Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Kwiatku ,a gdzie Ty tu widzisz rozrywkę? Toć to samo życie.Poza tym nie widzę w moim postępowaniu pogrywania uczuciami drugiego człowieka.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed na kiepskie kobiety trafiałeś! kwiatek przyznaje że dworzec w mieście, w którym mieszkam jest obrzydliwy i na prawde w kiepskim stanie, a dlaczego nic z tym nie robią to nie wiem, pewnie nie mają oczywiście kasy :O ale z tą wiochą to przesadziłeś!! ja bardzo lubie to miasto!! najmilszy dworzec jaki widziałam, to dworzec w lublinie :) kliver piosenka jest śliczna!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek kuźwa ja nie mówie, ze sie szczyce tym miastem tylko, ze jest lubie. I na pewno jest ładniejsze niż to Twoje szare, brudne i obskrobane :P coś Cie znowu ujeebało w duupe, że kąśliwy jesteś!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiesz Ty sam jesteś wiocha! Nie umiesz sobie poradzić ze stresem i własnymi frustracjami, przez co rozładowujesz swoje negatywne emocje tutaj. Jak chcesz sie wyładować to zmykaj na inne forum! I zmien prace!!!!!! to Ci ulży :P Dziewczyny sie tu zebrały żeby radzić sobie w sprawach facetów i ich dziwnych zachowań, m.in. takich jak Twoje. A Ty utrwalasz nas w przekonaniu, że sie nie mylimy i musimy szukać na Was sposobów, bo inaczej nie idzie z niektórymi wytrzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek Ty osiołku ja nie mieszkam w Koninie :D he he he czyli jednak cały czas źle myślałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim... fajnie irrenko że już wróciłaś i sesję zaliczyłaś,he he gratuluje Co do twojej wypowiedzi to popieram w 100%,to forum jest dla zołz ,a nie dla zdesperowanych facetów gdzie sami mają problemy ze sobą.Załóżcie sobie nowy temat pt:\"Po co mi dziewczyna\",albo \"Jak jej dokopać jak mnie wkurzy\",na pewno znajdzie sie dużo chętnych do pogadania. Kliverku,co do muzy to ja ją uwielbiam i to wszystko zależy od was jak wy sie bedziecie czuć tańcząc przy gościach taką piosenkę,jak dla mnie to za bardzo przytulaśna na walentynki w sam raz.Ale to tylko moje zdanie,ja miałam typowo śląskie wesele także troszkę inaczej to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha a jak wygląda typowo śląskie wesele?????????????? napisz prosze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed weselem na Śląsku obchodzi się tzw. Polterabend. Mamy takizwyczaj polegający na tym, iż w dzień poprzedzający wesele sąsiedzi, znajomi oraz rodzina przebierają się. Potem wszyscy kolorowym korowodem maszerują przed dom panny młodej, gdzie na ulicy bawią się wesoło. Każdy zabiera ze sobą szklane lub porcelanowe stare naczynia. Zabawę kończą tłuczeniem szkła, które musi posprzątać sama panna młoda, co wedle wierzeń ma jej przynieść wiele szczęścia w życiu mężatki. Rodzice panny młodej częstują przebierańców śląskim kołaczem i wódką. Wszystko musi być super piękne haha. Przyszli nowożeńcy zaczynają spraszać gości w niedzielę ich pierwszej zapowiedzi. Robią to zawsze razem udając się do każdego kto ma być obecny na ich weselu. Tydzień przed weselem sąsiedzi i znajomi panny młodej obdarowywani są kołaczem weselnym. No i młodej parze towarzyszy grono druhen i drużbów. Zabawianiem gości zajmują się starostowie - funkcję tą pełnią mężczyźni. Pan młody, musi przy pomocy starosty odszukać pannę młoda, a następnie ją wykupić.Potem oczywiście są pobogosławieni przez swoich rodziców i przyszłych teściów. W drodze do kościoła korowód weselny jest zatrzymywany po kilka razy przez przebierańców i państwo młodzi musza wykupywać się wódką. Z kościoła goście oczywiście jadą na salę gdzie każdy bawi się do białego rana.Gdy młoda para przyjeżdza pod salę standardowo chyba jak wszędzie pan młody musi przenieś panią młodą przez próg na rękach.I są przywitani chlebem i solą ,oraz szapanem,gdzie później kieliszki sie rzuca za siebie na