Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Madasia bez rewelacji, niby wyprzedaze a tu zonk, ale pokupiłam trzy rzeczy, troche sie zawiodłam, malo ciuchów zostało, bo to dobrej jakosci....a ja taka typowa spotmenka, staram sie tez elegancko sie ubierac, bo zateksnilam za tym troche, ale moglabym ladnie sie uberac gdybym faceta miala...widez po dziewczynach jakie one sa piekne bo szczesliwe u boku faceta i wogule..zazdroscic...ja to pomarzyc moge...nie stac mnie na faceta bo idealem nie jestem:O dajcie mi litr kawy, bo zapomnialam wypic przed wyjsciem😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive ty mondziole nie ma ideałów :P ja idealna nie jestem :P żadna z nas nie jest!!!!!!!! facetów tez nie ma idealnych! na tym forum jest więcej samych niż zajętych chyba nawet, więc nie smęć! a no i nie mów, ze Cie nie stać na faceta bo Ci przywale!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz wychodze do pracy, aleeeeee sie nie chce, urlopuuuuuuuu dajcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie na posterunku :P :) Bejszus (zawsze zastanawiam sie jak twoj nik napisać:P ) popieram koleżanki... teraz Ty nie pisz... niepotrzebnie tamto pisałaś ale.... nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem :) nie daj sie złapać w tą Jego gre ;) jak bedzie mu zleżalo sam przyjdzie do Ciebie ... :) Samotna a coś kupiła pochwal sie ?? :D ja wczoraj z kolezanka wybralam sie na zakupy i opczywiscie nie obyle sie od tego abym i ja tez cos sobie kupiła.... bluzke nr 204... i spodnie białe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez sie marzy,urlop na plaży... ale na razie to doopa... nie ma planów, nie ma kasy więc na forum spedzam wczasy ha ha ha ha jakie wczasy tu hałasy, jestem w pracy moi kochani rodacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe irrenka ty surowa zołzo;):) spoko chyba hormony szaleja:D bo jakas dzisiaj dziwna jestem:p chyba rozładowana na maksa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a spodnie białe tez nie nr 204 :) pamietam pierwsze Twoje zdjęcie widziałam w białych spodniach :) ale wiesz co zmieniłaś się troche... na tych pierwszych zdjęciach byłaś jeszcze taka dziewczęca jeszcze, a teraz już troche bardziej kobieca :) taka seksowna młoda kobietka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla impri 🌻❤️ dużżżżżżaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mrożona kawaaaaaa z lodem i lodami smietankowymiiiiiiiii ;) dla bejszus ❤️🌻 dobry humor,wiarę w siebiei dużżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżooooooooooooooooooooooo urlopuuuuuuuuuuuu ;) a dla nas irciaaaaaaa ;);););););) boraaaaaboraaaaaaaaa hehei drinki i plaża goraca hehe i faceci ,którzy je przynosza ;););););) kto jeszcze z nami tam sie wybiera?????????????????????????? hahahahahhaahhaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejszus on toba pogrywa, nie wierze zeby na tobie mu zalezało,dlatego ty sie najwiecej wysilasz ajemu pozostawiasz luz, mussiz zrozumiec ze popelniasz błedy,ale to wiele rzeczy zalezy od ciebie , wiem ze sa takie kobiety glupie, ktore nie patrza ze on ma ja w dupie za przeproszeniem a ona o niego walczy ze prawie o nic...zejdź bejszus na ziemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenak nie zawstydzaj mnie hehe :D hehe eee i tak jak chce kupić piwo to mnie o dowód pytaja w sklepie :D a jak w monopolu kiedyś chciałam wódke kupić to sie babka na mnie popatrzyła jak na dziecko wojny hahaha i sie zapytala "moge??" juz wiedzialm ze chce dowodu :D... dałam , się śmiała babka ze nie musiala mowic co chce a ja jzu wiedzialam ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia a tu cos o tych francach hahahahahhahahahahhahhaaaa Gdy coś gryzie cie namietnie i zostawia bomble duże... weź te francę złap w paluszki i roztrzaskał małej buzię.... potem skrzydła poobrywaj niech nie lata juz skubana.... a no koniec rzuć tez farnce na podłoge na kolana.... satysfakcja ... murowanaaaa ;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa co do gierek facetów :P mój ostatnio próbował jakiegoś kozaga zgrywac:P to go utemperowałam, zaczał do mnie podchodzić