Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

szkoda :( to na pewno fajny ten nóż... do czego go bedziesz uzywał?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek do czego będziesz tego uzywał?? :D do otwierania listów?? :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, czy któraś z Was byłaby tak uprzejma i przesłała mi te książki w wersji elektronicznej na maila? Oto jakie mnie interesują: *MężCZYźNI Są Z MARSA A KOBIETY Z WENUS\" *KOBIETY KTóRE KOCHAJą ZA BARDZO\" \"MARSJANIE I WENUSJANKI ZACZYNAJą żYCIE OD NOWA\" \"MARSJANIE I WENUSJANKI W SYPIALNI\" Mój mail: domurad@poczta.onet.pl Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek ja nie wiedziałam,ze Ty masz takie przygody :P to sobie gaz kup :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem zabezpieczona mam gaz żelowy,mam nadzięje że nigdy nie bedę musiała go użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoHahhiuhhhhHohhaheohhaoueh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaz żelowy?? a jaki to?? nie znam sie na tym, ale ja słyszłąm tylko o pieprzowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek taki drogi nóż czy Cie pogrzało??:P nie masz co z kasą robić?? :P taki za 30 zł też by się nadał :P:D Irrenka- hmm trudna sprawa z tym Twoim mieszkaniem:P ja chyba osobiśicie wolałabym całkiem nowe (nowe to zawsze nowe), tylko teraz z tymi mieszkaniami róznie niby nowe a gorzej wyglada niż takie stare. Hmm mysle, że możecie spróbować zamieszkać w tym mieszkaniu od rodziców chyba zawsze możecie się wynieść co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i chyba Helcia tak własnie będzie.. a w ogóle to dzień dobry!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek no faktycznie !! ale tak czy siak dla mnie 5:30 to godzina o której sie śpi!!!!!!!!!!! a nie łazi po ulicach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek ja nie jestem dzieciak :P chodziż miło mi, ze wyglądam młodo :D a ja z imprez staram sie wychodzi.c nie później niż 1-2 godzina, 3 to już max bo wole pospac niz sie później męczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek, taaak a po 5 rano to juz są jak młody bóg - wszystko gra i jest spokojna fajna imprzka -weź sie puknij!! a przez to,ze ćpaja na imprezach to ja na imprezy takie już nie chodze - za stara jestem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pod kilkoma tylko, może jest ich w sumie 4 lub 5 lae nie za wiele, najwiecej na tym , na waikiki (pod tym udzielam sie tylko na jenym temacie) i pod moim poprzednim z którego znają mnie moje kochane zołzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywam i tak tylko tych dwóch które tu miałeś okazje ujrzec a tamtych juz nie używam ponad rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Kwiatek moje imie zaczyna sie na E :P w adresie mailowym jest moje prawdziwe imie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×