Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość zaciekawionazadowolona
dziewczyny zołza jest niezła :) irenka dziękuję za przesłanie książeczek :) całuski i pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za bardzo zołza
witam wszytskich! Ja też kiedyś czytałam tą książeczkę i powiem wam że ja jestem za bardzo zołzą, niestety :( jestem bardzo niezależna, nie ukrywam, mam powodzenie u mężczyzn, jednak bardzo trudno jest się zbliżyć do mnie. Początkowo, na etapie koleżeństwa jestem w porządku, ale gdy okazuje się, że znajomość idzie w innym kierunku, to trzymam dystansi chyba trochę za bardzo. Mężczyzna wydzwania, pisze ja odpisuje, odbieram telefony jestem miła uśmiechnięta, ale okazuje uczucia, w związku z czym nie jest łatwo mnie rozgryżć, zależy mi na kimś, ale często robię tak że osoba zainteresowana myśli, że jest mi obojętna i później ona łapie dystans :( co mi poradzicie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliver a złota?? myslałaś o tym?? mówie Ci idź dfo magnolia park - tam na górze są extra kiecki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za bardzo zołza Tobie by sie przydała odwrotność zołzy :) żartuje ;) najwyraźniej masz problemy z uzewnętrznianiem uczuć, może boisz się "pokazać zbyt wiel" żeby się nie zaangażować i ewentualnie nie dac zranić... ale to nie o to chodzi, zęby zawsze stwarzać wrażenie niedostępnej! hmmm.... to jest tak jak z totolotkiem, jak nie zaryzykujesz to nic nie wygrasz :D ale tez nie można robić tak, ze jak sie raz spróbowało a sie nie udało, to się człowie zniechęca...bo wtedy znowu nie daje sobie szansy na wygraną. musisz to przezwycięzyć i starać sie bardziej otwierać przed facetem, bo w końcu nikt z nas nie chce być z kimś kto nas nie kocha, a jak Ty sprawiasz takie wrażenie, to mężczyzna w końcu zwiątpi i poszuka ciepła u innej... a więc napraw co złe! wierze, zę Ci sie uda, bo to jest łatwiejsze niż z przemiłej stać się troche zołzą :D wystarcza co jakis czas ciepłe słowa i brak słów a wymowne czyny ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za bardzo zołza
no właśnie czuję, że teraz jest ten moment kiedy powinnam okazać mu trochę ciepła, bo sam mi powiedział, że już nie ma sił do mnie dotrzeć :( zależy mi na nim, długo zabiega o moje względy, może troszkę nawet za długo, ale ja boję się, że teraz okażę mu zbyt wielkie zainteresowanie, jak powinnam się zachować, żeby zrozumiał, że interesuję się nim, ale żeby nie czuł się zbyt pewnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za bardzo zołza nie musisz co dziennie sie do niego kleić :) ale okaz mu troche ciepła, bo w przeciwnym razie możesz go stracić... nie bądź zołzą w złym tego słowa znaczeniu!! Powodzenia!!!!!! ...i napisz nam jak się sprawy potoczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za bardzo zołza
ja wiem, że nie powinnam się kleić, ale co proponujesz, np zadzwonić do niego pierwsza, przytulić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za bardzo zołza na pewno by mu było bardzo miło jakbyś czasem robiła takie rzeczy pierwsza, z własnej inicjatywy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona-fracuza
za bardzo zolza, zolza nam mowi w ksiazce ze zolza jest slodka i mila, ale sie nie poswieca. mezczyzni potrzebuja ciepla szczegolnie od kobiet niezaleznych, moj ostatnio sie skarzyl "you're not looking after me... :(", no i teraz tak to naprawiam po troszke, dzisiaj zrobie jego ulubiona salatke, ale bardziej dla tego ze sama mam na nia ochote. a od zolzy sie duzo nauczylam i tak mi juz zostanie, ksiazke czytal razem ze mna, bo go tak ciekawosc ciagnela i ciagle przytakiwal, nie do wszystkiego ale wielu rzeczy, pare miesiecy po czytaniu mi sie oswiadczyl. wysarczy podrapac po pleckach i zadowolony, ale bez ciepla to ani rusz, nikt nie chce byc w zwiazku z sopelkiem lodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona-fracuza
i podjecie inicjatywy to podstawa! moj mezczyzna zawsze mial problem ze on wszystko planuje i organizuje, a odkad zdalam sobie z tego sprawe jestesmy o wiele szczesliwsi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie szanowne kobitki my faceci też mamy uczucia,też czujemy,też pragniemy,też nie lubimy być lekceważeni,obrażani i rzecz jasna za sopelkami nie przepadamy (przynajmniej ja :D ) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takiego chlopka ze on nigdy nic pierwszy nie wymyslil,przynajmniej nic odjechanego co by mnie szoklo ,idzie sie do tego przyzwyczaisc choc czasem smuci i boli. Irrenka duzo slonca i uwazaj na siebie bo jak zobacza taka sex bombe to twoj maz bedzie bardzo ale to bardzo zazdrosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) no i xyzed:-P czytalam to co napisala o sobie ZA BARDZO ZOŁZA o jej relacjach z facetami itp.ja mam to samo co ona chyba:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D a ja wam powiem,że bycie Zołzem też procentuje:D :classic_cool: więc za bardzo zołzy uważajcie bo jak was trafi strzała Kupidyna,a traficie na takiego Zołza to może być ciekawie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona-fracuza brawoooooo za znalezienie złotego środka :) :) :) Kaha no było by fajnie, ale nie zapominaj że oprócz mulatów tam są tez mulatki ;) zawiąże mu gały żeby nie patrzały ;) :P :classic_cool: he he ❤️ xyzed no jasna sprawa, że to działa w obie strony!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zmykam kochane i kochani moi bo musze sie dokończyć pakowac i henne na brwi zrobić :D a potem na solarke jeszcze skoczyć ;) lekko się podsmazyć by mnie tam słońce nie spiekło... ja cie kręce juz się nie moge doczekać :D tylko te 15 godzin lotu :( :O jak mi sie uda, to jasna cholera na pewno zajrze do Was z dominikańskiego komputera :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za bardzo zołza
no kochane jeste i ja :) zadzwonił mó luby dziosiaj do mnie, uprzedził mnie, bo ja chciałamto zrobić i zaproponowałam, że przygotuję dzisiaj kolację :) ucieszył się :) no ja oczywiście też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy i za bardzo zołza.. nie martwcie sie ja też tak mam..; :( Ale już się do tego przyzwyczaiłam. Irrenka jeszcze raz życze udanego i w szczególe i w ogóle wyjazdu ;** 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona-francuza
za bardzo zolza, powodzenia z kolacja :) tylko nie serwuj 5 daniowego zestawu z recznie zbieranymi malinami na deser. bylebylo smaczne on bedzie zadowolony, a nie bedzie poswiecania sie i calego dnia na gotowanie (przerobilam to za czasow "zbyt-milej dziewczynki". zloty srodek, ot to! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe własnie widać widac... dobra nie robmy jaj :P:D trzeba cos napisac:D jak irrenka wróci to sie wścieknie :P Za bardzo zołza jak tam wyszło z koolacją opowiadaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja baluje...ale chyba na uczelni:-P hehe ale juz po:-) jeszcze na 16:30 musze wrocic na jakies szkolenie BHP,ale jest oki:) 👄dla Was kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×