Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

na początku nie olewał no prawie bylismy parą mówił do mnie kochanie,skarbie przytulał,całował po rękach,ramionach ,włosach i przez cały czas na mnie patrzył a w nocy gdy padał deszcz lub była burza jechalismy poza miasto i boso biegalismy po deszczu a pózniej siedzielismy w samochodzie do rana i gadalismy,gadalismy:) :)to było cos niesamowitego zapomniałam przy nim o moim byłym zupełnie ale teraz to jakos mineło juz mnie nie "porywa" nie pisze tak czesto powiedział ze to wszystko dzieje się za szybko ze nie chce mnie skrzywdzić ze musimy troszke zwolnic lepiej się poznać..tylko teraz całe dnie milczy zadnego sms tłumaczy ze teraz ma duzo pracy i nie moze pozwolic sobie na luzy i ze nie ma nawet czasu wysłac smsa a ja zaczynam wariować i wkręcac sobie ze mnie okłamuje..zreszta taki był mój były tylko kłamstwa więc jak ten milczy w mojej głowie powstają złe mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka a ciasteczkowe jadłas?? ja jadłam kiedys u madasi w miescie!!! pyyyychaaaa luka to ten co go poznałas na imprezie? ;) napisz cos wiecej. czemu uważasz że Cie olewa? wiesz on może sie bac, albo miec opory przed opinia innych na wieść,z e ma starszą laskę od siebie... ale opisz sytuacje, zrobimy burze mózgów i moze sie cos wymysli madrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka no własnie to jest najgorsze, ze jak nas jeden facet okłamie, to juz póxniej mamy wrazenie, ze kazdy tak bedzie robił. jestesmy czujne i czasem zbyt wszystko wyolbrzymiamy, bojąc się ponownego zranienia. niestety to jest nizdrowe zachowanie. Może on faktycznie ma duzo pracy, moze sam sie przestraszył jakiejś stałości w związku. tego nie wiemy na pewno, co nim kieruje. Z drugiej strony rozumiem Cie, ze sie boisz że Cie oszuka! To normalne, ze opanował Cie strach w sytuacji gdy on sie nagle tak zmienił. Normalne, ze jestes podejrzliwa. ja też bym była na twoim miejscu. Jednak najlepsze co możesz zrobic to postarac sie wyluzowac, dać mu troche czsu. Wiem,z ę to trudne, ze Cie nosi, ale tak byłoby najlepiej. Niezaleznie czy on sie wyciszył, bo jest zapracowany, czy dlatego sie odsunął, bo sie przestraszył stałego zwiazku Ty musisz zamilknąć. Nie narzucaj sie telefonami, czy smsami, bo go tylko odstraszysz!!!! Gdy zamilkniesz on bedzie miał szanse poczuć twój brak i bedzie miał szanse zatęsknić. W ten sposób sam sprawdzi czy mu Ciebie brakuje i jesli mu brakuje to sie na milion procent odezwie!!!! i bedzie wtedy tak samo czuły i kochający jak wtedy kiedy spedzaliscie najpiekniejsze chwile. tak to jest z facetami, gdy chowają sie do jaskini, trzeba im dac spokój i poczekac aż sami zechcą z niej wyjść. :D (mężczyźni są z marsa, a kobiety z wenus - tam o tym mowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsciekła bestia mam wrażenie, ze Ciebie też ktos kiedys zranił i teraz sie odgrywasz gdy tylko sie da i gdzie sie da. dziecinada to twoja wypowiedz, bez uzasadnienia a nawet przedstawienia się... skwitowanie problemu jednym zdaniem to nie sztuka - to prościzna która potrafi nawet 5 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak irenka to ten z imprezy ale nie ten zonaty dupek....ten jest słodki taki inny wychowany przez kobiety opowiadał mi ze w jego rodzinie tylko same kobiety się rodziły a tu on nagle się pojawił i wszystkie ciotki oszalały i jeszcze jedynak ale wychowywany bez ojca...uwielbia się przytulać a gdy opowiada o swoim dziadku swiętej pamięci to ma łzy w oczach..troszke szalony uwielbiający wyscigi samochodowe i tego typu szalenstwa...uwielbiam jak rozmawia z ludzmi potrafi tak super dobrac słowa jest uprzejmy i ten ochrypły głos im więcej gada tym bardziej ochryple plus uwielbia gadac więcej niz ja;)ale tez minusy jest chuderlaczek ale to mozna zmienic no i młodszy ale powiedziałam mu ile mam lat odrazu na pierwszym spotkaniu bo on myslał ze góra 25 a tu psikus 28i juz skończone