Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Jak wyżej... wracamy do starej lektury... ;) i zapraszamy do topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Ja kurczę nie mam tej książki już :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja właśnie teżbo patrzę teraz , że mam \"Mężczyźni są z Marsa a Kobiety z Wenus\" :D a to Ci psikus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lektura, hm... no może faktycznie warto by było sobie przypomnieć pare wątków skutecznej zołzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka ja też poproszę ;) trzeba przypomnieć sobie parę sztuczek bo mój mąż zaczął ostatnio za dużo fikać hehe :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do rozmowy dziewczyny które mają problemy z facetem który nie ma dla was czasu, olewa was itp ;) Już my tu sobie poradzimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam ponad rok temu jaki to problemy w związkach były... Uczyłyśmy się i wspierałyśmy wspólnie ;) Kryzysy... itd. Nie powiem Zołża swego czasu bardzo mi pomogła i na pewno coś odmieniła w związku :) Teraz , że tak powiem nie trzęsę portkami i nie panikuje :P Zimna krew ot co zachowuje hah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie moze napiszecie jakie u Was zaszły zmiany po prozeczytaniu ksiazki ? Ja moze zaczne od siebie tak jak mowiłam wczesneij panikowałam o byle co, teraz znajduję sobie jakieś zajęcie by nie myśleć gdy coś jest nie tak (kłotnia itd) nie analizuję bo po co mam się zadręczac :) Zmieniła się też postawa mojego pana (fakt dalej co jakis czas numer wywija:O ale mam nadzieje ze wyrśnie z tego :P wrrr ) bo jest bardziej dojrzałą i docieramy się wspolnie... Ale to chyba wina stażu wspolnego :P Bo znamy już się na wylot ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larysa Bum Bum
do irrenka mogłabyś mi też wysłać? proszę, proszę :):) mój mail migotka_9@tlen.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masie rozumiec ze na lepszy model:):) Tylko teraz nie za bardzo będę miała na co się uskarżac i pozajmowac troche wasz czas na moje użalania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larysa Bum Bum
ślicznie dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzięki tej książce zauważyłam też jakie popełniałam błędy w starym związku i już nie popełniam ich w nowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro czas na zmiany to i nick zmieniłam:D A u mnie nic się nie zmieniło jeszcze zakonu nie wybrałam:P:D hahaha:D Irrenka ja tez fcem ja też:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z książki...... "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy to poradnik dla kobiet, które są "zbyt miłe". Słowa "zołza" nie należy traktować całkiem serio- używam go w sposób żartobliwy, współbrzmiący z humorystycznym tonem tej książki. Tytuł i treść odnoszą się do tego, o czym wiele kobiet mysli, ale nie mówi. Każdej kobiecie zdarzyło się czuć zażenowanie, gdy zbyt otwarcie okazywała, że zależy jej na jakimś mężczyźnie. Każdej kobiecie zdarzyło się oczarować mężczyznę, który stracił zapał, gdy mu tylko uległa. Każda kobieta wie, jakie to uczucie, gdy mężczyzna przestaje zabiegać. Te problemy są wspólne większości kobiet, zarówno mężatek, jak i tych niezamężnych. ... Zołza ma życzliwe usposobienie, a jednocześnie jest silna. Ma siłę, która przejawia się bardzo subtelnie. Taka kobieta nie rezygnuje z własnego życia i nei ugania się za mężczyznami. Nie pozwala,żeby mężczyzna myślał, że ma ją w garści. I umie postawić na swoim, gdy on się zagalopuje." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo teraz nie waruję przy komórce kiedy mu napiszę smsa bo niecierpliwie czekam aż odpisze :) Napisze i robię dalej swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie zołza nie byłabym dziś taka jaka jestem... Bardzo dużo się zmieniło w moim życiu..ja się zmieniłam...myślę że na dobre mi to wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Drogie panie-książka jest bardzo dobra-zwraca uwagę na to że partner nie jest najwazniejszy, że trzeba być ważnym dla samej siebie, kochac przedwszysktim siebie a dopiero potem partnera. I to jest fajne. Ale jako facet powiem że reszta gierek sprawdza sie tylko w jednym przypadku-jeśli facetowi na was nie zalezy-wtedy moizecie coś w nim obudzić sposobami opisanymi w książce. Bo jesli facet cos czuje to takie gierki tylko go od was oddala. Powodzenia w czytaniu i... cholera stosujcie z umiarem bo mi sie przez ta ksiazke zwiazek rozpadł-potem musielismy oboje tłumaczyć sobie co i jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumenka to może napisz jaka jesteś teraz, co się zmieniło, znaczy jak Ty się zmieniłaś pod jakimi względami.. :) Wick nieprawda , że to Zołza "pomaga" tylko wtedy gdy facetowi nie zalezy :P Bo myślę, że w wielu związkach przychodzi taki moment gdy pan się przestaje starać ale nie dlatego , że mu nie zalezy, czy , że nie kocha tylko , bo... myśli , że już nie musi ;] :) I jedno... Zołzy nie można traktowac jak Biblii i słowo do słowa stosować w życiu ... Umiar i zdrowy rozsądek to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co do wyżej Facet myśli , że nie musi, bo już zdobył kobietę , więc po co się teraz starać skoro jest z nią i ona jest niby jego ;] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny czy ja tez bym mogła poprosić o ta ksiązkę,powiem wam że juz nie daje rady jestem zazdrosna o byle co,przez to mój związek sie psuje,i nie daje mi norlanie funkcjonować,juz nie wiem co zrobić,umiałybyscie mi jakos pomóc.?Z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam nadzieję ze bedziecie stosowac z umiarem :D Rzeczywiście facetom zwykle po jakimś czasie przechodzi i przestają sie starać...ksiązka pomaga. A ja trafiłem na przypadek który stosował ksiązke jak jakąs biblię. Heh-potrafiła specjalnie odwołac spotkanie pomimo ze niczego nie robiła w tym czasie i sie po prostu nudziła tylko po to żebym nie myślał że jej zależy... heh-a ja pomimo tego że zakochany byłem niesamowicie i w ogóle jak nigdy w życiu to... myślałem o rozstaniu. Heh-dobrze ze sobie to wyjasniliśmy :D To ja w sumie spadam na inne tematy-a paniom życze powodzenia-i przestrzegam-do rad sie można stosowac tylko nie do przesady bo zameczycie partnera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nabrałam troche dystansu... Nie robię juz tak że jak nie odpisze to od razu panika, co on robi, czemu nie odpisuje?? Luuuuz, blus i relaks;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×