Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Kliver ale masz córunię ;) xyzed robicie walke kto zmięknie szybciej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliver zastanów się jeszcze :P ten stan jest przereklamowany i śmiem nawet twierdzić,że jest gwoździem do trumny związku choć czasami długo się wbija :D irrenka żadnej walki nie robimy bo nie mam na to ochoty:P Wróciłem do starej zasady jeszcze z liceum ,czyli do tumiwisizmu :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliver idz do magnolia park tam na górze jest sklep z sukniami balowymi, wizytowymi i wieczorowymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xyzed ja bym Cie zadźgała za ten tydzień hehe :D Kliver ale zaprosisz nas na ślub nie ? :D haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Hope* to samo byś zrobiła na moim miejscu,gdyby twój facet nie odpowiedział na żaden z twoim esemsów na przykład.Więc zastanów się nad tym zadźganiem :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenka sliczna ale cos jeszcze szukaj takiego prostego ;)jakiś róż pastelowy,ecri cos w tym stylu xyzed ja wiem że to przereklamowane,jestem po rozwodzie 9 lat ale tu naprawde tego chce... a wiecie jakie miałam zaręczyny???? hahahahahahaaaaaaa poszlismy z ze znajomymi i naszymi dziećmi na obiad do takiej fajnej knajpki, a on kleknął tam na srodku i poprosił żebym za niego wyszła.... i że mam nie odpowiadac od razu,mam to przemyslec i dac mu odpowiedx ;);););) co wy na to???? hahahahahahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope nie robimy dużego wesela,tylko najbliższa rodzina i znajomi... wolimy pojechac sobie gdzies potem ;) ale napewno cieszyłabym sie gdybyście były na moim ślubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xyzed a ja myslalam ze sztuczki zołzy na Tobie stosuje :P a takie coś to zwykłe olewanie i ignorowanie :P to bym ją zadźgała wróóć herhe - nie Ciebie :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ale nie dziękuję...... ciesze sie ale nie chce dziekowac ,żeby to pecha nie przyniosło ;) kocham was wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jej nie zadźgam :D Dobre serduszko mam więc niech sobie robi co chce:D Jedynie życzę sobie żeby już w żadnej sprawie się do mnie nie zwracała bo mogę być mało kulturalny z uwagi na mój ogólny brak kultury :D:D:D:D:D:D:D Jeśli sama nie ma odwagi powiedzieć żebym spadał ,to po prostu sam prześlę jej info ,że ja spadam :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed głowa do góry tez trafisz na swoje szczęście,ona widocznie na ciebie niezasługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xyzed a wczesniej mieliscie takie sytuacje?:P milczenie owiec? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny..czytam Zołzę i oczom nie wierzę...wszystko jak u mnie w związku!!! Teraz MM chce \"przemyśleć sprawę\", choć mieszkamy razem od 2.5 roku, a jak szybko się z tym pogodziłam i zaczęłam szukać mieszkania wcześniej niż zakładał- jak Zołza! - to nagle zaczął się o mnie starać!!! Mówić, że nie chce mnie tracić!!! Jak tylko zaczęłam codziennie wychodzić z domu, to nagle zaczął inaczej mnie postrzegać!!! Zobaczył znów pewna siebie dziewczynę, która go zaintrygowała i nagle...zaczął mówić, czy aby \"nasza separacja\" to jednak dobra sprawa!!! Jezu!! Jak w książce!! Czyli intuicyjnie wyczułam, że to dobra metoda - koniec z \"miłą nadgorliwą, bezwarunkowo kochającą dziewczyną\", czas na zołzę!!! A miła byłam i to bardzo! Do tego stopnia, że MM zaczął mówić, że już nie czuje iskrzenia! A jak tylko pokazałam, że nie będę szlochała za Nim - nagle znów zaczął patrzeć na mnie z błyskiem w oku! Zołza działa!!! Dość POPYCHADŁA, wiwat ZOŁZA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliver zartowalam przecież ;P ale i tak wpadniemy haha :D znaczy zrobimy Wam brame :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Hope* a chyba raz zdarzyło się coś podobnego :D:D:D:D Ale wierz mi zaczyna mi to powiewać.Jak na swój wiek, to ze zdziwieniem stwierdzam,że mam niczym nie zasłużone powodzenie u płci pięknej :D:D:D:D:D:D:D:D:D Jak nie ta to inna:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia ta różowa cudo ;))))) a ta druga na haftowanym gorsecie odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×