Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Hope :) no własnie od czasu do czasu może kwiatki dać... to bardzo miłe jest :) sexy no widzisz jaki on jest i co zapomniałaś??? ;) nic sie nie martw, ale na przyszłośc potraktuj go tak samo jak on Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sie zastanaiwma bo On moze mi napisac kiedys niespodziewanie znowu cos o spotakniu:-o i czy wtedy mam powiedziec cos w stylu"pomysle nad tym"-zeby troche mu nadzieji narobic czy od razu odmowic?jak tak to w jaki sposob?wiecie laski musze byc przygotowana:-D A zołze racje musze jeszcze raz przeczytac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impre i bardzo dobrze !! tez tak robie!! ja mam byłego psychola ktory kiedys non stop sie odzywał az własnie jak za 50 razem zerwałam i postanowiłam ostre cięcie i zero kontaktu !! to ich najbardziej wkurza i boli :D i olewka ! pisał mi na gg w kołko to z innych numerów (bo zablokowłąma jego) to udawał kogoś innego na gg :O żeeenadaaa , numer zmieniłam gg zmieniłam :P w tamtym roku na nk mnie znalazł oczyiwscie tez pisał (po 2 latach bodajże!!!) :P i bloczka dostał :D tylko wtedy pozwoliłam sobie naby napisać mu pare słów nie typu "nienawidze cie skurwielu" tylko wiedziąła mco go boli i czym jest przeczulony i to mu napisałam :D :D :D hyhy i na czarna liste :D :classic_cool: tez kiedyś mnei wyzywał jak sie klocilismy czy rozstalismy :D i w koncu posżłam po rozum do głowy , że nie bedzie mnie takie "zero" obrażało a ja potem ma z nim normalnie pisac hoho nigdy ! szacunek do siebie - podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope tak trzymać!!! sexy jak Ci napisze to go olej!!! nie rozumiesz po polsku?? traktuj go tak jak on Ciebie!!!!!!!! nie odpisuj mu! wiem,z ę Ci bedzie ciężko bo Cie do niego ciągnie (nie rozumiem troche czemu, bo jakby mnie ktoś tak obraził kiedyś to bym nie potrafiła wybaczyć!) ale bądź twarda!!! nie daj sie noooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope najgorsze jest to ze jego to juz nosi, ze sie nie odzywam, ale jestem pewna ze chce sie go pocbyc, bo ja sie znim przyjaźnic nie umiem, mogl na sile mnie w nim nie rozkochac, a tak jemu na kumpelstwie zalezalo, zreszta nie wierze mu co gada, juz kilkakrotnie sie o jego kłamstwa potknęłam, mam go w dupie i porządnie gdzieć, zrozumoialam ze go nigdy nie kochalam , to tylko fatalne zauroczenie, dzis nie odczuwam zadnej straty, stac mnie na kogos lepszego,a nie na faceta bez zasad i honoru...ma swoja laske i widze ze wobec niej szczery nie jest..zreszta nie moj problem ...chce by poszedl w swiat i dal mi spokoj NAJSWIETSZY spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie rozumiem siebie....ale spoko postaram sie byc twarda-niedlugo jakiegos mena wyhacze hehe moze wreszcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy nie pisz mu nic ;) - moje zdanie to Go najbardziej wkurzy jak go olejesz i nei przeżywaj go tak.... porozgladaj sie za chlopami wokół boo "ALE TO JUZ BYLO I NIE WROCI WIECEJ" nei cofaj sie tylko idź do prozdu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive jestem dumna i bardzo podoba mis ie Twoja postawa!!!!!! kobieta z klasą!!!!! chyba masz to po Hope ;) :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokładnie sexy , idz do przodu i nie cofaj sie nigdy , to moje zyciowe motto:) hehe , nie odpisuj mu wcale, badz niedostepna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impre najważniejsze by właśnie otworzyć oczy i nie dać się traktowac jak ścierwo. Moze ostre słowa ale taka prawda