Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

kolega mi przywiózł mojego ulubionego loda z miasta!!! taki z maszyny -jogurtowy dietetyczny (bez cukru) ze świezych owoców i jogurtu wybrał moje ulubione owoce do tego loda - wisnie i banany :D jezyna z bananem tez jest pyszna mniam mniam pyyyyyyyyychaaaaaaa kocham lato za te lody!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehh masz racje Irrenka, wtedy ten chłop bedzie krzyczal modlitwy i dziekował wszystkim mozliwym bogom za to że mnie stworzyli heheh :classic_cool: o tak, jestem niewyzyta i totalnie niedopieszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie , ciekawe co mąz na to powie Irrenka :D hehe i skad kolega wie jakei sa twoje ulubione smaki , owocki itd??? heee :>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie wiecie co jest w Gnieźnie?:-P SPZOZ Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych DZIEKANKA im. Aleksandra Piotrowskiego ul. Poznańska 15, 62-200 Gniezno :-D :-D Ja tez zjem loda,ale najpier zupke...dopiero co skonczylam robote:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenko a gdzie takie lodziki mozna kupic bo u mnie w mieście chyba nie ma takich dietetycznych??????Hmmmmmmm. Co do brzusia to coś dziwnego teraz wyszło na ostatnim badaniu ginekologicznym; po pierwsze ,schudłam pół kilo-gdzie brzuch mam coraz większy ,hmmm po drugie macice mam wyżej niż powinnam mieć w tym tygodniu po trzecie zdałam sobie sprawe że nie pamietam dokładnie mojej ostatniej miesiączki(daty)hmmm skleroza no i po czwarte czuje już delikatne ruchy,niby w drugiej ciąży czuje sie je szybciej ale lekarce to nie daje spokoju,dała mi skierowanie na USG. Teraz mam dylemat "W którym tak naprawde jestem tygodniu"Ha ha .Dobre.A tak czuje sie superkowo.Zero mdłości wymiotów ,bóle sporadycznie da sie znieść a jak nie to nospa i po problemie. Teraz jestem słomianą wdową bo mężuś pojechał na miesiąc za granice.Wywalili go po urlopie.Troszkę był zły.Troszkę.Bo był wku...ny Mam nadzieje że bedzie mi tam grzeczny,bo jak nie to powystrzelam mu te jego klejnoty,hie hie. A teraz bardziej poważnie u mnie cieplutko ,słonko świeci ,a wieczorami atak komarów .Tragedia gryza mnie i gryzą,już sobie kupiłam w aptece taki psikacz na komary pisze tak"Przetestowany w Dżungli"ha ha dobre chyba na Tarzanie,,, barany bo na mnie nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy, naprawde bys tam poszla:p hehe wystarczylby ci psycholog czyli my w jednym:p Kaha bedzie dobrze , badaj sie , obserwuj i bedzie wszystko dobrze:) zazdroszcze bo zauwazylam ze jest sezon na Baby Boom!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no wie jakie lubie bo mu o tych lodach opowiadałam i on tam pojechał i posmakował i tez je teraz bardzo lubi :D bez podtekstów :P Kaha a jakie bóle?? na co ta nospe bierzesz?? :o te lody sa u mnie w miescie tylko w jednej lodziarni! bo to musi byc do tego taka specjalna maszyna wielkości szafy grającej he he he no może troszke mniejsza ;) wierze,ze mąż złyyyy, ale na pewno będzie grzeczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zazdroszcze ustatkowanego zycia i ciąży Mnie dzisiaj cholernie mdli :/ Ja to sie nadaje do tego Gniezna hehe U mnie tutaj niedaleko sa pyszne lody, na styl włoski ( nie te kręcone) mniamm....pychota, ale żeby sie najeść trzeba troszke zapłacic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę tylko nie zazdrościć,żeby nie zapeszać. Kochane a ja wam zazdroszczę tego opanowania ,jak któraś z was napisała że była na wakacjach a tam sami żonaci a ich baby to w oczach miały wielkie giwery na w razie czego jakby tylko jakaś podeszła i zaczęła kokietowac ha ha,ja też mam taka tajną broń-"Niewidzialna giwera ".Tego ja wam zazdroszczę no i wieku i szalonych randek achhhhhh kiedy to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie teraz zrobili lodziarnie z tymi Amerykanami co nad morzem mój chłopek sie obżerał. Chociaż ja i tak wolę wodne bo można jeść i jeść i nic ;-) Irrenko no-spa jest wskazana dla ciężarnych brałam ja przy synie i biorę ją teraz ,kobitka w ciązy raczej nie może brać żadnych lekarstw przeciwbólowych,a no-spe mozna.Działa rozkurczowo. A te bóle to kochanie są często ale takie delikatne bo to wszystko sie powieksza ,macica, płód ,dlatego pobolewa od czasu do czasu albo coś zakuje.Takie uroki rosnącego brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha dobre Giwera -spluwa,pistolet,broń palna hie hie kochana jesteś. Sexy jeszcze nie jedna randka przed tobą ,głowa do góry ,tylko wyrusz gdzieś w świat nie siedz w tej swojej małej mieścinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna impreza na tydzien-w weekend to za malo,aby sie wyszalec....a w tyg.nie mam gdzie wychodzic.......najczesciej wracam i siedze przed kompem:-o co za porażka😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexi nie kiedy nasza miłośc jest bardzo blisko nas,a my jej nie dostrzegamy. Juz nie pamietasz jak ja poznałam swojego męża. Przez internet na GG. W życiu wszystko jest mozliwe nawet jak siedzisz w domku.Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka to co ostatnio nam wysyłałaś było okropne"Uważaj na słońce" jak zobaczyłam ta starszą babcię w stringach to aż mnie jej się żal zrobiło ,bleeeeeeeeeeeeeeeeeee Kurde w tym play-u juz mnie wkurzaja załączyłam kiedys mojemu chłopkowi roaming i działał teraz wyjechał i zas mu nie działa,cholera zaś musze zadzwonić i nagadać im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge sprzedac jednego adoratora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo non stop pisze , nie jarzy ze ja nic do nieog nie mam, no kurna ile mozna pisac, ja nie odpisuje na te smsy a ten pisze, juz mnie zaczyna konkretnie wkurzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacccccccccccccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha no wiem,z e w ciązy, szczególnie w I trymestrze to żadne leki nie sa wskazane, tzn takie przeciwbólowe sprawy itp... ale kurde w pierszym momencie mnie nastraszyła ś tymi bólami ;) no taka tajną giwere ma chyba każda, bo w końcu to naturalne, ze samica o swego samca dba i nie chce innej samicy oddac :D sexy Kaha ma racje :) a ja tak jak Ty miałam, jak nie miałam chłopa, raz w tygodniu na impreze a reszte w chacie :) normalka! czasem sie z kumpelami na spacerek umówiłam i to wszystko :P tak jak kaha gada, nie znasz dnia ani godziny kiedy miłość nadejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka ja tez tak mam-na jutro sie umówilam z kumpela na spacer albo rower:) Ojjj i gdzie ten chłop,który by mi tu życie odmienił?????:-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaraz wekendzik, fajnie, troche sie pospi, odpocznie,a i plaza sie zachaczy............... sesy ledy ja to po pracy bym nie miala tak sily wychodzic, raz na jakis czas tak, mozna gdzies wyskoczyc , ale nie za czesto, padnieta jestem..................... skad ty masz tyle sily ze jeszcze chcesz gdzies wyjsc, rety,,, skad, toz ty dojezdzasz, a dojazdy tez mecza ja to marze o moim cudo łozku:), rzucic sie na nie och...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×