Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

eeee... fajne ale materiał jest rozerwalny:P? wole typu pielegniareczki:D hehe no ale fajne ale to narazie nie ejst mi potrzebne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w mordęęę !! :D Irrenkla Tyyyy Kocicoooo :D sex sex sexxxx :D i co do poprzedniego pytania , co sie pytalas skad wiem :D bo widzę :) kobieto masz serce na dłoni :) jesteś wyrozumiała i bardzo kochana i lojalna, mozna Ci zaufać... nooo wystraczy ? :D takze zgadzam sie zt ym co napisałas MATERIAŁ z Ciebie zajebiaszczy i 1 klasa :D a tą paczuszke co mi Irrenka wysłałaś to moj mąz baaaardzo zadowlony :D bardzo bardzo :D jak mnie zobaczył too byłtzw. KARPIK i rumience m usie pokazały haha :D i co powiedział zaraz po "wow" ... "pudelek" hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy faceci lubią różnego rodzaju urozmaicenia, stroje, sprzęty itp. Jak sie taki chłop zapiera rekami i nogami to albo jeszcze sie wstydzi o tym mówić albo lubi takie zboczenia że każdego normalnego by wystraszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czaje na strój pokojówki bo mnie wpadł w oko ładny i sexowny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope to dobrze że dostał rumieńców :D a porobiłaś w tym rozporki?? :D (dla niewtajemniczonych - wysłałam Hope taką koszulke prześfitującą z piórami na piersiach i na dole dookoła na przeszyciu + stringi. Komplet dostałam w prezencie od kumpeli, ale to chyba był rozmier XS i była na mnie na maluśki! dlatego posłałam go do Hope bo to szczuplutka lasencja! :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive mega sexowny!!!!!!!!!! ja poluje na czerwone pończochy i nie moge trafic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahh :D pejczyk.hmm bawiłam się kiedys takim z kumplem na studiach, spalismy wjednym pokoju, na 2 osobnych lozkach, kto sie w nocy przebudzil to tłukl drugiego rzemykami po tylku hehe oczywiscie lekko ;) jazzda a te stroje super..ja skusilabym sie na policjantkę :D Mam za niecaly rok wieczor panienski przyjaciolki to wykombinuje jakis szalony stroj na tą okazję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, jakby na wieczór panienski każda laska sie jakos przebrała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tych strojów, to super, zalozylabym taki ale gdyby w pokoju bylo prawie ciemno :P no swieczki itd. Nie w pelnym swietle bo za duzo kompleksow mam ( i za wielki tylek tez hahah)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a wy oglądałyście ten serial ranczo?? teraz lecą powtórki ja wczesniej nie ogladalam, terzaz ogladam, ale super firm, non stop sie smieje jak to goladam, superr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka jak facet widzi sexowną kobietę, odstrzeloną i zachęcającą to nie patrzy na żadne jej wady!!!!!!!!!! kompleksy mozna wtedy schowac do szafy!!!!!!! pewnośc siebie jest tez sexy hej a gdzie nasza sexy lady???????????????????? sexy lady???????????????? where are You??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja tez tego wczesniej nie oglądałam :) a teraz mi sie zdarzA - rzeczywiscie zabawny serial, śmiechu jest masa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czworka zebyc ty zobaczyla moją koleznke jaka ona ma dupe, szok, taka gruba o retyyyyyyyyyy, ma tylek gigant i tam ma faceta i jakos oki, ma powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pecha chyba :( Gdzie bym nie była same pary alebo sie moimi koleżankami tylko interesują. Nie to nie niech mnie pocałują w dupencje. Moge sobie radzić sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasencje jutro mnie nie będzie, bo jadę z moim menem na Litwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×