Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

przede wzystkim pokaż jej, że nie jesteś na każde jej zawołanie, że dostrzegasz też inne piekne dziewczyny, że możesz miec inne zajęcie niż spotkanie z nią, gdzie ona jest niezadowolona i zachmurzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumenka - no niestety tak jest zazwyczaj... dlatego trzeba starać sie to wyrównać, bo każda z innych kombinacji jest kiepska do przezycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wick może ona się boi (tak jak moj facet tyle ze u nas to duzo czasu zajęło zanim on sie otworzyl przede mna bo oboje jestesmy dla siebie pierwszą miłością i jeszcze nigdy wcześneij tak dlugo nie byliśmy z kims jak jestesmy ze soba i on się bał otworzyc do konca przede mna bo moglabym go zranić ) albo też... może być taka opcja , że dla niej powrót nie był dobrym wyjściem. Najlepsza rada porozmawiać... spokojnie, nie z jakimiśwyrzutami, moze zabierz ją na pizze tam gdzie nie mozna krzyczec :) Tylko przy jedzonko spokojnie porozmawiac zadbac by atmosfera byla dobra :) I nie bądź też na kazde wyciagniejcie jej ręki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wick>> Ja widzę że mimo że ta książka jest dla nas kobiet to Ty też powinienes ją przeczytac i zastosowac kilka trikow z tej lektury;) Hej dziewczyny może któraś odpisała by tez do Kahy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób coś dla siebie:) to też jest wążne- posłuchaj naszych rad..dobrze Ci życzymy🌻 ...zobaczysz zapali się jej czerwona lampka, zacznie myśleć...coś jest nie tak, czemu on już tak się nie stara... zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha do Ciebie to samo! jesteś zbyt dobra! nie dzwoń, niech sie zdziwi, ze nikt sie nie troszczy... zapytaj czy by zosatł z synkiem bo tego wieczoru Ty chcesz wyjśc na impreze z kolezanką, kup sobie seksowną bluzkę z dekoltem i ładne perfumy, niech się zastanawia dla kogo to... ale bądz przy tym usmiechnięta i miła, aczkolwiek nie mająca czasu na odgrzanie mu obiadu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzięki za pomoc :D heh-jedyne co wiem to to co powiedziała mi jej przyjaciółka-ona boi sie że to sie wszystko znów rozleci. Cóz-co ma być to bedzie. Na razie wiem że nie bede miał w tym tygodniu za bardzo czasu dla niej. Rzeczywiście ostatnim razem oberwałem po dupie bo byłem tak zwanym za dobrym chłopakiem-teraz troche sie zmieniłem bo wiecie drogie panie... jest meski odpowiednik waszej ksiązki. Rady sa ogólnie te same. Naprawdę :D heh -taki poradnik o podrywaniu-i ogólne zasady sa podobne. Tylko... poradnik ma bardziej męski punkt widzenia spraw podrywu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni gdzie masz O K U L A R Y !! :P Ja Kasi odpisalam ;P Ty też byś mogla wiecej sie wysilic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wick niech ona sie teraz pomartwi ;) A co by bylo jakbys Ty też srał w gatki , że znowu sie rozleci ? Jezeli wrociliscie do siebie to rozstanie idzie w zapomnienie a wyciagacie wnioski z tego dlaczego sie tak stalo itd. i nie popełniacie tych samych błędów :P i nie znikaj z topiku :D zostan Rodzynku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha przede wszystkim bądź silna dla siebie i dla synka! spróbuj mu czasem delikatnie otwierać oczy i uświadamiać błędy... jak wyczujesz, że ma dobry humor, to powiedz, ze Twoim zdaniem on jest mądrzejszy, inteligentniejszy od tych swoich kolegów (to go na pewno cholernie podbudowuje!), ale boisz się, ze przebywając coraz więcej z nimi się zatraci i obiży się jego poziom intelektualny, bo kto z kim przestaje takim sie staje ;-) "a mój mężczyzna jest ponad nich!" ...ale do tego musi być dobry moment :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wick przecież nie wraca się do siebie z myślą że się ma to rozlecieć, bo to bez sensu! powiedz jej, żeby nie słuchała kolezanek, bo skoro tamta tak gada, to może jej tego po prostu życzy! wick bądź stanowczy, jaknie chce gadać to nie, Ty też wtedy nie gadaj ;-) wiesz czasem jest dobrze laske troszke podpić, tzn tak delikatnie, np dobrym winkiem (juz 2 lapki wystarczą) żeby sie rozgadała, żeby zaczeła mówic co naprawde mysli :-) ja mojego męża tak ostatnio żołądkową gorzką potraktowałam :-D ale zmiękł mi, zrzucił skorupę i zaczął gadać jak człowiek :-D :-D :-D ale ja już mam to obcykane ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojego też by już pogadać na takie