bo takto facet pomiata , Bów wie jakie sceny się dzieją , wyzywa a potem mamy z nim gadać jak z dobrym kolegą ?? Udawać , że nic sie nie stało?? NIE MOŻNA DAWAĆ SIE TAK TRAKTOWAĆ Byłych najbardziej boli to jak ich oleamy , mam y w dupie albo nawet nie w dupie bo szkoda mieć tych downow w naszych szanownych siedzonkach :) Zyjemy swoim zyciem i nie ogladamy sie za siebie , na byłych którzy byli gówno warci . Nie mowie gdy był osie z kimskto naprawdę był wporządku ale po prostu nie wyszło bycie razem. Przecież tak jak Sexy on to robi specjalnie napisze , zobaczy czy Ona odpisze... i zaczyna sie zabawa , że Sexy czeka aż on odpisze , zastanawia sie co napisać jak napisze... Z TOKSYCZNYMI FACETAMI I CHAMAMI TYLKO OSTRE CIECIE I ZERO KONTATKU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja lubie czytać takie mądre wypowiedzi, stanowczych kobiet, twardo stapających po ziemi, wiedzących czego chcą od życia! nie poddających się, pozytywnie patrzących w przyszłośc!!!! ahhhh kocham Was Zozolki moje!!!!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz keidyś pisałam ale napisze jeszcze raz mój exxx potrafił np. do mnie powiedziec "spierdalaj" podczas kłotni nr 343 bo kłocilismy sie ciagle on prowokował awantury , nie było dnia spokoju (chyab że ja zerwałam i miałam 2 tygodnie spokoju po czym on znowu sie odzywał i sie zaczynalo od nowa :O potem wracanie do siebie , znowu klotnie i inne atrakcjeee- ale to jest ich gra pastwia sie nad nami - naiwnymi - tak tak wiem ze wtedy bylam glupiai naiwna - ale tlumacze to sobie mlodoscia bo wtedy jakos 16-17 lat mialam ) wiec mogl do mnei tak powiedziec by potem mówic "gdybys mnie nie sprowokowała czy tam nie chciala sie rozstac to bym tak nie powiedzial przeciez wiesz, przeciez mnie znasz") na poczatku miałam klapki na oczach , wszyscy mi mowili abym odeszla od niego w pizdu ale ja głupia krowa wracalam odchodzilam i wracalam , potem wlasnie scney zaczely sie z bluzgami, sceny zazdrosci o kolegow :O i zdjęcie ze znajomymi o kurwa byle gowno!! odwracanie kota ogonem.... zawsze wyrabial we mnie poczucie winy ;) a ja myslalam ze jestem zauroczona w nim (nigdy nie pwoiedzialm mu ze go kocham bo tego nie czulam i nie potrzebowalam mowic :P ) i wiem jedno odejscie od toskycznego faceta to koszmar trzeba napsuc sobie mase nerwow, ale takie coś umacnia!! odchodził , wracal , nie mielismy kontaktu 2 miechy on powracal zem u przykro ze sie zmienil hehe :D i inne sery :D oczyiwscie jakby mogl zalozby mi smycz :D albo zamknal w klatce nie mogl zniesc mysl ize ktos inny moze ze mnaaa byc :D albo bajki m iwciskal ze mial operacjeee !! operacja niby o 14 a w domu na gg było 17 buahahaha :D na litosc bral ;) gwoździem do trumny była kłotnia nr 89358257825 i gdy dowiedzialam sie ze mnie zdradzal :) i po prosut postanowilam KONIEC!!!! KONIEC!! KONIEC!! dałam sobie pomiatac, traktować jak szmate ale nigdy nie dam się więcej. ważniejszy jest moj szacunek do siebie niz bycie z jakims psycholem , dojrzalam wtedy do mysli ze wole by sama niz sie uzerac z idiota najpierw jest zaślepienie, ptem sie widzi te wszystkie wady , sceny ale nic nie robi, potem proboje sie uciekać, aż za ktoryms razem W KONCU! człwike mądrzeje :) to była dla mnie gehenna ale wiele mnie nauczyła :) jedyne co wyniosłam z tego zwiazku to to , że teraz jestem nerwowa, keidys bylam spokojna ale on mi tyle nerwow napsuł ze szooook !! i wlasnie od tamtej pory czaso bycia zn im ejstem nerwowa i oczywiscie 2 rzecz toksyczni faceci fuck off :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu