Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość Samotna trzydziecha
No zobaczymy co z tego wyjdzie. Troche faktycznie na początku za bardzo wyszłam do przodu choc to nie była tylko i wyłącznie moja inicjatywa tylko obydwoje głupio żartowalismy. Ale mógł sobie pomyśleć, ze jestem z tych co na pierwszej randce nie mają oporów zeby wskoczyc do łózka. No więc teraz sie okaże czy mamy podobne intencje czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no samotna wrzuć na luz i.. "niech sie dzieje wola nieba, z nią sie zawsze zgadzać trzeba" :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna trzydziecha
Irrenka, zgadzam się z Tobą w zupełności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołzole :D:D:D:D _Kwiatek widzę żeś dzielnie dziołchom towarzyszył :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w prezencie urodzinowym spakowałem plecak i pojechałem w pizdu w zasypane śniegiem góry na samotną wędrówkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:D a dziś jako kwintesencję wleję w siebie sporą ilość wody ognistej :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna trzydziecha
aaaaaaa chyba już mnie spławił.... cholera, nie sądziłam że tak szybko ;) eeeeeeee te chłopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna no co Ty?? czemu?? co sie stało?? xyzed dobrze, ze nie spadłeś tam na w te sniegowe przepaście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no juz 2 stalych bywalcow plci meskiej mamy hehe :D ju mnie nadszedł czas na nauke :) kolokwia nadchodzą w weekend :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna trzydziecha
Rozmawialismy o pierdołach jak zwykle, poruszylismy temat umawiania sie na seks. Niby w żartach, ale jakos sie dziwnie zrobiło. Powiedział więc żebysmy pomineli ten temat i ..... życzył mi miłego dnia. Na pytanie czemu mnie tak szybko splawia, odpowiedział że będe mieć w końcu spokój i nikt mi nie będzie zrzędził. hmm, troszke mnie zatkało. Chyba sie jednak wkurzył że najpierw sobie żartowałam o seksie a potem sie wycofuje i - jak to powiedział - udaje świętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna no ale bez przesady też że pożartować sobie nie mozna bo potem wielmożny pan sie obruszy :O i Ci powie ze udajesz swietą :O aaa dziady z tych niektórych facetów i tyle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna no bo takie gadanie o seksie jest ryzykowne - wysyłałaś mu w ten sposób mylne sygnały i on sie w efekcie poczuł oszukany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna trzydziecha
Kwiatek, ale wyraźnie mu zaznaczałam (między tymi żartami) że nie lubie facetów którzy szukają tylko przygód. Z tym żartowaniem o seksie nie było tak, że tylko ja inicjowałam ten temat. On też często zbaczał na ten temat. Wydawało mi się że obydwoje lubimy sobie pożartować i powygłupiać sie, zresztą sam nieraz robił sobie ze mnie jaja. Więc uważałam że możemy sobie pożartowac na dowolny temat. Wczoraj był jeszcze miły i usłyszałam pare miłych słów. Dzisiaj już nie za bardzo, troszke sie zły zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna może zbyt daleko zabrnęliście w tych żartach, może on jednak liczył na jakieś spełnienie tych "obietnic"... a może sie poprostu zniechecił tym, ze nagle zaczełas sie tłumaczyć - że zmieniłas sie nagle... cholera wie :O jak masz czas, to przeczytaj sobie dla przypomnienia zołze :) 👄 wysłac Ci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna trzydziecha
