Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Część dziewczyny a ja miałam dzisiaj wolne z powodów zdrowotnych a jutro dalej do pracy mam nadzieje, że się nie załatwie na cacy ;P A tu widze, że topik z kopyta ruszył :P hehe :D no to będę miała we Wrześniu do nadgonieniaa ojejuuuuuuuuu :P Nawet \"stare\" dziewczyny temacik znalazły super super ;) POzdrawiam Was :D 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka, ja sprobuje slac to na okrągło. Podejrzewam ze sa naokoło burze i internet nie dziala tak jak powinien. Koledze wyslalam maila i tez nie doszedl a widnialo jak byk:wiadomosc wyslana. Nic kochane, jutro piatek, alleluja weekend ;) sciskam i do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
: Cześć Zołzy :) Anulka co Ci ? :> głowa do góry :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia nie wiem jak Ty to nadrobisz!! :) aaaa i ja to mam skleroze :P pomysł Irrenki z czapeczka świetny ale... nie przyjdzie mi do jutra i Dzadek lubi nakrycia głowy ale kapelusze i ma ich tyle , że głowa boli :) Moj Dziadek jak sie cieszył jak dostał czapeczke bodajże przedwczoraj od mojego męża :P Tak mu sie podoba , że nie zakładał jej tylko najpierw poszedłdo fryzjera by lepiej w niej wyglądać hah! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj poznym wieczorme tak sie rozkleilam, oj az wstyd gadac, poplakalam sobie, i dzis wstalam z wielkim bolem glowy chce zaczaccieszyc sie wekendem:(..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:) anulka pociesze cie bo nie jestes sama mnie tz wszystko od samego rana wkurza... dostaje zjeby od matki nie wiadomo za co, za cos co nawet nie jest moja wina... kuźwa mam dosyc zawsze o wszystko jestem winna ja mimo ze nie mam z tym nic wspolnego .... \"Wsiąsc do pociagu byle jakiego...\" ... Tak bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC Dziewczynki;) No ładnie wczoraj \"pracowałyscie\" w pracy :-D Te stroje i sex no no...aparatki kochane:) Anulka ja tez jestem sama:)I mam gorzej niz Ty,bo nawet gdzies daleko nie ma tego dla mnie:( Chyba,ze jest mi ktos PRZEZNACZONY to moze gdzies sie tam błąka...ale widocznie zgubił mapę skoro nie moze mnie odnalezc.Trudno:) Moze Anulka powinnas zmienic mena na \"bliższy model\"?:-D Jakos nie poperam za związkami na odlegóść:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez nie ma...ale żyje nadzieją;) Jutro ide na impreze do pubu:-D Musze sie troche wyszalec;)Moze Ty tez powinnas isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro na impreze heineken jade:) kumpela ma urodziny to idziemy:):) kurde jak mnie głowa boli masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze anulka:)olej faceta w ogóle to wez sie rozejrzyj za innym może:-O Mi tez dzionek szybko leci...i dobrze,bo juz weekendzik:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×