szczęście i sie to sprząta. O północy odbywają się tzw. otrzepiny pani młodej. Na ten moment wesela z niecierpliwością czekają wszystkie panny, gdyż ta, która chwyci welon. pani młodej, kolejna stanie na ślubnym kobiercu.A potem to samo z panem młodym gdzie rzuca muszkę ,kawalerom.Potem panny unoszą welon nad głową pani młodej i pana młodego i w rytm muzyki chodzą w kółeczko,gdzie goście się bawią i rzucają na ten welon pieniązki ,gdzie młodzi zbierają na wózek dziecięcy. W drugi dzień odbywają się poprawiny, gdzie również goście bawią sie do upadłego.I tak wesele sie zaczyna praktycznie z przygotowaniami w czwartek i kończy sie na drugi czwartek ha ha.U nas w rodzinie robi sie wesela na salach działkowych,gdzie mamy swoje jedzenie śląskie i swoje kucharki,i można robić co sie komu podoba ,a w restauracji to jest troszkę za sztywno.Nie ma takiego luzu jak na własnym sporządzonym przez familie weselisku.Co do piosenek to przewaga disco polo,inne też ale mniej.I oczywiście orkiestra która również zabawia gości śląskimi kawałami i zabawami.To chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha no to fajne zwyczaje...ale na slai to już u nas jest tak samo, oprócz sprzątania rozbitych kieliszków po sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! Ja na pół chora,pół przytomna siedzie w pracy i nie mam sily.sesja mnie dobila....juz bym miala ja z glowy ale czekaja mnie 2 poprawki plus poprawka poprawki:-O kurde nigdy tak nie mialam:-O zalamalam sie....a nie mam juz sily i weny do nauki:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy lady może sobie jakieś witaminki kup na wspomaganie :) kochana nie łam sie! bedzie dobrze, tylko musisz sie zmobilizować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraź sobie że u mnie poprzekładali egzaminy i mi sie wszystkie skumulowały w ten zeszły weekend :) zarąbiście stresik na maxa :) ale na szczęście mam już to za sobą, Tobie tez tego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka hejka chyba znowu będę musiała poprosić madasie o rozpisanie mi diety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobie poszalałam z żarełkiem :P ale to taka przyjemna sprawa..hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy Lady masz dać radę !! :) Madasia ta piosenka jest BOOOOSKA !!!!!!!!!!! :D i jeszcze jedna podoba mi się tej Paulli :) już wiem , że od dziś chcę dzielić z Toba wszystkie moje sny ..zasypiać i budzić się przy Tobie do końca swoich dniiiiiii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz sobie poszaleje bo mam lazanie :D tiririri :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) heh to niech Madaś na froum diete napisze to i ja skorzystam :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta piosenka jest o tyle dobra, ze nie jest trudna i każdy zespół ja zaśpiewa, jest prosta i piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Jezu a ja patzre z boku a mi się reklama wyświetla biura podrozy GOFUN , czy też OIS odradzam wszystkim !!!!!!!!!!! OSZUŚCI !! aaa w tym roku znimi w górach byłam i tragedyjaa... jednym słowem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka ale jakbym ją usłyszałą to bym powiedziała ze to Górniak spiewa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie chciałam napisać, ze ona ma identyczny głos do górniakowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bardzo lubie głos górniakowej, ale tylko w niektórych piosenkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się zjezyłam bo mi sie przypomniało wszystko hehe :D nam do tej pory nie oddali pieniędzy za bilety na pociąg bo jak wracaliśmy ze Słowacji to w Katowicach mielismy przesiadke do innego autokaru do mojego miasta ... i okazalo sie że kierwoca już pojechał bo nie chciało m u się tyle czekac i musielismy wracać pociągiem na własny koszt :O i chuje do tej pory pieniędzy nie zwracają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×