hihi Irrenka wyślij mi bo gdzieś mi sie zagubiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka widzisz wszyscy przylatuja jak Ty jestes :D przyciagasz jak magnes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 😘 heh samotmna nie wiem co Ci poradzić chyba weszyscy już wszysctko powiedzieli :) Kurna dziewczyny ale żem dostała propozycję :P Napisł do mnie typek (fakt znamy się bardzo długo ale w tym czasi on zdazył się ożenić i zbudować sobie dzieciaka) i zapytał czy nie zechciałabym się z nim spotkac we dwoje?? No jaki as w ogóle. Co z tetgo że z zonka mu sie nie układa to już soobie tej drugiej szuka czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek nie dramatyuj :) :P Helcia powiedz m u, że spotkasz sie z nim jak weźmie na spotkanie żone i dziecko a Ty swojego chlopaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jego żona mnie chyba za bardzo nie lubi :D w sumie się jej nie dziwie :P też bym na jej miejscu miała uprzedzenie do mnie skoro on często głupimi tekstami rzuca w moja strone.. Hope problem w tym że nie mam chłopaka :D Ja w ogóle tego typa nie rozumiem raz się z nim kłoce bo ona ma jakieś pretensje tak było na chrzcinach mojego chrześniaka teraz jakby nigdy nic był milusi i w ogóle. w sumie to nigdy się nie dogadywaliśmy dopiero na slubie mojego kuzyna tak jakoś wyszło że się mniej zaczeliśmy kłócić. Ja mu napisałam że o czym on chce rozmawiać z taką gówniarą sam na sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna trzydziecha
Helcia niezły ten kolega ;) jakbym była blisko z jego żona, umówiłabym sie z nim a na spotkanie zabrałabym żonę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kwiatku przepraszam cie ale narazie nie udziele ci żadnej odpowiedzi,znajomy wyjechał z rodzinką w góry,jak tylko przyjedzie omówie mu twój problem. Co do samotnej 30 ,zły ruch z twojej stony ,ładnie to opisała irenka, że \"\"może zbyt daleko zabrnęliście w tych żartach, może on jednak liczył na jakieś spełnienie tych \"obietnic\"... Trzeba było mu nic nie pisać takiego ,gadać o pierdołach można zawsze,szczególnie żeby do czegoś doszło między wami trzeba obojga,on sobie może tylko pomarzyć .A takie zagrania przecież nas podniecają i pragniemy sie częściej spotykać zeby sie tylko nakręcić. Może jeszcze coś z tego wyjdzie głowa do góry,ja też robiłam sobie jaja z moim obecnym mężem ,kokietowaliśmy siebie na wzajem,najlepsze było to że podkręcalismy sie z dnia na dzien i każdy mógł sobie tylko pomarzyć he he.Mój menek mi sie przyznał ze na początku on tez nie myslał o mnie aż tak poważnie żeby sie ze mną hajtać i wychowywać mojego syna,ale z dnia na dzien z miesiąca na miesiąc powolutku zakochiwał sie we mnie o czym sam do końca nie był tego świadomy,to przyszło nagle.Jak on mi to opowiadał po latach.Trzeba byc dobrej myśli może twój men też myśli bóg wie co,że rozkokoci cie ,i po jakimś czasie mu ulegniesz a w rzeczywistości sam wpadnie w twoje sidła i zakocha sie ,oczywiście jak pasujecie do siebie.Powodzenia i być na luzie.Nie zarzucaj mu od razu swojej listy życia,bądz też tajemnicza i seksowna .I nie spotykaj sie z nim na długo bo przy randce paru godzinnej to później z braku laku gada sie o pierdołach co tylko ślina przyniesie na język a to przecież nie potrzebne.I żałuje sie paru tekstów nie przemyslanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Och dziołchy nad czym tu debatować??? Jak się komuś chce na kogoś powkurzać to zawsze jakiś powód się znajdzie:D:D:D więc i seks jest do tego dobry:D:D:D Gościu miał lichawy dzionek więc wypalił z byle czym ,byle focha jak baba strzelić:D:D:D:D:D:D:D Ostatecznie my dość szybko się uczymy od szanownych pań:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :D kwiatek ehhh nie było mnie już na kafe, w ogóle na necie już nie siedziałam, dlatego mnie nie było ;) nie boje się :P ...aż tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha kwiatek Ty łobuzie :P ...a ja sobie szłam na nóżkach dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×