Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

a sexiłyscie sie w miejscach publicznych ? :D kurde m isie mylą te nowe dziewczyny nie wiem któa historia do której sie tyczy hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impresive na pewno ją kocha. jeśli jej nie zdradza to fajnie z jego strony że nie chce jej ranić. Ale z drugiej strony.... czy ona go kocha? kurcze, no jak kogos sie kocha to chce sie dla niego dobrze. Seks nie jest najważniejszy ale jest ważny. Nie mozna o nim zapominać i olewać potrzeby partnera bo komuś sie nie chce. jest tyle sposobów, środków, metod, pozycji itp, ze mozna znaleźc jakiś złoty środek dla dwojga. A nie że jedno musi żebrać bo drugiemu sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jesli napisał .. :napisałam ze dopiero zrobiłam to i co u Ciebie? -a on: ze sobie mysli co ja porabiam ?? ... co na to odp ? bo dzis jakos chce byscie mi pomogły potem dam sobie rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaina--->>>to mu napisz:"to juz wiem dlaczego dzisiaj caly dzien czkawke mialam" Hahahah:-D ja wlasnie wrócilam z kąpieli:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna problem nalezy do nich,musza sami o tym porozmawiac, wazna jest rozmowa taka szczera na ten temat.. hope w miejscach publicznych hehe z moim byłym bylismy w parku, to była bomba..a najlepiej wybuchła jak jego kumpel nas zauwazyl z dziewczyna szli ta ścieżką w nas hahaha to mój były ,,wybrudził'' się biedaczek hihihihi musial ukryc to co zronbił:P:P podniecajaca sytuacja ktora moze ktos nas złapac..zajebiscie..a inne sytuacje to bede probowala w przyszlosci:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest zajety na 100% :( Ehh poczekam jeszcze jutro i chyba napisze sms z pretensjami ze zachowal sie jak idiota i nawet na glupie przepraszam go nie stac ... Dobrze, ze jutro wiekszosc dnia bede poza domem, nie bede myslec o glupotach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest super słuchaj po co ty się nim martwisz, nie możesz myśleć co porabia w każdej sekundzie, zmęczony tym musi być, ze cały czas go w ten sposób sprawdzasz...wylacz najlepiej komórke, wez mp3 i sluchaj radosnie i tancz:) to najlepsze zajecie by sie odczepic od mysli o nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sie tak mówi,że jak ktos o kim sduuuuuuzo mysli to tak osoba-o ktorej sie mysli-ma czkawke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuuurde próbuje was nadrobić i nie daje rady :) ha ha ha nie zgadzam sie z miła, bo jak ja miałm czarne to miałam najwieksze branie! a tak poza tym, to mój mąż do powaznych nie nalezy - wariat pierwsza liga i sie na ciemne włosy złapał! :D a pleyboya będąc brunetką tez usidliłam...cały czas mamy kontakt (mały bo mały ale jest) a poznałam go jak jeszcze mialam innnego faceta i he he miałam 18 lat :P a póxniej kiedys zobaczyłam goscia w programie tv :D ha ha ha mam go na nk ;) J.S z łodzi... a co do farbowania włosów to ja chyba Was wszystkie pobiłam w tym roku :P kiedys miałam czarne a później zeszłam do naturalnych, po czym zrobiłam blond, jasniejszy blond, rudy (jak samotna), rudy ciemny, brąz i teraz mi sie sprał i jest jasny brąz...ogólnie to mialam juz wszystko poza sliwką!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri ja Ci krzywdy nie zrobie ;P chociaż mój mąż chyba teraz jest bliżej Ciebie niż mnie :P ha ha ha ha jest w trasie głupoleeeeeeeeee nie ma sexu - post! ha ha ha miła ja nie wiem co Ty masz za kolezanki!!!!!! aaaaaaaa samotna Ty też!