Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Siala la ja dzisiaj na imprezke hi hi :) ale u mnie tez pada no ale cóż...nic nie zrobie. Wakacje do dupy no ale co zrobie. he he wczoraj sobie więcej kasy zarobiłam :P dzis niestety sobie nie popije bo za kierowce robie:(:(:(:( anulka>> a czemu ty piszesz "niby faceta\"?? bo ja chyba nie w temacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasencje :) kurde jak blisko od Anulki byłam i do niej nie wstapiłam :( Anulka, ja bym chętnie wjechała na tą kawe, ale jechałam na Litwe nie tylko z mężem, ale jeszcze jednym kolegą, z którym sie zmieniali i nie bede Ci wycieczki na chałupe sprowadzać! ;) Mój mąż mi mówił, ale i tak jestem w szoku! jaka piękna jest droga na litwie! równa, prosta, idealna i ograniczenie do 90km/h a u nas popierdzielają na tych krzywych, łaciatych, dziurawych drogach i sie zabijają... a poza tym same łąki, na których krówki sie pasą i koniki - bez uwiązania :D fajnie... ale podróż masakrycznie męcząca, niedawno wstałam z odsypiania ;) Anulka miłego weekendu!!!!!!! Unitra no czasem tak bywa, że trzeba zacisnąc zęby i przeczekac aż ktoś (czasem mama) sowbie ulży ;) ale dziś masz imprezke, więc baw się dobrze! sexy wyslij mi nr gg inserthome inserthome tak na pewno sie przestrasze!!!!!!!!!!!!!!! :P Helcia jaka robotna dziewczyna! ej! ale uważaj, bo zdrowie ma sie tylko jedno!!!!!!! czwóreczka spis doszedł :) moze zakupię ksiązkę - takie tematy mnie wkręcają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim !!!dawno mnie tu nie było...oj jest co czytać....ja mam dołka ehhhhh :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Jak tak co dwa dni do domu bedę wpadać to nawet bedę w temacie ;P Hope też nie wiem jak to zrobie :P pewnie nie uda mi się :P hihi Witam ;) Jak tak co dwa dni do domu bedę wpadać to nawet bedę w temacie ;P Hope też nie wiem jak to zrobie :P pewnie nie uda mi się :P hihi Irrenka- nie no juz zdrowa jestem hehe ;P Wczoraj na imprezce byłam ( w sumie już przed wczoraj) i super było :P Sexy ledy nie wkręcaj sobie tak czarnego scenariusza!! na pewno sobie kogoś znajdziesz:P Jak ty sobie nie znajdziesz to ja juz nie mam na co liczyć :P Anulka- nie wiem o co chodzi z tym Twoim fagasem :P ale jestem za sexy ledy:P Ale tutaj teraz fajnie :P hehe Tyyyyyle ludzi :P tylko ciężko mi będzie się wkręcić po wakacjach :( A co u madaśki i kahy?? bo nie widziałam , żeby się odezwały:P (tak z grubsza przejżałam co 3-4 strone:P ) Musze Was tu chyba optymizmem zaraźić bo tu coś słabiutko słabiutko :P Irrenka- nie no juz zdrowa jestem hehe ;P Wczoraj na imprezce byłam ( w sumie już przed wczoraj) i super było :P Sexy ledy nie wkręcaj sobie tak czarnego scenariusza!! na pewno sobie kogoś znajdziesz:P Jak ty sobie nie znajdziesz to ja juz nie mam na co liczyć :P Anulka- nie wiem o co chodzi z tym Twoim fagasem :P ale jestem za sexy ledy:P Ale tutaj teraz fajnie :P hehe Tyyyyyle ludzi :P tylko ciężko mi będzie się wkręcić po wakacjach :( A co u madaśki i kahy?? bo nie widziałam , żeby się odezwały:P (tak z grubsza przejżałam co 3-4 strone:P ) Musze Was tu chyba optymizmem zaraźić bo tu coś słabiutko słabiutko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unitra niby facet- dlatego ze to sie pomalu rozwala, on mnie olewa nie intreesuje sie i nie chce do mnie przyjezdzac, ma wazniejsze sparwy, zawsze jakies sparwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole czesc laskiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jezu jaka jestem szczesliwa, niech to nie prysnie, spedzilam niesamowty wekend, poporstu niesamowity, ja ze snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helcia cos Ci sie powklejało po 2 razy ;) anulka no pisz o tym weekendzie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co ten facet ma w sobie, nie wiem, ale ja przy nim czuje sie cudnie, niesamowicie, jets taki meski, kulturalny i wogole pogodny z poczuciem humoru, łaaaaaaaaaaa było super, zwiedzilismy troche i ...oj :), wspolne rozmowy, boiadki, moglibysmy gadac godzinami, mamy te same zainteresowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) U mnie imprezka oki:)wczoraj łeb mnie bolał choć duzo nie pilam:-D Menow tez za ciekawych nie bylo,ale co tam wazna jest dobra zabawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki:) Własnie po obronie jestem:) i mam jak narazie liecencjata:D widze ze imprezowanie weekendowe było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 sexy o jak mi miło, ze w dobrym humorku jesteś :D ❤️ Anulka trafił swój na swego :D czas na zmiany ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje:) Moze dobry humorek bo sloneczko wkoncu i zapowiadaja juz teraz prawdziwe lato hip hip hurrra:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wcale nie jest tak ładnie, zachmurzone tyle że jasnymi chmurami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego myslicie,ze mam dobry humor??:-P ja dzis tylko bede przelotnie,bo mam mase roboty:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy no jak ja mówie, ze widze, ze masz lepszy humor to masz lepszy i tu ze mną nie dyskutuj :D :P pracuj sobie pracuj kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy flexi
mam dobry w miare nie jest zle;)pewnie daltego,ze od soboty mam 2tyg.urlopu i jade nad morze na tydzien:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dobry w miare nie jest zle pewnie daltego,ze od soboty mam 2tyg.urlopu i jade nad morze na tydzien :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy he he znamy teraz Twój tajny nick :D dobrze dobrze że masz dobry humorek brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wy , co wy tak zmieniacie nicki:D hehe;) No ja tez juz za tydzien w piątek wyjezzdzam na tydzien nad morze:D tyrytyry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×