Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość kabaretkaaaa
Hej kobietki! Poproszę ksiązke zołzę na maila aktor2@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
hej zołzy. ale sie podziało. Irrenka na Dominikanie, kliver planuje slub nono Super :) a u mnie bez zmian tylko pracy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna u mnie też coraz wiecej pracy, przy czym w pracy klimat kiepski ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
jako życiowa pesymistka, doświadczona przez życie (hehe) podzielam niesteyty zdanie kwiatka, ale Kliver się na pewno uda, czego życzę Ci z całego serca ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj :D No żesz faktycznie niech się chociaż jej uda :) Nawet kciuki będę trzymał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek to zalezy od ludzi... owszem zbyt wielu ludzi w tych czasach podejmuje tą decyzje z byt pochopnie i coraz rzadziej z miłości...z prawdziwej miłości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a największa głupota to ślub z powodu wpadki!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy chyba zasdęłyscie snem zimowym... trudno poczekam do wiosny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka tez tak mysle :D Jak dla mnie głupota jest hajtac sie bo się wpadło :o Żenada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki i człopczyki:) jak tam u Was mija zima?:-D Ja mam koncówkę sesji....i czekam już na wiosnę..... Irrenka jak tam po urlopie?:-D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy po urlopie hm... smutno, ze już koniec, chciałabym tam wrócić :) a co do mojej sesji, to ona sie dopiero rozkręca :P mam stracha!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo, ale zyjemy :P hehe nie no żartuje:) Ja mam wolneeeeeeeeeeee i balujeeeeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff jak dobrze, że sie chociaz odezwałyście i wiem, że jesteście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziabaka
no właśnie? co robimy na walentynki? ja mam jeszcze taki temat do dyskusji: co robi zołza kiedy chce zmotywować swojego mężczyznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może po raz pierwszy walentynki cos mu ugotuje :) zawsze szłam na łatwizne i kupowałam prezencik ;) hm... co robi zołza, by faceta zmotywowac :D wzbudza w nim nutke zazdrości 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a on też pokazuje trochę swojej niezależności i jest git :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed a według Ciebie co kobieta powinna zrobić żeby zadziałac w taki sposób na faceta?? co ma sie rozebrać do stringów i odtańczyc taniec gogo ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to zależy od faceta :D wszak nie wszyscy są jednakowi i jednakowo reagują na zołzowanie :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi moja pokazuje niezależność to ja robię to samo :D Działa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed ja mam wrażenie, ze Twoja to akurat przesadza z tym zołzowanie... przynajmniej tak by wynikało z niektórych tekstów które kiedys pisałeś :) wszak tu o to chodzi, by nie przegiąć i zrobic to dyskretnie i umiejętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka dobry pomysł z tym gotowaniem ;d zr mu jakis fajniutki obiadzik a potem deser :P A co do zmotywowania swojego mężczyzny t nie mam ilonego pojęcia :P Nie bedzie mnie przez kilka dni :D papasQ 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani wpadam jak perszing tu ostatnio ale to tylko z braku czasu :) posłuchajcie i powiedzcie mi czy to może byc na pierwszy taniec???? bo mnie sie bardzo podoba ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) irrenka no jedną zołzę spisałem na straty bo totalnie zaczęła przeginać wchodząc w obszar obrażania na makasa więc WON :D:D:D Druga tak jakby próbowała ile jestem w stanie wytrzymać więc pokazuję ile co wprowadza ją w frustrację żem aż tak nerwowy i nieodgadniony :D:D:D:D Dziołcha nie wie jak zareaguję bo zawsze reaguję inaczej :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Lubię widzieć na jej twarzy totalne zaskoczenie nawet wtedy ,gdy zareaguję tak jak tego oczekuje,co też bardzo często ją samą zaskakuje :D:D:D:D:D:D Ubaw mam po pachy :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz kurew to ja nawet nie olewam bo szkoda mi moczu:D:D:D:D:D:D:D:D:D natomiast olewanie ;) czym innym i w innych okolicznościach jest przeca milusie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Tylko widzisz ona wie ,że jestem w stanie bardzo dużo pomóc i nigdy z tym nie robię problemu,nigdy nie wypominam,nie marudzę bo dla mnie to normalka :) Zresztą sama stwierdziła,że mam serce większe niż największy dzwon i to mój największy atut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×