tak mądrze piszecie,ze zaczynam sie zastanawaic nad tym czy ja tu do Was pasuje?:-O 😭 umialam Go olewac przez ponad pół roku...ale wystarczyła jedna impreza,zobaczenie Go i wszystko odżyło😭przeciez nie chcialam tego.Tez bym chciala życ znowu normalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, napisałas to po mistrzowsku, Piękne:) bo to cała prawda, Zwrozcie uwage jak na pewne rzeczy jestesmy wrazliwe, nie jestesmy na poczatku w stanie nawet pewnych rzeczy zrozumiec dlaczego chłopy zostawiaja , olewaja, nanasze starania nie zwrcaja uwagi itp. tyczy sie głównie ich zachowań na ktore mamy blade pojecie..tak naprawde to ich nie rzoumiemy, powiem wam szczerze ze ksiazki na temat mowy ciala mezczyzn naprawde czasem daja rezulataty, szkoda ze mezczyzni nie czytaja naszego jezyka ciala, tylko im w głowie kojarzy sie wszystko z jednym ,,sex'', ale to dotyczy głupków, bo facet z klasa pohamuje sie i postara sie zrozumiec lub dajemy im zrozumiec pewne zjawiska rozmawiajac jak ludzie ze soba..sa i tacy mezczyzni..główka do góry sexy, stac ciebie na lepszego lalusia z klasa:p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy pasujesz, Ty sie uczysz kobieto!!! tylko pamietaj że nie mozna byc dobrym dla kogoś, kto dla Ciebie nie był dobry, bo wtedy sie nie szanujesz... nie moźna tez byc dla tego kogos chamskim, ale jak ktos Cie ranił, to trzeba go odsunąc po prostu - jak najdalej od siebie! tacy ludzie co nam dokuczają psują nasze szczescie, dlatego nie można im pozwalac na takie traktowanie :P sexy pokaz mu,z ę jesteś kobieta z klasą i teraz nastepnym razem ty go olej! to go dopiero zdziwi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy pasujesz chociazby po to by nauicy nauczyć się takiej postaway jaką my mamy!!!! z takimi lpeiej wczesniej niż póxniej NULL KONTAKTEN !! na poczatku bedzie ciezko , jak sie odezwie zaciskaj zeby gryź klawiature ale mu nie odpisuj aż w koncu wyrobisz w sobie taka postawa i ktorego dnia wiesz gdzie bedziesz go mial ? czy jak go zobaczysz? przeleci kol oCiebie jak komar hehe :) kontakty z takim iwyniszczaja psychicznie - zobacz ile przez niego cierpisz i sie denerwujesz. Tak to teraz jest ten moment kiedy zamykasz ten rozdział zycia pt. Lalus :) Przestan przeciez on ma te pisoenki disco-polo lewe - mowi Ci to kunsztown yznawca disco haha :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:) :) :) :) :) :):) ja juz nastrój urlopowy ... jutro wsiadam w autko i jedziemy na dwa tygodnie nad jeziorko :) :) :) :) :) :) poprostu bajeczka... wkońcu słońce,woda spokój... mam nadzieje ,że pogoda nam dopisze przez cały pobyt,bo to najważniejsze,humor wkońcu tez od tego zalezy ;););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to prawda co Hope pisze, ja tez nerwów sie nabawiłam, ale na szczescie urlop mi pomógł strasznie, wiem ze jestem silniejsza od niego ui moze spadac na drzewo, bo za mna juz nie ma poco latac...jeszcze tego beda zalowali,oni rozumieja wtedy kiedy cos straca, ale sa i tacy co powiedza , ,,spieprzaj'' i zapominaja szybko. Unikac ich i nie rozmawiac, nie patrzec, nie dzwonić a wygrasz ta walke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski, melduje sie. Tak was czytam i zazdroszcze bo ja caly weekend mam pracujący :( beznadzieja Wczoraj dowalał sie do mnie 50letni kawaler :o "Ładna dziewczyna i fajna figurke ma, piersi itd" tjaaa U mnie dzisiaj wreszcie slonce...wreszcie :) pozdrowienia z południa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno, chyba już mi odbija. Mam taką niesamowitą potrzebę "wyładowania" swojej nagromadzonej czułości na jakimś facecie...ale nie takim pierwszym z brzegu.. :( Rozsadza mnie takie coś, ale nie dam tego byle komu. Koło sie zamyka. ojjjj...ale -ok, wierzę!