Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

no raczej tak czwórka, czyli takie eksperymenciki ;) podobno ze smietaną jest fajowo...ale jeszcze nie próbowałm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trójkąt - też nie kajdanki... hmm uzywamy :D czasami go kajdankuje i zawiazuje szalik na oczach :D albo on mi :) bita smietana byla z truskawkami :D samo jedzenie i sposob w jakki jedlismy go rozpaliłooo :D osttanio widzialam w rossmanie żel UNITRY !! znaczy Unimila hehe jadalny chyba sie skusze :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja uni-mila miałam żel rozgrzewający i nawilżający...fajna sprawa, ale to nie było do jedzenia ha ha ha ha ale zlizywana bita smietana podobno bosko!!!!!!!!! musze spróbowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojemu powiedzialam ze ok bedzie anal tylko najpierw ja mu wsadze ogorka w dupe wielkosci jego interesu !!!! :D i na tym sie temat konczy bo cos nie chce sie skusic hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka śmeitana fajna sprawa :D tzreba uważać by ni odgryźc przypadkiem czegos jak sie bedzie ją smakowalo hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja próbowałam juz z zawiązanymi jego oczami i zjadanie z niego róznych przysmaków a smietana bita to na mnie wylądowała i tez na maxa ja pozbierał ze mnie hahahaahahahahaaaaa zabawa niesamowita polecam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z lentilek jego ciłao zjadałam haha :) zrobiłam takie weza , poskladałam lentilki od szyi do no wiecie gdzie:D nawet tak go rozpaliło hahah ja nie moge szok!:) ooo bita smietana ekstra i te chustki mmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope hahahhaahahaaaa no to jazdaaaaaaaaaaaaaaaa sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex od kilku dni mam nieodpartą chęć bzykania... hahahahaahaaaaa i to robie hahahahahaahahahahahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia a jaka ja mam kuźwa chęc !!! akurat moj wrocil do kraju a ja okres dostalam hahaha !! oł noł !! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz hahahahahahaahahaahahhaahahhahaahhaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z czekolada to moje ulubione i moj byly wniebowziety był:P zwykla czekoladowa polewa ,ale maakra ja mam tradzik jak bylam obsypana :O uhu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seksiaryyyyyy no to masz HOPE plana na wieczór :) kupuj zel i wysmaruj nim swojego mena!!!!!!!!!! :D a potem mniem mniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sie zaraz nakręce :P ja to zazwyczaj mu sie ubieram w sexi ciuszki, ostatnio jak mu wyskoczyłam w bodystocking to mu sie bardzo spodobała dziurka w tym ubranku ha ha ha ha ale miał frajde.... a że był poza domem i mu napisąłm, ze jak sie zjawi w ciagu 7 minut to nie pożałuje, to był w 4 minuty i wpadł do domu zdyszany jak pies .... czuł co sie święci :D ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi Ci, ze jak konczy, to nie konczy w środku, tylko gdzieś na ciało...tu akurat na piersi...?? hm...mój kiedyś nie kończąc w środku lał na co sie da ha ha ha ha tzn najcześciej an brzuszek,a le tez na piersi, na pupcie jak od tyłu...kiedys mi plecy umazał :o ale zawsze po sobie sprząta i mnie myje :P ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarzylo sie :) polalo sie tam i siam haha brzuch plecy :P kleilam sie ;) ale tez mnie pucuje potem haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojemu bylemu doslownie wystrzeliło na poduszki , niewiedzialam czemu sie smieje , podnosił i pokazuje mi czysta skarpetke ja mowie co ,,upadła ci skarpetka'' ten sie glupi smieje to on : zobacz na twoja poduszke:O masakra musialam szybko do pralki i wyprac , no porazka ...pozniej to juz wymieniłam posciel ...eh... brudas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys miałam taki wypadek... bo ogólnie nie pozwalam mu na twarz takich chlapanek urzadzać, ale poleciało na brzuszek, a on tak jeszcze na koniec mocno strzepnął i mała kropka mi do oka wpadła.... jezuuuuuuuu laski jak mnie oko szczypałooooooooo pół dnia miałam czerwone całe ślepie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri ja na poczatku do buzi brałam , jak walnął to nie umialam połknąć bo za szybko wystartował ...maskara ...racja iri tobie oko a mi gardło ze chrypke na drugi dzien mialam ..szoku szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem czemu ale sie pokusiłam o spróbowanie - tzn testowanie po ananasach ...bo podobno jak facet je ananasy to ma póxniej dobrą w smaku i ja głupia uwierzyłam i karmiłam go tymi ananasami a potem spróbowąłm, ale nadal tak samo mnie w gardle drapało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×