z dystansem :D to mu napisałam pare słówek(wiem nie po zołzowatemu ;) ) po czym przestałam sie odzywac, odrazu otrzeźwiał i dzownił ... z tym , że ja nieodbierałam... (powiedzmy ze nie słyszałam yyy :D -to wersja dla niego ) Dopiero jak na domowy zadzownil to odebrałam alen ie wiedzialam ze to on hehe :P i powiedzialam slodkooo oj Kochanie nie moglam odebrac :D - o a co robilas ? "tajemnica" i zaczelo ja tu dzownieeee tyleeeee ... wieczorem wyslalam mu pare swoich fotek , żeby pamietal jaka ma dziewczyne :classic_cool: (nie pracuje w Polsce ) :) na dobranoc sms, na dzien dobry sms.. :D tak ma byc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliiiiii
ksiązka bardzo fajna sama przezytałam dosłownie jednym tchem i czasem chetnie do niej wracam . ale do rzeczy .. jest w niej wiele prawdy spotykam sie od pewnego czasu z kims kto ma 34 lata i wciaz jest sam bardzo duzo pracuje jest niezalezny nie chce sie wiazac poniewaz za kazdym razem jak był w zwiazku kobieta marudziła mu ze za duzo pracuje wciaz dzowniła kontrolowana on wraca do domu zmeczony a ona ma fochy ze nie wrócił o 18 tylko o 20 .. Trzeba czasem poprostu wrzucic na luz oczywiscie wszystko w granicach rozsadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wam powiem.... czuje ze wróciłam... :):):):):) to znowu jestem ja ta sprzed iluś tam miesiecy :):):):) i tak bardzo sie z tego cieszę :):):):):) wkońcu wróciła wiara ,nadzieja a na miłośc też przyjdzie czas ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze Hope, jestes młodziutka, szczuplutka, ładniutka to wiesz mają wątpliwości :) ale ja mysle, ze ten czarny kolor na łepetynce Ci troche powagi dodał :) ja w twoim wieku tez miałam czarny łeb ha ha ha ha brakuje mi tego koloru troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irciaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wierszyk ja dla ciebie napisała a ty nie zwróciła na niego uwagii :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia wierszyk zajebiaszczy!!!!! :D a nawet nie wiesz jak ja sie Ciesze,z ę piszesz to co piszesz :D jestes silną i piekną kobietą, masz dwie piękne pomocnice :) jesteś pozytywnym człowiekiem przede wszystkim, jesteś super kobietka!!!!!! Ciesze sie że czujesz sie dobrze w swojej skórze i w tym świecie... i z nami kolorowymi zołzami :) Hope i prawidłowo, jak facet zaczyna fiksować, to go trzeba na ziemie sprowadzić :) Impressive nie byłas za ostra dla bejszus??? :o natalii no powiem szczerze, ze to jest prawda, smęcenie facetowi, nazrucanie, kontrolowanie kojarzy mu sie z jego mamusią zazwyczaj, bo jak dorastał to ona sie tak zachowywała, a jak tak sie dzieje to jest ŻLE!!!!! bo mama nie jest obiektem pożadania faceta! a jak facet nie pożada swojej kobiety bo mu sie z matką kojarzy to niechetnie z nią spędza czas... :o a jakby taki pan pracował do póxna, po pracy wsiadł w auto pojechał do domu a w domu otworzyła mu jego (niesmęcąca) kobieta w sexy bieliźnie to by oszalał z radości - czułby sie jak najszcześliwszy facet na globie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri absolutnie... każda z nas przechodzi etapy koloryzacji hahahhhahhaaaaa teraz trafiło że większość z nas jest ciemna... hahahhahahahaa ale np ircia była marchewka hahahahahahhaa ja byłam podpalana blondi hahahhahahahaaaaa anulka chyba do dzisiaj została blondynką także nic sie nie martw kolor to nic etykietkowego hahahahhahahahahahaaaaaa my zawsze mówimy ...... czas na zmiany hahahahahahahahhaaaaaa i zaczynamy hahahahahahahahahahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czarnymi kłakami pożegnałam sie juz jakiś czas temu...cieżko było zejść z tego koloru :o później chciałam natural do ślubu mieć, a potem zaszalałam blond bardziej blond rudy - marchewka rudy- rdzawy chłodny brąz ...który mi sie w efekcie dosyc wypłukał i teraz wygląda prawie identycznie jak mój naturalny kolor ...znowu :) czarny mnie korci, bo jest zarąbisty, ale wiem jak trudno go sie później pozbyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dłuższego czasu zaprzyjaxniłam sie z czarną farbą a sama jestem szatynką :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×