Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Helcia no mam taką nadzieje :D fotki będą zabójcze tak w środku zimy :D i jak tam po weekendziku? a Unitra czemu sie nic nie odzywa?????????????????? i Hope moje złotko też sie nie zjawia :( oj pogniewamy sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka mówisz i masz :D już jestem :D :) ale zaraz znikam musze coś na mieście załatwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powróciłam :P pojechałam namarneee na uczelnie po karty egzaminacyjne ... wszyscy maja a naszych nadal promotor nie podpisal :P eee ale tylko miesiac to robi :D Xyzed kupe lat :D Irrenka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rok ;) mnie tu nie było:D:D:D ale widzę,że temat trwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 😘 Kwiatek czemu w gorszym niz 2008?? I nie wiem czemu Uni sie nie odzywa. Bede musiała ją pogonic :D dzisiaj to zrobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek Ty pesymisto :P Helcia :) Hope tak to bywa na uczelniach, na mojej nie jest lepiej wcale ;) xyzed witaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helcia szkoda tylko, ze mój kostium ze stringami jest na mnie już troche za mały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej słuchajcie dzis wielkie wejście powinna mieć Madasia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka a dalczego powinna?? :P Ircia to czas kupić nowy ;P Kwiatek weź czasem spójrz w rózowe okulary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia bo Madasia ma jakieś nowiny do ogłoszenia i obiecała ,z ę tu wejdzie ... a nie weszła 😠 a co do kostiumu,. to ja nie widze w moim mieśćie w sklepach kostiumów o tej porze, a z netu nie zamówie, bo nie zdąży dojść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane :) :) :) :) :) :) :) :) :) tak mam wieści i to takie,że az sama nie wiem jak wam to opisać...... powiem wam tylko ze spotkałam wreszcie swoja połówke ;) zaręczyłam sie i wychodze za mąż wiem że macie mnóstwo pytań pytajcie wszystko wam opowiem ;) kocham was wszystkich,wszystkich hahahahahahahahahahahhaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otrzymaalam maila z pogruszkami ,ze jak tu nie zajze to dostane w kly,wiec weszlam i musze powiedziec ze zglosilam to na policje zobaczymy komu bedzie do smiechu .HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC SEXI KOPE LAT. To dobrze ze wiesz ktora to sobie za duzo pozwala ,musimy sie spiknac i dogadac sie co do tej przemadrzalej zolzy.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha_22 uważaj bo w kły dosteniesz Ty i Twoi bliscy nieswiadomi za co to :D ;) :P jak mi cholernie miło Was widzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humorek zmienny jest zalezy do dnia:-O Obecnie mam sesje na glowie...wiec rzadko tu bywam:-O a widzialam kiedys opis irrenka ze na wakacje lecisz>?:-D Ty nie masz za dobrze,co? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowie wporzo,i homorek ok,a u ciebie widze z daleka blyszczace oczka ze szczescia zazdroszcze,ja to mam tylko czerwony nos z zimna bo bylam na zakupach he he ,obiad trzeba zrobic mezowi,i musi byc cieply jak przyjdzie bo wiecie,piozniej bede mowic ze zupa byla za slona,he he,ale jajaaaaaaaaaaaaaa. Laski zostalam ciocia moja szwagierka urodzila dziewczynke Natalke i wazy 3850 taki duzyt kolos rodzila ja dwa dni z bolami krzyzowymi och wspolczuje jej nawet jej niechca wypisac do domu taka oslabiona. Ale za tydzien tam jedziemy pic he he oczywiscie ja jeszcze nie moge ale sobie ponosze ja na raczkach. AAAAAAAAAA i jeszcze jedno robilam wczoraj test ciazowy ale nic i moj smutny chodzi,powiedzialam mu ze jeszcze raz sprobujemy ,a jemu glupio bo mysli ze slepakami strzela hmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wakacje oooooooooooooooo gdzie ja tez chce ,gdzie kiedy ile placisz spowiadaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha na Dominikane lece :) w piatek ten ;) to taka spóxniona podróż poslubna ;) o widze staranka :) weź mu kup SALFAZIN, może pomoże ;) ale potrzeba tez cierpliwości kaha a tak poza tym to jak sie z mężem układa?? Sexy no ja tez mam sesje a zobacz bedę sie w trakcie wakacjowac he he he weź na luz ;) dasz rade na pewno!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdorszcze Ci irrenka tych wakacji!!!Ja to dopiero gdzies latem polece:( no coz....przywieź mi jakiegos przystojnego Dominikana:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy jak sie uda to Ci przywioze :) no ja sama w to nie wierze ze lecimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okkii to bede czekala,bo tu jakos nie moge poszukac fajnego mena :(ciagle na jakies dzieciaki trafiam:-P Dziewczynki,a macie moze ksiazke"Mężczyzna od A do Z" Piotra Marta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widziałyście co na poprzedniej stronce Madasia - Kliver napisała?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×