Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Helcia i unitra za kosztowne sa te andrzejki i sylwester:O u mnie to góra juz 200-900 zł:O tragedia..a jak sie ukochanego nie ma to nie fajnie bo tak na pare tanio wychodzi..ale chyba sylwek w domu spedze no ale roznie moze byc, bo czesto na ostatnia chwile sie dzieje.. pazurki bomba:D trzymajj kciuki za matuurke..proste jak nic,ale niestety nie zdalam z polskiego tak naprawde jestem amnestiowana:P ale Giertych dobrze wiedział ze klucz odpowiedzi od polskiego był zfałszowany:D zreszta chybaz e wszytskich przedmiotów:D Polska własnie!Mam nadzieje ze spokoj bedziesz iala na maturze w maju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Uni fajne pazurki...jak tak patrze to az mi sie chce to robić :) ale nie moge :O ja na andrzejki nigdzie nie ide :P a na sylwka też pewnie nie pójde nigdzie... szkoda, ze sie zgapiłam, bo mogłam wczesniej pomyśleć i zainwestowac w wyjazd w góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej iri:) Ja na Andrzejki tez nie ide,ale nie wiem co mam zrobic z sylwestrem: Moj brat z dziewczyna ida do takiej knajpy...bedzie gral normalnie zespol....płatne od osoby.......no i chca abym tez szla........tym bardziej ,że bedzie tez tam siostra dziewczyny mojego brata i jej kumpela-tez samotne jak ja;)No,ale moja kolezanka,która tez chcialam zabrac nie chce isc...bo zobaczyla w necie foty...i stwierdzila,ze to bedzie takie głównie na pary:-o w sumie moze i miec racje,tez sie tego boje:-o no ale nie wiem co zrobic...isc tam sama...tym bardziej że tamte laski tez beda same....czy nie isc w ogole ,bo glupio?:-o co myslicie??nie chce aby sie tam na mnie wiara dziwnie gapila lub siedziec przy stole calą noc:-o pomóżcie nie wiem isc czy nie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy idz! nie przejmuj sie ze sama sie bawisz:) pokaz im ze sama sie tez potrafisz swietnie bawic..jak ci zaproponowali idz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri wiesz tamte dziewczyn też będą same...więc nie będę jedyna...tylko wiesz chciałabym,abysmy nie byly jedynymi samotnymi dziewczynami na sali:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i raźniej sie bedziesz czuła ,a moze jacys beda fajni kolesie ,nic nie wiadomo:) wiec nie wachaj sie , plaga singli jest faktem:) wiec nie masz sie czym przejmowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczynki zakupiłam te prodkty do włosów , sa tak super a jakie tu ceny:) uwielbiam kokosy:D własnie czesto szampony joanna professional ma takie :D ajajaj:D i nie tylko kupiłam maseczke i balsam do prostowania:D http://www.allegro.pl/item819972792_kallos_relax_balsam_do_prostowania_wlosow_300_ml.html http://www.allegro.pl/item819973562_scandic_cocomask_maska_mleczna_kokosowa_1000_ml.html http://www.allegro.pl/item795598769_szampon_joanna_prof_proteiny_kokos_1000_ml.html i u jednego sprzedawcy to wszystko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski juz po maturce:) wyszlam godzine przed czasem:D tematy takie sobie no ale cos sie napisało:P u mnie cienko z sylwestrem zobaczymy jak to wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ale beka z tej matury :D no to się rozczarowałam jak widziałam Lakę hahahaha z której dwie jedynki dostałam i nie czytałam :D hahaha Ale z przedwiośnia fajny temat był ale nie ma co zapeszać bo i tak wydaje mi się, że źle się do tego zabrałam :P ale co tam :d to tylko próbna wiem przynajmniej jak to wygląda :) Sexy idź na ta imprezę !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jezu laski jaka jestem chora :( mam chyba grype żoładkową Siły brak, w kiblu od 2 w nocy i chęć na zwymiotowanie na wszystko co pachnie i istnieje :( Kurcze..kiedy mi to przejdzie bo siły nie mam juz :( beznadziejny dzien do tego ten okres dostałam i to juz gwóźdź do trumny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy ja bym poszła! masz ten komfort, ze wiesz, ze nie jestes jedyną singielką tam, a poza tym moze akurat kogos poznasz ciekawego!! czwórka współczuje dolegliwosci :o Uni Helcia no to jesteście przemaglowane :) he he impri 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czworka>> ale dobrze ze ten okres w ogole dostalas... ja na szczescie tez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esesemkiua
Hej. ma teraz podobne problemy w 3,5 letnim związku.... Chciałabym się do Was dołączyć, mogę??? A i Irenkę mogę prosić o te ebooki??? Kobiety, kTóRE KOCHAJą ZA BARDZO" "MARSJANIE I WENUSJANKI ZACZYNAJą żYCIE OD NOWA" "MARSJANIE I WENUSJANKI W SYPIALNI" grazzis@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje...kurcze na 2 innych topicach podobny temat..mail moj wpisany a tam na poczcie to 3 spamy w ciagu pieciu min :/ no ale mam zolze i o marsjanach i wenusjankach na nowo i w lozku i tez jak wytrzymac ze soba nawzajem i z mezczyzna...a jak jets z tym mezczyzna od a do z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esesemkiua
do : teraz czas na mnie chcedz dlaczego mężczyzni kochaja zołzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zawsze jak ja zaczynam miec czas zeby wejsc na kafe to tu zawsze takie pustki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to ja tez sie odezwe:-P Ale inne powinny dostac po dupie np.Hope,Mila niedziela,Kaha czy Madasia,bo ich to juz wieku tu nie bylo:-P Zdecydowalam sie isc na tego sylwestra...moja kolezanka nie idzie,bo uwaza,że bedzie glupio bo to nie dyska tylko impreza,no a my same.......ale mi to wisi....inne laski tez beda same wiec sama nie będe:-D a ta kolezanka niech siedzi jak taka ciumcia w domu:-P Jak nie bedzie nigdzie wychodzic to nigdy nikogo nie pozna....a w kwietniu konczy 26lat:-o Jej sprawa.......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z laniem dla niedobrych zołz, ale Madasia musze usprawiedliwić...dopiero jej naprawiaja kompa w domu a poza tym wyjechała teraz na jakies szkolenie medyczne i wróci dopiero 4 czy 7 grudnia...jakos tak :P więc madas jest usprawiedliwiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy kupuj kobietom coś z kosmetyków - balsam, żel pod prysznic, krem do twarzy, albo dodatków typu korale, kolczyki, pasek.... a facetom ...tez cos z kosmetyków typu pianka do golenia, dezodorant, krem po goleniu...albo skarpety, majtki hie hie hie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy👄 ładnie brawo:) dla calej rodziny po troszku kosmetyków ,ubrań ,albo jakies tanie sprzety kuchenne czy narzedzia a dla meza iri lubi nosisc bizuterie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×