z inna bylą, a niech ida na piwo, ale z taąąąą.... nie moze sie spotkac, nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje ze sie robie waleczna, moze ja naprawde sie zakochalam, ja... toz mnie tak trudno rozkochac, ale.... jednak..... to faceci za mna lataja, walcza o mnie, a tu zryw walki budzi sie we mnie, dziwne troche... co??? zakochana jestem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy On się z nia spotka...ale w sumie skoro ma Ciebie to po co ma sie z nia spotykac????Zapytaj Go!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak go zostawial to niech teraz spierdala od niego!!! mila wrzuc jakas fote na nk bo ja nie wiem jak Ty wygladasz.....a Ty wiesz jak My:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie miła głowa do góry! gdzie sie podziało twoje poczucie własnej wartości??? mam nadzieje,z ę po wizycie juz wróci i to w pelni sił!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Mila z tych wycieczek:-D Racja ja to mam sklerkę juz:-D Sadzisz ze Twoj facet bedzie chcial sie teraz zemscic i zostawic Ciebie dla niej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten facet jest specyficzny, nie jest msciwy, a we mnie zakochany, to wiem... bo to sie czuje..... bedzi do mnie jak na skrzydlach, a jego przytulenie, to jakies pochloniecie mnie czuje to kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo! prosze nie bluzgać :P miła nosek do góry, bedzie dobrze! no chyba koles na dwa fronty nie pójdzie :o Anulka siłę przebicia masz i tym wygrywasz :P ale pookazuj mu troche czułości ...z umiarem ale pookazuj, bo wiesz jak będziesz chłodna to on pójdzie tam gdzie cieplej :( więc do boju! walcz !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zołzolki:):):) ej ty koles gdzies tam wyzej jakis amsaff?! jaka zołza na jedna noc ?hahahah nie czytałeś wiec wycocha stad:P:P miła była go zawrociła w głowie, ja piernicze:O ja jestem zdania ze jak mu na tobie zalezy i widzisz i czujesz to ..to nie bedzie mial z tamta nic współnego ,ale dobrze jedno wiedziec ze te jego ,,kolezankli'',,byłe'' to tez nie zwykle znajomosci, swietnie opisane o tym w ,,dlaczego mezczyzni poslubiaja zołzy''...zawsze jest jakies ale,oczywiscie nie powiedza..., ale o nic nie warto sie tym przejmowac miła , najlepiej z nim o tym porozmawiaj, ze ci sie to nie podoba, jesli bedzie niezdecydowany, to wtedy sama podejmiesz dezycje, jak uwazasz...:) sluchaj swojej intuicji;) bedzie dobrze:) sexy a ty dołka masz a to czemu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sie rozkleilam wczoraj i powiedzialam ze go kocham, on byl zszokowany jak sie otworzylam, a na dwa fronty nie bedzie gral, jak z nia zacznie, to mnie bedzie unikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa i faceci stworzeni do poligamii a nie do monogamii..oni uwzaja sie dowartosciowani jak sie spotykaja po kryjomu w domach z jedna innej dzielnicy , z druga innego miasta, spotykaja sie z wszytskimi byłymi, itd. to nie nowosc, ale sa tacy! z takimi to ostrożnie..świnie jedne i bałwany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impresive20, to facet ktory nie bedzie krecil na dwa boki, raczej jednej zacznie unikac ale dzieki laski za slowa wsparcia, juz mi lepiej, ta sytuacja zblizla mnie do neigo, i chyba jakos uswidomilam sobie ze mi zalezy na nim....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziela nie łam się, bo przecież wiesz, ze mu zalezy!!!!! :P sexy a Ciebie prosze o uśmiech, bo Tobie jest cholernie twarzowo w usmiechu!!!!!!!!! :D a nie pamiętam...pisałas kiedys o jakimś kolesiu z pracy..hm...to on zajęty w końcu czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam smsa do Madasi :) i pozdrowiłam od Was wszystkich... jak wróci z urlopu to na pewno zda nam relacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klmx no szczerza mówiąc na odległość jest ciężej w kazdym związku. To zawsze jest próba dla obojga. natomiast nic nie zaszkodzi jak troche pomilczysz i dasz mu do zrozumeinia, ze Ty nie jesteś jak automat, który sie do niego regularnie odzywa. Daj mu szanse zatensknić. Może faktycznie wtedy mu sie oczy otworzą i się sam odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej impri i iri:) irrenka dziekuje za ten komplement;) nie wiem czy zajety....obczajilam go na nk...zagadalam na gg ale nie podalam mu kim jestem.....nie byl zbyt rozmowny...glupie mial odzywaki jakies....jakos mnie zrazil:-o chyba to jakis taki typ co to nie on:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he przygarnęli pieska :) więc dziewczynki naszej Madasi mają radoche!!!!! Madasia obiecała zdac relacje po powrocie więc juz czuje,ze bedzie małe wypracowanko ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×