ale ze to mu nie przeszkadza bardziej mi ale teraz ostatnio milczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od piątku milczy gdy napisał mi smsa ze musimy porozmawiac przyjechał do pracy po mnie i wtedy powiedział ze za szybkie tempo ze nie znamy się ,musimy się bardziej poznac...a w sobote miał wesele ale mnie nie zaprosił nawet bym nie chciała cała rodzina naraz yyyhhh nie dziękuje i po naszej rozmowie raczej jego monologu bo ja nawet słówka nie pisnełam bo gdy ktos chciał ze mną rozmawiac powaznie facet to konczył się zwiazek zreszta tak to przyjełam...pózniej we wtorek napisałam mu sms proszac o zdjęcia z regat na których razem bylismy odezwał się popisalismy ze jest zajęty duzo pracy o tym co pisałam na wczoraj się umówilismy ale nie przyjechał napisał smsa ze przeprasza ale nie dał rady i ze jak będzie miał zdjęcia to przywiezje ,wczesniej o dzien miał się odezwac ale tez się nie odezwał w nocy z tego co wiem miał jakies wyscigi ,wczoraj jeszcze gadalismy przez telefon bo prawie pokłócilismy się przez smsy ale jak pózniej gadalismy było oki powiedział ze jutro wczesniej konczy i przyjedzie po mnie do pracy..boje się ze znowu nawali....przez tego mojego eks wydaje mi się ze mnie okłamuje bo tamten robił to nonstop....czy przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ale zakręciłam mam nadzieje ze zrozumiecie to co napisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka może byc że patrzysz na te relacje przez pryzmat tamtych. To jest uzasadnione, ze masz obawy, ale musisz z nimi walczyc. Bo może byc tak, ze on bedzie mial rzeczywiście duzo pracy itp a Ty sobie uroisz, ze on na pewno kłamie i z tego wyjdą same nieprzyjemności! poczekaj, może dzisiaj przyjadzie a jak tego nie zrobi to przestań sie do niego odzywać. jak bedzie dzwonił nie odbieraj a jak napisze nie odpisuj. odczekaj co najmniej pół dnia, a najlepiej dobe i dopiero sie odezwij. niech wie, ze nie jestes na zawołanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok laski, wrzucilam to zdjęcie na -kl. ...liczę na soczyste komentarze :D:D:D To samobójstwo ale jem sobie racuchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racuchyyyyyyyyyy ło kurde smacznego! \'uwilebiam takie świezutkie, ale przy tej pogodzie nie wiem czy bym wciągnęła takie smakołyki.. ufffffffffff jak gorąco pufffffff jak gorąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo Ireno, ale Pani zaszalała :D lepszego komentarza od własnego chłopa bym nie dostała hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee bo oni teraz tacy mało kreatywni są :P jakbym tzytzki wystawiła to miałabym duuużo komentarzy, w większości od moherów :P i nałogowych onanistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ha ha ha ha ha ha ale mnie rozbawiłas tymi tzytzkami :D no na pewno komentarzy bys miała mase!!!!!!!! i to ostrych!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heehe ale wiesz, sporo osób patrzy i chyba nie wie czasem co napisać :P Ale niech napatrzą się na zmysłowe komentarze pod spodem ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja tez wrzuciłam na nk fotke :) z moimi towarzyszkami ze studiów, na wszystkich egzaminach siedziałyśmy razem :) no chyba że nas ktos porozsadzał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 Ty widziałas grupowe, a teraz jest nowsza w 3 dziewczyny he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes zacofana :P tylko mnie tak jakos wzieło na nastepne zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilunie;)pakuje sie i juz mam dość:-P lecę się kąpać,potem jeszcze zajrze:-P Tylko kochane nie piszcie tu za duzo,bo jak wrócę nie bedzie mi sie chcialo tyle tego czytac!!!!!!:-D:-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam zadnej nk zolz :P Ktos mi poda? Moje gg 13014425. Mnie to lapie jakas zmula nieprzecietna, musze szybko cos z tym zrobic, zanim sie rozwinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×