Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

ello wszystkim. Widzę ,że pisałyście o ciążach,hmmmmmm co do drugiej ciąży to ja bardzo długo długooooooooooooooooooooooo nie chciałam ,to też już była wygoda duże dziecko ,samodzielne w większości było super,ale potem jakoś tak nagle zaczeliśmy chcieć z mężem ,no i od roku planowalismy dzieciątko a że tak długo to trwało ,to wyszło w tym roku że dopiero zaszłam.Ale na pewno po porodzie nie chciałam myśleć o drugim.Ten ból czułam w psychice jeszcze dobre 2 lata ale potem człowiek zapomina i jest ok. Teraz ciąże przechodzę inaczej ,bardziej jestem doświadczona ale też chucham i dmucham na siebie żeby była ciąża w porządku.I też sie o nią boję jak mnie zaboli coś w brzuchu,ale to chyba normalne.Zobaczymy jak to dalej bedzie. Co do piersi ojjjjjjjj dziewuszki jak ja wam zazdroszcze tych miseczek B.C ja mam teraz aktualnie miseczkę E i już mnie pobolewa kręgosłup,a gdzie tam jeszcze.Przy synie mi też mocno urosły piersi ale potem z czasem zrobiły sie fajne D ,mam nadzieje że po karmieniu dojdą do siebie. Co do depilatorów to nie używam ,raz spróbowałam u kumpeli i płakałam z bólu hi hi,wolę golarki ale dla mężczyzn,są lepsze jak na mój włos. Dzisiaj w końcu jade odpocząć ,mam tylko nadzieje że bedziemy mieć ładną pogodę. Kurcze wczoraj miałam tak silny ból głowy że myslałam że nie wyrobie strasznie,aż mi padło na oczy bo ledwo co je mogłam otworzyć,a tu żadnych tabletek nie mogłam wziąść,zadzwoniłam na pogotowie to tylko apap ,ale że już noc była to nie miała jak kupić a mój chłopek po browarku no i mi okłady robił,dopiero po dwóch godzinach męczarni zasnęłam,a nad ranem jak wstałam siusiu to jeszcze mnie bolała troche głowa,na szczęście rano już nic. Hope dzieki za podpowiedz co do zdjęc zaraz zobacze czy mi sie uda bo tak jak pisalaś otwierałam ta tabelke prosto z emaila ;-) Irrenka ty sie nie przejmuj imieniem bo jak zobaczysz dzidziusia na brzuszku to od razu bedziesz wiedzieć jak je nazwać,pomyśl o chrzesnych bo ja powoli mam problem za dużo chętnych i głupio odmówić hmmmmm ,no mam dylemat ale na to też jeszcze mam czas. Popisałam sobie hie hie ,teraz uciekam coś zjeść bo jesteśmy głodne ;-) A może macie jakiś extra przepisa na sałatkę,,,mam smaka na coś co ma dodoatki(ryż,kurczak w kostke curry..............i dalej niewiem) Kocham ostatnio przyprawe curry pięknie pachnie.Mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeeeeeeeeee widziałam was jesteście prześliczne ,ale super to wygląda.Irrenka jesteś wielka.Chyba za dziecka piłaś dużo mleka hi hi.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha mleka to nie wiem, ale jak tylko zaczełam chodzić to przy okazji konczących sie imprez rodziców ściągałam ze stołu kieliszki z szampanem i spijałam ha ha ha dlatego lubie szampana na na na na na na a co do chrzesnych to ja nie mam problemu - można powiedziec, że juz mam wybranych ;) a z imieniem krucho :( ale kit z tym, przeciez nawet jeszcze w ciązy nie jestem ;)... no chyba, ze nie wiem a jestem buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha jak dobrze cie widzieć .. weź mi napisz coś jeszcze o tej Twojej ciązy, bo się wkręcam w temat ;) a to ciężki poród miałas ten pierwszy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja zmykam, nie wiem czy jeszcze dzis zajrze, bo sie umówiłam z dwiema kumpelami za 15 minut... może wieczorem zajrze ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie irrenka nie był taki zły 5 godzinek i po kłopocie ale samo urodzenie dziecka to już cos .Hi hi. To miłej zabawy irrenka. Sexi baw sie dobrze na tych wczasach. Ja za 3 godziny wyruszam z mężem bo czeka nas 9 godzin jazdy ,ula la la . Trzymajcie sie kobitki kochane.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już :) nie siedziałysmy za długo, bo jutro do pracy :o kaha już chyba pojechałaś, ale życze miłego wypoczynku!!!! spędzcie z mężem wspaniale czas we dwoje tzn troje :))) Obca mam nadzieje, ze ten bocian sam do mnie trafi jeszcze zanim wyleci do ciepłych krajów ;) ;) a gdzie reszta???????? hope hop hop, czwóreczka where are you?? anulka jesteś??? pewnie dzisiaj Cie nie bedzie już... impressive a co z Tobą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny znalazłam tu niezabezpieczona sięc internetowa i mam neta. przez kilka dni bede pilnowac tą lenkę o ktorej pisałam wam dzisiaj :) to papasku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni to jest ta dziewczynka co mas zna nk tak... :) no to pilnuj pilnuj ;) tylko nie daj sobie wejść na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie ta. ta na nk ma 2,5 roku a ta co ją będę teraz pilnowac ma roczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to nie ta. ta na nk ma 2,5 roku a ta którą będę pilnować ma roczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry laseczki i znowu doszło do tego że ja jestem pierwsza na kafe tak jak kiedys hahahahahahaahahaahaaa