- że będzie dobrze..chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochane :) i zycze wam tez mnóstwa radości, pogody i zabawowego nastroju podczas jeszcze tyrwajacych wakacji :*:*:*:* do usłyszenia za dwa tygodnie :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ,ale on nie był moim chłopakiem...choc tyle przez niego przeżyłam,że tak sie czuje...jak bysmy byli ze sobą iles lat:-o bezsens.... Gdy mnie poobrazal znienawidzialam Go,ale dotarło tez niby do mnie,ze jest chamem i prymitywem!!!!Potem niby sie z nim pogodzilam,ale nie mielismy kontaku...zylam sowim zyciem,naprawde.NIe obchodził mnie totalnie!!!!Nawet mu te spotkania umialam odmowic choc czasem mnie korcilo,aby sie spotkac.......ale umialam olać!!!! I wszystko było by oki gdyby nie ta impreza 2tyg.i to że musialam Go znowu zobaczyc!!!Wtedy wszytsko wrócilo...ciągnie mnie jak cholera do niego,mimo iż wiem jaki jest i nawet być z nim bym nie chciałą.ale ciągnie kurna no!:-o :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia słoneczka zyczę i szczęsliwej podrózy:) Czesc Czwóreczka👄 Ja tez ost.mam ten stan z rozładowaniem sie na facecie hehe...wiec Cie rozumiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaś udanych wakacji !!!! :*** :) odpocznij i baw sie wsopaniale :D 4 haha :D mnie dzisiaj 2 na raz podrywało dziadkow buahaha :D jeden chciał mnie na ponton zabrać bo jedzie po pracy haha i oczywiscie Boze jaka ladna dzieczynaa jaka usmiechnietaaaa odrazu tam cos napoknelam o chlopaku a oni co za szczesliwiec , co za lobuz no haha ;) sie usmialam :) jeden mowi zep opatrzec moze i ze chociaz oczko mu dygnie ze mi pusci bo inne to juz hahah :) o losie stare zboki ;) Impre no wlasnie to jest najgorsze ze tyle nerwow tracimy przez takich :O a potem po czasie "jaka ja łupia byłam tyle czasu stracilam" hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki,czytam was cały czas ale dzisiaj już musiałam sie odezwać Kuźwa sexi męczysz sie z tym burakiem chyba od roku ,ja bym mu napisała tylko; "SPADAJ GOŚCIU" finito. Achhhhhhhhhhh jak sobie przypomne jaka ja też byłam kiedyś głupia i naiwna z takimi burakami jak ten twój kumpel ,sexi to aż żygać sie chce jak to sobie wspommne,ludzie mi mówili a ja swoje wystarczyło buraka spotkać albo coś o nim nowego usłyszeć,i sie nakręcałam spowrotem w to bagno.Wspóczuje Ci laska,głowa do góry ,musisz wreszcze poznać nowe ciacho bo oszalejesz.Powodzenia Ci życzę kochana. Madasia udanych wczasów i przepięknej pogody życzę z całego serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no każdy była kiedyś zaslepiony zauroczeniem :D teraz mamy zaślepiona sexy he he he he sexy normalka,ze Cie szarpie,a le obudź się kochanie!!!! wiem, zę jak poznasz kogoś, to Ci lalus minie raz na zawsze, ale teraz musisz byc silna i masz w nas oparcie skarbie!!!!!! ❤️ Madaś wypoczywaj na całego!!! biegaj, spiewaj, tańcz i skacz :) opalaj sie i pluskaj w wodzie, całuj się i usmiechaj codzień :) :D Kaha jaaaaaaaaaaaaaak miło Cie widziec dawaj jakąs relacje o brzuszku i kopiącym maluszku :) czwórka Ty niewyzyta dziewucho!!!! oj juz sobie wyobrażam jak iskry polecą jak dorwiesz jakiegoś chłopa przyzwoitego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czyzby tam jakis duzy kompleks wypoczynkowy dla psychicznie sfiksowanych jest????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×