Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość 234565432123456765432
jak obudzic w sobie kobiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri no jasne,z e na blond przyjmie miedziany i to rewelacyjnie przyjmie :) lepiej przeciez niz na ciemny robić miedz :) no miałam taki podobny, ale to nie tam gdzie z kolezanką... tak mam już bardziej wpadający w brąz...ale po rudym marchewkowym miałam miedź :) a dokąłdnie zmieszany wtedy był marchewkowy z czerwonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce zerwac z blondem ,mam dosc farbowania odrostow,z wiekszosci mowi mi ze pasuja do mnie ciemne kolory dlatego chce wyprobowac na ten kolor w przyszlym roku:p hehe powinnam dobrze wygladac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki:) Iri dziękuje:)Impri takze gratuluje zaliczenia:-D a Hope nie wiem,ale pewnie też zdała;) iri w ciązy tak jest,ale podobno tylko na początku...potem mija:) Ja w tym tyg.znowu zakuwam...dobrze,że środa wolna-więcej czasu na nauke:-P a w sobote chyba na impreze sie wybiore,bo jest ekipa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri dobrze ładnie w blond:)Przypominasz mi Lady Gage i Cerekwicką:-P Ja ide w grudniu do fryzjera i robie blond znowu i jeszcze ciemnie pasemka dla odmiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sexy widze, ze ten zdany egzamin dodał Ci powera :D :P ...co do zmian popieram! trzeba czasem coś zmienic ;) w końcu kobieta zmienną jest :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy nie zawstydzaj mnie hehe:p no koniecznie zrob fajnie włoski:) napewno bedziesz fajnie wyglądac ,w koncu z ciebie bradzo ladna dziewczyna:) z ostrej blondynki na seksowna rudą:p wszystko mozliwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mężczyxni sa ciekawi rudych to fakt ;) bo im ktoś nawkręcał, ze rude są ogniste w łóżku buahahahah a to przeciez nie od koloru włosów zalezy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu ja bym wolala zeby faceci mnie nie kojarzyli z pierwsza lepsza do łózka:O bo takie kobiety nie maja szans na trwaly zwiazek jak tylko mysla ze sa super zajefajne landrynki:p aja do tych nie naleze wogule:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Potrzebuje opinii..w sumie, licze na to ze powiecie cos pozytywnego. otóż, ja z moim Rafalem, hmm..to jest takie przyciaganie, napięcie...chemia itd itd. Seksu nie ma poki co ;) ale chyba tylko dlatego ze nie ma sprzyjajacych okolicznosci. Ale do rzeczy, zastanawiam sie nad tym, czy ten nasz zwiazek nie jest tylko oparty na tej chemii, zabiera mnie czesto w rozne miejsca itd.tylko ja sie zastanawiam czy z tego moze byc milosc, kiedy tak nad do siebie erotycznie ciagnie, czy to nie bedzie tylko o to chodzilo :( Zalezy mi na nim, jemu na mnie (chyba) tez, daje to odczuc. W sumie sama nie wiem o co mi chodzi, chcialabym kiedys uslyszec ze mnie kocha a nie tylko ze podoba mu sie to czy tamto..hmm.... Help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu...Irenka, ty w ciązy jestes a ja nic nie wiem. Super, bardzo się cieszę....