czekam na was z kawą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia heja! ja chce z mlekiem :D ...u mnie pada :o piękne mamy lato :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ja po kawce jestem :D:D hahaha dzisiaj sloneczko i duszno. a ja w piatek juz jade na te wczaski:D nie moge sie doczekac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive wierze że sie doczekac nie możesz :) też chciałam na weekend chociaz pojechac nad morze, ale sobie odpuszcze, bo pogoda nie za specjalna :o a w niedziele to już w ogóle masakra ma być w całym kraju :( 😭 impressive a jak po dentyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może byc i herbataka :) ja szczerze mówiąc rzadko pije kawe :) akurat dzisiaj sie zdarzyło :D ale ja tylko z mlekiem ;) hope co taki masz opis w gg wzdychający??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wzdycham, jakoś wieczorami mnie gorszy humor napada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia gdzie Cie wcieło???? Impressive a Ty co? poszłas sie pakowac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka u dentysty ok , moze da sie uratowc moj ząbek , bo trzonu nie ma , tylko martwy korzen:O ja chce uratowa c ten zab a nie wyrzucic. Ee tam napewno bedzie ładnie:p ja tam troche nie wierze w prognoze pogody, czesto kłamia, zobaczycie ze bedzie ladnie :p hehe ale nie obiecuje:D a co wy w stanie krytycznym jestescie:p? moze pocieszyc was jakos zolzulki kochane:) Przychodzi 4 letni Jasiu do taty i pyta: - jak ja się znalazłem na świecie? Tata tak myśli co mu powiedzieć. - Jasiu, bocian cię przyniósł. Jasiu: - tato, czemu ty jesteś taki głupi? Tata: - Jasiu, dlaczego tak brzydko mówisz? Jasiu: - bo my mamy taką fajną mamę a ty pierdolisz bociany? Jedzie Jasio rowerem: - Lowelku jedź ! - Lowelku stój ! Pewna pani widząc jego wadę wymowy mówi: - Taki duży chłopczyk a nie potrafi poprawnie wymówić \'r\' A Jasio na to : Spierrrdalaj starrra kurrrwo !!! A ty Lowelku jedź . Wraca mąż z delegacji trochę wcześniej niż zawsze. Wchodzi do sypialni a, tam w łóżku leży obcy nagi facet. Pyta się go: - Gdzie moja żona? A on odpowiada przerażony: - W łazience, bierze prysznic. Mąż na to: - Ja schowam się w szafie i zobaczę co żona zrobi, a ty bądź cicho!!! Wraca żona w podomce i mówi do gościa w łóżku: - Bierz mnie teraz, mocno, brutalnie aż się posikam... A gość: - Otwórz szafę, to się posrasz... 3.75 Pani pyta dzieci: -Powiedzcie mi, jaka największa rzecz może zmieścić się w buzi. Małgosia mówi: -Myślę, że śliwka. Pani mówi: -Bardzo dobrze. Zgłasza się Jasiu: -Myślę, że lampa. Pani: -Przecież to nie możliwe. Jasiu: -Ale wczoraj wieczorem słyszałem jak mama mówiła do taty: -Zgaś lampę to wezmę do buzi!! :Dhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie ha ha ha ha ha szczególnie 1 i ostatni :) :D przed ostatni znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kawałow ja mam b.dobra pamiec, szybko zapamietuje numery telefonow, daty, sytuacje dlugo pamietam rozne... ale kawałó ni huhuhu skleroza jak nei wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed ślubem: On: Hura! Nareszcie! Już się nie mogłem doczekać! Ona: Możesz ode mnie odejść? On: Nawet o tym nie myśl! Ona: Ty mnie kochasz? On: Oczywiście! Ona: Będziesz mnie zdradzać? On: Nie, skąd ci to przyszło do głowy? Ona: Będziesz mnie szanować? On: Będę! Ona: Będziesz mnie bić? On: W żadnym wypadku! Ona: Mogę ci ufać? P.S. Po przeczytaniu proszę przeczytać od dołu do góry Wchodzi Jasio do klasy kopiąc drzwi i siada na ławce rzucając teczkę. Pani mówi: - Jasiu wyjdź i wejdź tak cichutko jak twój ojciec wraca z pracy. Jasio wychodzi z klasy, po chwili ściąga z kopa drzwi i mówi: - Co kurwa, nie spodziewałaś się mnie tak wcześnie?? Podczas lekcji Jasiu narysował na ławce muchę. Podeszła do niego nauczycielka i myśląc, że mucha jest prawdziwa chciała ją zabić. Uderzyła ręką w ławkę i ją sobie złamała. Mówi do Jasia: - Jutro przyjdziesz do szkoły z ojcem. Następnego dnia zjawia się Jasiu z tatą w szkole i nauczycielka mówi do ojca: - Pana syn namalował wczoraj na ławce muchę, myślałam, że jest ona prawdziwa, chciałam ją zabić i widzi Pan co sobie przez niego zrobiłam! Na to ojciec: - To jeszcze nic. Tydzień temu, jak Jasiu namalował na drzwiach gołą panienkę i mój brat się na nią napalił to trzy dni z ch..a drzazgi wyciągał. Nauczycielka pyta dzieci: - Jakie znacie kolory jaj? Zosia: - Ja widziałam białe. Zgłasza się Jasiu: - A ja widziałem brązowe. Nauczycielka: - Gdzie takie jaja widziałeś? Jasiu: - Na plaży u murzyna. Nauczycielka: - Jasiu!! Dwója!! Jasiu: - Wiem były dwa. Nauczycielka: -Jasiu!! Pała!! Jasiu: - Pała też była. Jasiu czeka z mamą na samolot. Jasiu: - mamo siku. Mama na to: - nie, bo zaraz przyleci samolot. Po jakimś czasie: - Mamo leci! - Gdzie?! - Po nogawkach........ Super te kawaly :D dobra starczy ich bo sikam ze smiechu:Dhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×