Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

ja do jarosławca:) wole poznawac nowe miejsca na d morzem i pojezdzic rowerami kocham to:) wiecie jaka to frajda rowerem pojezdzic nad morzem, wypozyczcie sobie na caly dzień , to sie przekonacie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w trójmiescie jest super , ta szybka kolejka mieska i ten gdańsk i ta starowka i ten smalec ahahaha:Dbo w tamtym roku byłam w władysławowie, jest pięknie ale ludzi jest masakra, fatalnie sie czułam , jakbym była na koncercie, wole wypocząc gdy jest w miare mniej ludzi :p bo w tłumie gorąco i wogóle lubie spokój:Dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impresive20 ja znam praktycznie wszytskie tam miejsca nad morzem, bo ...................... bylam:) hehhe:) kiedys zrobilismy sobie taką wyprwawe nadmorską i zwiedzialismy pokolii wszytstkie turystyczne miasteczka, codziinennie gdzie indziej, ale super bylooooooooo od gdanska po wyspe wolin...................... och.............. i wiecie to nawet bylo z tym moim przyjacielem ktory teraz u mnie byl, ale sie zlozylo:)\ o rety zaraz pekne, objadlam sie, zjadlam placem po wegiersku, beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaa moj tajny nick,nie jedyny na tym forum:-D Ja jade w tym roku do Niechorza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja morze tez mam obalatane ;) byłam w miedzyzdrojach, w Niechorzu, pobierowie, w kołobrzegu, w mielnie, w ustce, rowach, łebie, jastrzębiej górze, w miejscowości Ostrowo, we władysławowiwe, na helu, w gdańsku, sopocie i gdyni :D znam znam nasze wybrzeże troszke ;) ale i tak zazdroszcze wam wyjazdu :P ja na razie sie nigdzie nie ruszam :( kasy mało, pomysłu brak... a taaaak mi sie nie chce praCOWAC ;) ANULKA MĄZ MI PRZYNIÓSŁ KINDER BUENO BIAŁE MNIAM MNIAM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patttttttttttttti
hej. mógłaby któras z Was podesłac ksiązkę? z góry bardzo dzięuję ;) patryha91@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niam niam, twoj mąz irenka to wie co dobreeeeeeeee ja chce spać;) o rety ale zmuliło, jak przyłozyla glowe do poduszki, to bym pewnie od razu odleciała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz zmeczona jestem a do 16 dzis:( a potem na zakupy z siostrą-jakos mi sie nie chce:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka czemu do jutra? Ty masz dzisiaj zakładany internet w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyzagam
czesc dziewczyny mam problem z facetem i potrzebuje rady.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyzagam
nasza znajomosc zaczeła się dwa tygodnie temu....cało nocne rozmowy,pocałunek, po tygodniu wypad pod namiot na który sam mnie zaprosił poprostu wspaniale i ze jestesmy para pózniej wspólne wieczory i noc spędzona u mnie.....na drugi dzien powiedział mi ze musimy porozmawiac ze to za szybko i wogule ze prawie wcale się nie znamy nic o sobie nie wiemy...itp poczułam się dziwnie to było w piątek,powiedziałam mu wtedy ze jesli nie chce się spotykac to zeby powiedział odrazu ale on ze nie oto chodzi ze mu czasami odwala i moze mnie skrzywdzic...przez cały weekend się nie odzywał od tej rozmowy,wiem ze miał wesele w rodzinie i jakas rodzinka zjechała..czekałam cały weekend i cisza...moze czeka jak ja pierwsza się odezwe bo w czasie tej rozmowy nic nie mówiłam prawie,odwiózł mnie do domu ja zyczyłam mu udanego weekendu dałam buziaka i wysiadłam,prawie przez całą droge i te rozmowe milczałam,teraz on milczy moze czeka na mój ruch..dodam ze jestem o 4lata starsza od niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nyzagam i co ci poradzic, jestes starsza to powinnas wiedziec jak postepowac z facetem by go usidlic, tak szybko poszlas do lozka to sie nie dziw, naprawde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyzagam
ale czy moge cos zrobic by to naprawic czy się odezwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki bardzo was prosze o link lub ksiazke do dlaczego mezczyzni kochaja zołzy,oraz dlaczego kobiety kochaja bardziej(bardzo)wali mi sie zwiazek i chyba z mojej winy moze zołza by cos pomogła,badz podpowiedziała?........bardzo prosze..........na..........agus7@tlen.pl z gory bardzo dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyzagam
anulka---- a czy moge np.napisac mu sms ze chce zdjęcia z wyjazdu na których jestem i napisac ze maila przesle mu na gg....czy napisac cos innego ....wiem ze zle zrobiłam załuje tego i chce to naprawic spróbowac jesli mnie oleje to dac sobie spokój....napisac dzis czy poczekac do srody czy to moze będzie za długo...:( ale nawaliłam na maxa...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyzagam
anulka---ale dzis napisac czy poczekac do srody dac mu czas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyzagam
moze to smieszne ale troszke się boje napisac:( tego głupiego smsa...bo on miał to wesele nawet na gg dzis nie wchodził.....mam jakąs głupią dume....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×