łącze sie z Toba w mdłościach;) Czesc wszystkim 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Czwóreczka:) Na początku zawsze jest chemia,przyciąganie itp.jestes w fazie zauroczenia;)Dopiero po jakimś czasie pół roku gdzies mniej wiecej...albo i więcej...kiedy Ci minie ta faza...to zaczniesz "zuwazać" wady Rafała....i tu wtedy następuję rozstrzygniecie...czy je bedziesz wstanie zaakacptowac czy nie...jesli tak to wtedy mozesz stwierdzic,że go kochasz....takim jakim jest:-P Teraz o tym nie myśl...co ma byc to będzie...narazie ciesz się ze stanu zauroczenia:-D To takie przyjemne:-P a czas pokaże czy to będzie na całe życie czy nie;)Powodzenia życzę;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czworeczko 👄 to jest jeszcze za wszesnie by tu oceniac,ja mysle ze jestescie w fazie zauroczenia tak jak sexy pisze ..to musi troche potrwac ,musicie sie dobrze poznac, dogadac sie,musisz widziec w nim jego zainteresowanie tobą ..jesli widzisz w nim porzadnego faceta to nie ma problemu..zachwycaj sie chwilami i duzo spedzajcie ze soba czasu.. a jesli chodzi o sex ,musisz byc gotowa ,tzn musisz byc pewna i powiedziec sobie ,,tak chce z nim to zrobic'', jesli jednak masz watpliwosci ograniczajcie sie do pieszczot:) i tak pozniej powolutku powolutku uczcie sie:) Bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa jeszcze to ze facet nie wyzaje uczuc ,nie naciskaj ,bo odplacilam tym podobne ze moj byly sie wystraszyl , bo powiedzialm ze go kocham juz na 3 randce to oczywiscie powiedzialam na etapie zauroczenia a pozniej juz tak naprawde go nie kochalam ,czulam juz wtedy ze o nie bedzie facet na stale..i nie mylilam sie! jak bedzie gotowy sam ci powie o uczuciach , ale wiem ze jak sie ciagna miesiace i nie wiesz czy do ciebie cos czuje to wariacji idzie dostac..lepiej nie wyznawajcie uczuc slowami a obecnoscia bo na tym polega milosc - druga osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Mnie nie chodzi o to żeby mi teraz mowil co czuje, tylko kiedys,kiedy juz to zauroczenie minie ;) Wiem ze ma wady, juz teraz je widzę, ale jest jedynym normalnym facetem ktory od dluzszego czasu pojawił się w moim życiu:) I nie chcialabym zeby to sie posypało. Jednak nie wybiegam jakos sporo naprzód, ewentualnie tydzien wprzód, zeby wiedziec co zaplanowac na spotkanie ;) A co do seksu to kurczse, uwierzcie mi ze chciałabym! tylko mam fobie ciążową i jak będą dni niepłodne to ..kurcze hheh A wczoraj jeszcze zalozylismy sie o wynik meczu pilkarskiego, nagroda za wygraną - erotyczna zachcianka ( on to wymyslil) i ja wygrałam :classic_cool: i teraz musze cos wymyslic hehe Dzięki za rady 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka :) no wierze, ze chce Ci sie sexu :) ale póki sie udaje to sie powstrzymuj, ale znowu nie za długo...w końcu to naturalne potrzeby -ludzkie rzeczy ;) a co do pociągu, to bardzo dobrze,z e jest! o to chodzi! no kurdeeeeee wyobrażasz sobie, zeby go nie było????? a na czułe słówka jeszcze przyjdzie czas! najważniejsze, ze jest Wam dobrze razem, ze sie rozumiecie i potraficie fajnie spędzać razem czas... aja Ci powiem,z e ja sporo wad mojego męża zauważałam już na poczatku i to mnie martwiło...a pokochałam go jednak wraz z nimi... ;) Bardzo dobrze robisz, zę nie wybiegasz mocno na przód z planami itp. że na spokojnie bierzesz to co jest...czerp z tego jak najwięcej przyjemności, a czas pokarze, czy Wasz związek okaże się silny, zdrowy i cudownym spełnieniem dla Was obojga! Tego Ci zyczę z całego serca!!!!! a wiesz jak to jest ze słowem "kocham" :0 nie mozna mówić tego za wczesnie, bo zabrzmi nieszczerze, a potem nie można tez mówic tego za często, bo stanie sie oblatane i powszednie, czyli utraci tak na prawdę swą magiczną moc... więc spokojnie - wszystko w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis ma dziś bardzo ciekawy opis na gg:"miłość