Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Witam weiatm :d hehe:D UUU Irrenka to super :):D a Gdzie to sie wybierasz??? Heheh a co do snu to masz racje pospałam sobie troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia :D a lecimy na Dominikane :) ciesze się jak cholera!! aaaaaaaaaaaaaaaaa dzień dobry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak98
Hej.. możecie mi przesłać na maila Dlaczego mężczyżni kochają zołzy agusiak98@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huhuuuu jest już ... zimnooooooooo tak być nie powinnooooooooooo ooo :D brr :P o jaa Irrenka tez tak chce hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr66
Śledzę ten wątek i czy mogłabym również poprwosić o książeczkę- drdiana@wp.pl W tym momencie jest za późno by ratować mój związek, ale może przyda mi się w przyszłości. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryryryr
ja równiez poprosiłabym o tą książke jesli można , to zabawne bo równie dobrze mogłabym wkleić posta koleżanki wyżej ;) Zbieg okoliczności , moj zwiazek tez się rozpadł kilka dni temu ale może bede mądrzejsza w następnych przypadkach o ile takie będą.. :) paolla88@o2.pl , z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wam wysle :) Hope nie mogłam wczoraj wejść na kafe - wywalało mnie :( a chyba z 5 razy napisałam,ze Cie moge w walizce zabrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on/i
A przypadkiem nie bierzecie pod uwagę że mężczyzni mają ciężkie zycie z ZOŁZAMI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo jest ktoś dobry z ekonomii ?:> a dokładnie z elastyczności cenowej popytu z zadań ? :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on/i najwyraźniej nie jesteś w temacie, bo nie wiesz o jakich zołzach tu mowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on/i
mysle ze jestem w temacie... Ale generalnie mowie o wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Tytułowa zołza nie jest jędzą ani wrednym babsztylem. Zołza to kobieta niezależna, która będąc w związku z mężczyzną, nigdy nie przestaje być sobą. Ma poczucie humoru i życzliwy charakter. Zna swoją wartość. Mówi, co myśli, i robi, co chce. Jej zadziorność pociąga mężczyzn i podnosi temperaturę związku.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie chce sie z Tobą kłócić, ale jest w tym sporo prawdy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on/i
zaznajomilem sie z ksiazka ale na dal uwazam ze czesto ciezko was kochac jesti stawiacie na rady opisane w ksiazce a nie na naturalność. W wiekszosci przypadkow faceci sa prosci w uczuciach i takie zagrania nie pomagaja zadnej ze stron. Po prostu nalezy zawsze stawiac na partnerstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala la
i ja rowniez poprosze ksiazeczke :) na wskazany nizej mail . z góry serdecznie dziękuję :) dori_ostr@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek fajnie bedzie :P nie dołuj mnie zmianą czasu :P ja tez nie mogłam wczoraj napisac wieczorkiem nic na kafe... on/i - partnersto - ooo tak tu masz racje, ale w zołzie nie chodzi o to by cos udawać, trzeba sobie tylko przypomnieć o samej sobie!! bo wiele kobiet zapomina o swoich potrzebach i swoim szcześciu robiąc z siebie męczennice i siostre samarytanke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on/i
"bo wiele kobiet zapomina o swoich potrzebach i swoim szcześciu robiąc z siebie męczennice i siostre samarytanke!!" to nie dotyczy to tylko kobiet... sa tez takie jednostki wsrod facetow ktorzy zapominaja o sobie i swojej godnosci na rzecz "kruchych" niewiast... Pozatym nie zapominaj ze nigdy nie wiadomo co sprawia ze ktos bedzie czul sie szczesliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala la
aa dziekuje bardzo za wyslane ksiazeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on/i szczerze wątpie, iż robienie z siebie siotry samarytanki będzie sposobem na prawdziwe szczęście na dłuższą mete...!!!!!!!! ale zgadzam sie,z ę wśród facetów też są takie jednostki, aczkolwiek wydaje mi się, ze wśród kobiet ma to miejsce częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze, że nie tylko ja miałam wczoraj kłopot z wejściem na kafe :P irrenka strasznie Ci zazdroszcze :P hehe:) A na jak długo tam lecicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja również mogłabym prosić o wys.łanie mi książeczki? :) Moj zwiazek się wprawdzie nie rozpadł, ale od kilku tygodni widzę, ze mój mężczyzna za bardzo mi \'kozaczy\'. Może dzięki tej książce \'zmądrzeję\':P Z góry dziękuję :) aliena@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia w sumie nas będzie 15 dni, a tam na miejscu będziemy 13 dni :) alienkaa zaraz Ci wyśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka-Przez dwa tygodnie zdarzysz się opalic jak nie wiem :P i tak masz taką ciemniejszą karnacje ;) Ach jak Ci zazdroszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×