@!!!!!!!!!! takie laski albo nie mają facetów, albo faceci je zdradzają! przeciez dla faceta sex jest warunkiem miłości! a nie oszukujmy sie - kobietom tez jest potrzebny. I prawdą jest, ze z roku na rok kobieta sie w seksie rozwija! jak ja sobie przypomne mój sex poczatkujący a ten teraz to róznica kolosalna!!!!!!! a to fakt, ze nie każdy mężczyzna potrafi kobiete doprowadzić do wrzenia! ja swojego tez musiałm paru rzeczy nauczyć, ale mój to pojętny jest i odwazny w tych sprawach ;) miła jak nie wewnętrzny to zewnetrzny! tez dobry! jak czasem mąz sie ociąga, albo za bardzo skupi na sobie , to sobie sama paluszkiem pomoge :P a co mam sobie żałowac przyjemności :P ha ha ha ha sex jest bardzo ważną sprawą w zwiazku!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołzole dodałam fote na nk z moim tancem na rurze:-D NIestety jestem tam ubrana:-D Poproszę o jakies ciekawe komentarze hehe:-D:-D Nawet mi sie spoodbalo-moze zostane zawodową tancerka:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy nastepnym razem poprosze bardziej sexy poze i dzika minkę :P he he fajne zdjęcie :) ...niektóre kobiety sie za bardzo spinają podczas seksu i dlatego go nie lubią! same go sobie psują!!!!!!!!!!! myslą o swoich kompleksach zamiast dac sie ponieść emocjom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gdzie wszystkie odleciały :o irrenka przyszła ledwo nadrobiła zaległości, się zsapała! a tu cisza 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka mialam inne ale jakies zamazane foty wyszly:-P Ja niewyżyta?????:-P Jaką Ty mi opinie tu robisz?????:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha no a co??? trzeba Ci chłopa?? trzeba!!! to niewyżyta skoro juz na rury metalowe lecisz :P hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri no szczerze mówiąc to nie wiem czy teraz górny czy dolny sląsk ma pod stopami, ale w przyszłym tygodniu jedzie na zastepstwo kogos innego i popędzi w strone Hope :) kuźwaaaaaaa niech mu sie skonczą te zastępstwa i siedzi z dupa na miejscu bo ja materiał genetyczny potrzebuje zbierać!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri w seksie trzeba troche podominowac, bo moj byly taki super ogier to nie był..ja duzo musialam robic, bo ten to tylko lezał i tylko masazyk az mnie rece mnie bolały:P:P :) mam stronkę fajną o poetce Halinie Poświatowskiej:P:P i tak sie wczytalam w jej smutna biografie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie smutaj mi tuuuu!!! to kiepski był ten twój były kochanie...dobrze że go złomowałaś, chyba wadliwy model był, albo miał jakies zwarcie... ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski :) nie wiem o czym piszecie bo nie mialam kiedy wszystkiego przeczytac;) bylam dzis w aquaparku i było rewelacyjnie:) he he zabawa z moim,jego bratem,tesciowa i teściem bekowa he he :D heh i jeszcze beka bo jechałam na basen a jeszcze sie na tym basenie opaliłam hie hie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż mi ponad rok temu przywiózł prezent...długi i gumowy :o myslałam, ze go zabije!!!!!!!!!!! wariat jeden! radzimy sobie zazwyczaj bez niego, ale czasem go napada ochota pana wazniaka wprowadzić w ruch ha ha ha ha a ja mu kiedys kupiłam ta nasadke z durexa co się naciąga na penisa i ona wibruje ...ale sie usmiałam, mój z reszta też!!!!!!! mielismy chyba wtedy wiecej śmiechu niz seksu ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra to fajnie!!! tez sie wybieram do jakiegos aquaparku za tydzien ale nie wiem gdzie...hm... ale bez teściowej!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o nie tesciowa nie ma wstepu na takie imprezki!!!! ba! tesciowa w ogóle ma ograniczony wstep w moje zycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×