Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

dzięki wstęp jakiś może mi jeszcze wyslij w wolnej chwili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka nic jeszcze nie doszło :o Ty na pewno do mnie to wysłałaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źleeeeeeeeee znaczyy złe dni mam hehe :P poza tym... jakoś leci hah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złe dni :) a ja czekam czekam i jak juz mysle, zę sie zaczyna to sie okazuje że nie... chyba dziewczyny wykrakały i sie wyregulowało wszystko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie miałam Ci wysałć utworek na maila... hm... zaraz poleci a muzyke Michaela też ❤️ ponadczasowe utowry! szanuje faceta, ze majatku nie upchał w skarpete i pomagał biednym dzieciom, poszkodowanym przez los... jego muzyka tez mówi o tym problemie, który nie znika, o głodzie, o wojnach, o okropnych aspektach swiata tworzonego przez ludzi... ty mnie nie strasz 2-tygodniowym okresem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa masz go w wersji PRISON ??? bo ja poluje na nią , a mam inną :) jak tak to baaardzo proszee o wysłanieeee :) Dla mnie jego piosenki to jest poeeezjaaaaa :) Billy Jean , Earth Song.... mmmmm :)))))))) i tamta co link wysłałammmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope wiele jego utworów lubie oj luuubie, a w tej wersji zaraz poszukam, bo mam w domu wszystkie cd jego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achhhh :) piękne... ;) a Irrenka kojarzysz jaka pisoenke grał tan facet na pogrzebie Jacksona na gitarze?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietajcie - jutro mnie nie ma ... zeby nie było! ale nie chce tu w sobote po powrocie zastac zastoju pismiennego :P poniewaz mnie nie bedZie, prosze głosujcie na fotke w linku gg!!!!!!!! kurde sexy sie dzisiaj nie odezwała :o nie podoba mi sie to...ale jeszcze jej nie bede karać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inserthome
Pewnie wszystkie juz spicie. Mam 19 lat. wiem wiem....trzeba pokochac siebie....tylko to nie takie proste. bez apelacji-ide do psychologa. Obiecuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inserthome
irrenka niech sexy poda Ci moje gg i tam Ci wysle oki?? mam nadzieje, ze sie nie wystraszysz..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×