głębsze tematy to upijam winem haha:D znaczy razem pijemy :D lubię tak , bo wtedy ja nie boję się mówic co mysle bo normalnie czasami nie poruszam jakiegos tematu bo boje sie ze sie popłacze :O no a takto winko i pogaduchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie tego pana od Kahy to tzreba najpierw postawic na ziemi bo sie za bardzo rozszalach i nie chwalic teraz, gdy pije bo nie ma za co;) fakt niech Kaha zadba o siebie o synka. Zajmie sie wszystkim byle nie myslec o nim. To on jest do cholery jej mezem i ojcem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i gdzie jest Hela w opałach ? Pisalyscie z Uni ze nie macieo czym pisac a mozecie doradzac przeciez innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W sumie co do wina-ostatnio zastanawiałem sie czy by tak sobie nie zrobic niesodzianki i tak z zaskoczenia bo raczej takei akcje mi sie rzadko zdarzają zamiast długiego spaceru wyprowadzic ja gdzies nad zalew, rozłozyc koc i wypic sobie jakieś wino... hmmm może wtedy uda sie pogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze fakt, na pochwał jest za wczesnie, ale w tamtym działaniu nie o samo chwalenie chodzi, tylko o działanie całości, ma się poczuć lepszy od tamtych co ma spowodowac chęć bycia jeszcze lepszym i moze rezygnacji z pewnych durnych zachowań... kurde nie wiem madasia by wiedziała co robić, ona swojego w takiej sytuacji wywaliła z domu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada moja
Do Wick Młodziaki z was jeszcze... Do rzeczy, zachowanie twej dziewczyny nosi znamiona zachowania osoby zakompleksionej, pozbawionej poczucia własnej wartości, na podstawie którego buduje się zdrowe, bliskie relacje z płcią przeciwną. Przemawia za tym poczucie zagrożenia w związku, przy czym widzę również, że Twoja Kobieta podświadomie albo też świadomie dąży do rozsadzenia związku. Tłumaczę to niskim poczuciem wartości i wewnętrznym przekonaniem o "niezasługiwaniu" na miłość. Jest bierna i oczekująca jeśli chodzi o uczucia. Będzie CI trudno, ale biorąc pod uwagę twoje zaangażowanie - może się udać. Jeśli przekonała Cię moja analiza, możesz liczyć na więcej tj moje rady nt co z tym fantem zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wick dobry pomysł, a do tego winka kup jakieś ciecho jeszcze ;-) żeby bez skapy było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko Kaha tez nie ma pola do popisu gdy on jest na delgacji bo moze g... zrobic poza nie dzownieniem ... taka prawda Przeciez ona ma byc odpowiezialny i to nie tylko za siebei ale i za rodzine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No możemy możemy doradze za jakis czas bo teraz jestem troszku zajeta :( przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hmm-coś w tym jest-wiem ze ma sporo kompleksów-nie pozwala patrzec na swój brzuch bo uwaza ze ejst za gruba, peszy sie gdy za długo na nia patrze, czesto unika wzroku ludzi-patrzy sie w bok. Zrywajac twierdziła że ja nie jestem z nia szczesliwy. Paztym rzeczywiscie jest bierna-dopiero przy zerwaniu powiedziała mi ze brakowało jej czasmai tego zebym ja przytulił. Na pytanie czemu nie przytula sie sama nie potrafiłą odpowoedziec. Heh-wiec jakie masz rady? Bo analiza jest niesamowicie trafna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do HOPE
prześlij mi proszę "kobiety sa z venus....." magdalka@windoslive.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wick to Ty jej pokaż, że Ty kochasz ten jej brzuszek, który jest sliczny, czasem mimo jej woli ją uściskaj (ale nie za często), pocałuj chociażby w dłoń z takim humorem na dzień dobry ;-) najlepiej by było jakbys ją cmoknął z nienacka w brzuszek, ale to moze po tym winku :-) mnie mój mąż wyleczył z pewnych kompleksów i wstydliwości, właśnie tym, że chciał mnie dotykać, wręcz rozkazywał mi odsłaniać pewne kawałki ciała, by mógł na nie patrzeć, patrzec wrecz z pasją, kocham go za to ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiazki poszły :) ale denerwuje mnie ta reklami co mi tu wyskakuje Wick tak jak pisze Irrenka pokaz ze kochasz ten jej brzuszek, że kochasz ja taka jaka jest i nei chcesz by sie zmieniała :) Dodaj jej pewności siebie i poczucia wlasnej wartosci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hope
"kobiety są z venus..." madziorek21@op.pl bo nic mi nie doszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hope
dziękuje :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×