uwaga ratunku pomocy.. ;))" czyżby ona tez sie zakochała???:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... no ciekawe ;) wiesz sexy to może miec różne znaczenia... może jak sie zjawi to nam powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musze kupic sobie coś czekoladowego ;) bo pogoda jest paskudna, więc musze sobie jakos życie osłodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hooo :D Niestety w moim życiu nikt godny mojej uwagi się jeszcze nie pojawił hehe :P a ten opis to nazwa nowej płyty "Hey" hihi :) Dałam znak życia a teraz ide się uczyć bo mam jutro kolosa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jakos niefortunnie powiedzialam z tymi czulymi słowkami ;) Ale powiem wam ze teraz czuje jego zapach ;) Co do kochania....chodzilo mi tylko o to, że troche martwi mnie to czy nie będzie między nami tylko tej fizycznej strony, ze zadne uczucia wyzsze nie dotrą do nas. Ale jest dobrze, jednak tego mi brakowalo:) Zobaczymy jak to dalej pójdzie, co będzie... Nie chce zapeszac. całuje was siostry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis szkoda myslalam,ze Ty tez upolowalaś jakiegos samca?:-P Na nas tez przyjdzie czas-nie martw sie:) Życzę powodzenia na kole...na pewno zdasz;)Zołzy zawsze zdają;) Ale pociesze Cie,że nie jestes sama,bo ja obejrze tylko "B jak Bobek"i tez ide sie uczyc-w niedziele kolejny egzamin:-o damy rade:)Do jutra zołzolki:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Metisek to nam zrobiłaś zamieszanko małe ;) powodzonka na kole :D czwóreczka spokojnie....nie schizuj się na zapas...daj sobie, Wam troche czasu a wszystko sie okaze...:) sexy no to sio do nauki!!!!!!!!! ja wiem,z e zołzolki zawsze zdają, ale nie zaszkodzi sie poduczyc na lepsza ocene :P :D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Zołzole, powodzenia wszystkim uczącycm się 🌻 Czwóreczka, wiem, ze to trudne ale spróbuj wrzucić na luz. Wiesz, żeby sie za bardzo nie nastawiać. Co do obaw czy to nie skończy sie tylko na pociągu fizycznym, przeanalizuj sobie jakie tematy przeważają w Waszych rozmowach? Bo jak głownie tematy związane z seksem to jest ryzyko że może skończyć sie tylko na seksie. Irrenka, no niestety początek ciąży może się objawiać różnymi nieprzyjemnymi dolegliwościami, chociażby zwyczajnym zmęczeniem, chęcią spania itp. Ale myśle że to chwilowe, potem dostaniesz powera :) A ja się muszę pożalić że mnie ostatnio w pracy cholernie wkurza koleżanka. Pracujemy w jednym pokoju, więc niestety jestem zdana na nia non stop. Albo ciągle chodzi zła, albo rzuca do mnie jakimiś złośliwymi tekstami. Np tekstem że jestem głupia bo coś tam zrobiłam (a dokładnie to wykonywałam swoją pracę). Wszystko krytykuje, nic jej się nie podoba. dzizas normalnie długo tak nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knsDLm
a te ciotki dalej piertolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko jakiegoś przystojniaka upoluje to na pewno wam dam znać :D nie martwcie się hehe ;) Narazie cisza spokój czuje się wreszcie uwolniona od facetów którzy okazali się niewłaściwymi.. już się nie musze denerwować rozmyślać męczyć..- mam dość takich zabaw, teraz jest lus i jest dobrze :) czuje komfort psychiczny :D no może nie do końca bo na uczelni zaczynają sie pomału kolokwia z wszystkiego ale taka kolej rzeczy nic nowego w końcu ;) Ide coś popatrzeć do zeszytu jeszcze i spaaaaaaaaaać :) Buziaczki 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×